0 oy
629 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bnm abim uzman il dışında aylardır görmüyodum  neyse annnemgile gelmis kimseye haber vermeden gelmiş bnde annemgil de yarım saat uzaklıkta eşim gece gitti Sabah işten geldi Sabah çok iyiydik gorumcem kaynanami aramış Sabah kahvaltıya gelin diye sabah eşim gelince kaynanm kardeşin kahvaltıya çağırdı hazırlanın kahvaltıyı orada yapalım dedi tmm dedim hazırlandık gorumcemgile gittik görümcemle kahvaltı hazırlarken babam aradı abin geldi akşama gidecekmiş işin yoksa 5 dk ligina gelin dedi eşime soylim dönerim sana dedim babama eşimin yanına gittim dedim abim gelmiş gidelim mi diye görümcemgil de kızdı bana siz hiç bni düşünmüyor musunuz Sabah geldim işten çok yorgunum falan dedi kaynanam gelince sustu eşim mutfağa gidince kaynanm gelip noldu dedi bnde anlattm olanları kahvaltıdan sonra siz gidip 5 dk oturun aylardır görmüyosun bulaşıkları biz hallederiz dedi sen bı eşine soyle çok Durmazsinuz dedi tmm dedim eşime dedim benle tartıştı kahvaltı yaptk eve geliyoruz yine kavga devam etti eve gelince kaynanm o uykulu boşver takma falan dedi bı baktım tel elinde bn gelince uyuma numarası yapıyor Bnde sinirlendim geçtim yatak odasına ağlayarak uyuya kalmışım eşim geldi hiç yüz vermedim abimde gitmemiş daha annem gilde gidelim dedim daha gitmesine 4 saat vardı götürmedi  kaynanmgil e indik yemeğe yüzüm asik aksm soğuk davrandım akşam ise gitti toplamadim bile gece mesaj atmış kirdiysam özür dilerim nolur affet diye ama hala kırgınım ona karşı bugün de annem aradı niye gelmedin abini aylardır görmüyosun 5 dk da olsa otursaydiniz falan dedi bnde anneme napim anne benim de elimde değil dedim moralim çok bozuk uyandığında götürebilir di sonuçta bn mi hamilelikten duygusal bakıp büyütüyorum yoksa haklı miyim çok kırgınım içimden hiç bişe yapmak gelmiyor 

10 Cevaplar

+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla pandemi diyenler var elbet tercihi onlarında ama ben eşimi sallamaz atlar arabaya giderdim 
(5,406 puan) tarafından
Tabi niye bağımlı olunuyor erkeklere çok  kızdım hem adama hem kadına
(13,202 puan) tarafından
Asla eşim dahil kimse ailemi görmeme engel olamaz. Ben de kızdım.
-Reklam-
+1 oy
(5,406 puan) tarafından
Gelmiyorsa gelmesin sen binip gitseydin veya taksi cagirsaydin. Şu erkeklere bu kadar bağımlı olmayın bi de gidip ağlıyorsun. Bundan sonra sen de onun  kardeşine annesine  gitme kısasa kısas uykusu var ama bacisina gidebiliyor. Benim kocam gelmeyecek abimin yanına gözünü oyarım 
0 oy
tarafından
Vırus varken ona buna gitmek ıcın kavga edenlere cidden uzulmuyorum bir de Seyehat etmıs abin 
tarafından
Buse izin var canım kim dedi onu yok diyeki belki komando olduğu için olabilir ama jandarma uzmanlara fln izin var eşimin arkadaşı geçen gün izin alıp adanaya gitti dün eşime resim attı hatta Adanadan eşimde adanalı olduğu için ☺️ hatta eşimin grubunda bile arada görüyorum 10 Aralık izne çıkacaklar izin kağıtlarını almaya gelsin 20 Aralık gidecekler kağıtları almaya gelsin diye.
tarafından
Komando falan mı cnm eşim
tarafından
Kuzum komonda esım ve 18 gun iznimız yandı Aralık ayında kullnacakrık sımdı martta yine bu senenin yazdık yıne kullanamıcaz buyuk ihtimal garnizon terk yasak bıze
tarafından
Abim asayiş belki de komando ya izin yoktur asayiş e izin vardır
tarafından
Komando ya yok canim cunku jandarma ıc islerine baglı
0 oy
(27,484 puan) tarafından

Eşin çok dengesiz anlayışsiz biri mesafeni köy az öküz olduğunu anlasın.

