0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından

Ya günlerdir nasıl yapsam nasıl etsem diye kafam davul oldu en sonunda bunları aldım nasıl kızlar bide fon perde tavsiyesi istiyorum tülüm yere kadar düz beyaz tek taraflı fon istiyorum renk ne olur sizce

image

image

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eğer halı o şekilde yesilse açık yeşil alabilirsin halıdaki yeşilin biraz açık tonu
(1,787 puan) tarafından
Olabilir tonsürton diyosun
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Haliya bayıldım, gule gule kullan canim, ama perde hakkinda pek fikir veremiyecegim...kirmizili yeşili bisey olabilir ama mutfak icin tek renk fon perde pek hayal edemedim
(1,787 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Artık mutfaklarda tek fon kullanılıyor çokta şık duruyor beğeniyorum
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Halın  çok  güzel  fonu  o renk  alabilirsin çok güzel  olur canım  iyi günlerde kullan 
(1,787 puan) tarafından
Teşekkür ederim :*
0 oy
tarafından
Güzel bi sarı olur ama ayında ola bilir yeşil yeşil 
(1,787 puan) tarafından
Sarı ne alaka kız olur mu ki bunlarla hayal edemedim şimdi
tarafından
Beyaz çok zor bir renk halilar okdar uzun ömürlü degiller
(1,787 puan) tarafından
Evet zor ama ben asla koyu renk kullanamam icim daralıyo resmen. O yüzden makinada yıkanabilir halı aldım bundan öncekiler de öyleydi haftada bir yıkıyodum
0 oy
tarafından
Bu tablolarin sonradan rengi degsiiyo güneş vurdukça bilgin olsun tablo yerine bir duvarını duvar kağıdı yapabilirsin halinin deseninde çok hoş olur yeşil de fon perde olur bnce başka gitmez 
(1,787 puan) tarafından
Canım bunları asacağım duvara güneş vurmuyor çok kötü olursa kaldırırım ömürlük değil ya hevesimi alana kadar dursun ☺️
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Kuzum bu halı çk güzel ama mutfakta çok kirlenir 
(1,787 puan) tarafından
Canım önceki halım da açık renkti makinaya atılıyor bunlar haftada bir yıkıyorum zaten. Ben koyu renk halı kullanamıyorum içim daralıyor nedense ya

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 799 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 201 göst.
19 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.
0 oy
4 cevap 235 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,891 kullanıcı

...