0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar gece uykusuna 7  de veya 8 de geçiyor  ama gece 4 den 7 ye kadar uyumuyo sallıom tam ywrşne koycam uyanıyo neden böyle yapıyo ya sizde de böyle mı 

9 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Uykusunu mu açıyorsun yada erken mi unutuyosun canım 
tarafından
Yok canım uykusunu açmıyorum konuşmuyorum bile işikda yakmıyorum ama 4 den sonra uyumuyo
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Kıız benim kızımı anlatmışsın gece 3 4 gibi uyanıe sabah 7 8 de uyur. Şimdi düzene soktum ama arada bir yine yapıyor
(1,169 puan) tarafından
Sabah uykuya geçtikten sonra 9 buçuktan sonra uyutma. Gerçeği kızın kaç aylık bilmiyorum. Benimki 1 yaşında. Sabah geç uyandığı için geceleri uyumuyorlar.
(12,483 puan) tarafından
Benimkide 1 yaşında aynı senin bebeğin gibi uyanık şuan ve 7.8 e kadar da yolu var :(
tarafından
Ya ben düzene sokmaya çaliyorum gece uykusuna 7 de yada 8 de geçiriyorum  uyansa bile işik açmıyorum konuşmuyorum ama 4 den sonra uyumuyo yaaa acaba gün içinde fazka mı uyuyor uyutmayım diyorum dayanamıyo çok aglıyo uyumayınca uykusuzluga  da gelemiyo  4 aylık
(1,169 puan) tarafından
Kuzum 4 aylık daha küçük şuan düzen oluşturamazsın biz o zamanlar sabaha kadar nöbet tutuyorduk gaz sancısı ağlamaları oluyordu ve atak haftasıydı 5 6. Ayda düzene girer
0 oy
(2,627 puan) tarafından
Akşam  erken uyudugu icin uykuyu aliyo bida uyumak istemiyo galiba benim kizimda 4 aylik gece 11 12 de zor uyuyo sabahta  kalkmiyo
0 oy
(20 puan) tarafından
Sen gene iyisin 12 de başlıyoruz oturmaya yarım saat kırk dakka uyumayla saat 7de gece uykusuna geçiyor kelin merhemi olsa basına sürer aylardır böyleyiz hafta spnu düzene sokmak için uykusuz kaldık ikmizde ama hiç birşey değişmedi bi çare bulursan banada haber et 
tarafından
Ay canım ya gece uyuması için  sabah 7 de kaldırın en geç 8 de kaldırın diyolar ama senin kız kaçta kalkıyor bi sabah 7 de kaldır  bi iki saat oyala gece erken yatar sonra ben öyle yapıyorum sabah uyumak istese bile 8 den  önce  uyutmuyorum  akşam  da 5 gibi şekerleme gibi yarım uyku uyuyo saat 7   8 dedinmi uyku geliyor dayanamıyo erken kalktıgı için uyutuyorum sonra uyansada işik açmıyorum odasan çıkarmıyorum konuşmuyorum öle alişir ama işte 4nden sonra uyumuyor hiç uykusunu alıo galiba :(
(20 puan) tarafından
Denesik denedik eşimle denemediğimiz bişey kalmadı fayda etmiyp
0 oy
tarafından
Cok erken yatiriyorsun bence oyala 9 da uyut
0 oy
(5,286 puan) tarafından
Çok erken ytryon bız 4 aylık gece 10 buçuk yda 11 de ytrypm sabah 8 buçuk 9 buçuk ta uyanıyoruz 
tarafından
Ama  pedogoglar falan erken yatırın 7de   8 de diyo
(5,286 puan) tarafından
O zaman erkende kalkar ilk uykusunu alyor demekı
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayni bizz benmkide yarim saattir sallama uykusu uyur yedi buck gibi dalarr ancaa hergun ayni huy edindii
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Aynı benim kızım ya şu an oyun oynuyor 
0 oy
tarafından
Sabah 5 buçukta kalktık daha yeni gözlerini kapatıyor oda yarım yani geri uyanıyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 141 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Semaaaaaaaaaaaa (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde 3mhnads (1,881 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.