Bunlar ne sanıyorlar sadece onunmu ailesi var Allah'ım ya

tarafından
Zaten dünden beri mesafeliyim dün akşam işteyken de mesaj atmış affet bni kirdiysam özür dilerim falan diye
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Esin cok buyuk ayip etmis.. kirilmakta com haklisin, kendininkinlardeste seninki defilmiydi... daha da onun kardesine gitmem hem, bide terbiyesiz gorumcrn ne hakla oyle tepki verir ki onane
(6,978 puan) tarafından
Uzulme canim uine gorursun insaAllah ama ayip etmisler cidden, acik acik belirt kirginligini
tarafından
İnşallah cnm ama aylarca tekrar gelmicek
(6,978 puan) tarafından
Gitme sende onun kardesine anlasin
tarafından
Öyle yapacam cnm bn ailesiyle elimden geldi kadar iyi geçinmeye çalışıyorum ama bu yaptığı zoruma gitti
(6,978 puan) tarafından
Gitmezmi canim...neyse ilan olmus uzme sen kendini a
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Gidip abini görmek en doğal hakkın ya hangi devirdeyiz Allah aşkına söz konusu alıe olunca gözüm hc br sey görmüyor valla sen gene insanlık yapip yanlarina inmissin
tarafından
Kaynanam da eşime kızdı eşim götürmedi
(2,257 puan) tarafından
Ne diyim ya valla sözün bittiği yerdeyim neden böyleler
tarafından
Bilmiyorum normalde yapmazdı böyle
0 oy
tarafından
Keşke götürseydi ama götürmemiş zaten hastalıkta var canım boşver canını sıkma sadece kırıldığını belli et. 
tarafından
CNm zaten gitsemde dışarda mesafeli maskeli oturuyoruz ben bile girsem annemgile uzak oturuyoruz sarılmıyoruz falan abim izne bile gelse annnemgilin 2.katinda kalır yani mesafeli ve tedbirli gidiyoruz
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Esin çok bencilce davranmış aklı sıra benim dediğim olacak ayaklarında g.rizekalı ay ben bile sinirlendim
tarafından
Çok moralim bozuk cnm
0 oy
(344 puan) tarafından
Nedense üzülüp kırdıysam özür dilerim diyeceği abin gittikten sonra tutmuş. Anne babasının kıyamadığı kızları alıp psikolojik baskıyla hayat sürmeye zorluyorlar hesabını nasıl vericekler. 
tarafından
Çok üzüldüm yaptığına çok kırdı bni şimdi de özür diliyor iş usten geçti bı kez
0 oy
(183 puan) tarafından
Bu erkekler neden eşinin ailesini önemsemiyor. Çok sinir oluyorum böyle durumlara. Senin üzülmenr nasıl razı oluyor. 
tarafından
Sonradan özür diledi ama iş işten geçti dünden beri gönlümü almaya çalışıyor ama kırıldım bı kez
(183 puan) tarafından
Aile konusunda kolay affetme saygı duymayı ögrensin karsına al konuş birdaha benim ailemi önemsemezsen senin ailene aynı tepkiyi veririm de. İpleri vermeyin kızlar
tarafından
Ailesi bana karşı çok iyi kendi de ailesine fazlasyla düşkün aama benim ailemi pek düşünmüyo
(183 puan) tarafından
Benimde eşimin ailesi bana karsı çok iyi sağolsunlar. Eşimdendr aileme karşı en ufak bir olumsuzluk hissetmedim. Öyle yapsada dar ederim. Çocugum olcak, inşallah şu dayısına benzer diyo.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 284 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Esragzr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 417 göst.
19 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 492 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 764 göst.