0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (2,400 puan) tarafından

Sabah kaçta kalkiyorsunuz islerini nasıl bitiyo. Yorgun olmuyor musunuz işe başlamadan önce..

Ya ben kalkıyorum kahvaltıyı zor hazırlıyorum işler bitmiyor. 2.5 yaşında oglum var. Ben topluyorum o dagitiyor. 32 haftalık da gebeyim. Egilemiyorum..

Kafayı yicem

10 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
O kişi benim 2 yasında kızım var 3 aylık hamileyim çok halsizim evde yapılcak bir sürü iş var kalkamadım bi türlü kızım Allahtan kendi halinde bana pek zararı yok 

Bu sabah 11 de kalktık
(2,400 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsun temizliği. İlk nereden başlıyorsun. Nasıl bitiriyorum cnm. Bende 8 buçuk da kalktım bugün. Eşim sabah isé gitti. 9 buçukta kahvaltımizi yaptık. Markete gittim geldim bezi yoktu oğlumun. Saat oldu 11. Bulaşıgi yıkadım. Çamaşır attım yatak odasını düzenledim tuvalet yıkadım. Geberdim. 1 de de oğluma yayla çorbası yaptım. Daha yeni içirdim. Ayağımda şimdi salliyorum. Biraz bende dinlenip diğer islere başlıcam. Çok yoruluyorum ya
(2,127 puan) tarafından
11 de kalktık kahvaltı hazırladım kahvaltı yaptık esim ben kızımız sonra esim gitti işe kızımın altını degistirdim o fazla yememişti yumurta kırdım ona onu yedirdim sonra kirlileri makinaya attım calısıyo daha kızımın eline elma verdim onu yiyo çizgi film açtım bide tvden bu saate kadar ev isi felan yapmadım daha birazdan yemek yapcam o sırada toplarım sonra kızımı uyuturum eşim gelir zaten

Sal biraz canım her zaman toplu olcak diye bişey yok ne zaman kendimi iyi hissedersem o zaman yapıyorum bazen eşim eve geliyo yemek yiyoz o haberleri izlerken ben topluyorum felan
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
3.5 yasında kizim var oglen 12 de kalkiyoruz gece 9-12 arasi uyuyo hicte zor olmuyo 20+3 haftalik hamileyim kahvalti yapip evi topluyorum bulaşık yemek bitiyo birden 
(2,400 puan) tarafından
Yok anam yok bitmiyo. Gözlerim şasi oluyo artık iş yapmaktan. Baksan yine aynı dağınıklık yine aynı kirlilik
(2,009 puan) tarafından
Bosver kuzum ya yorma kendini cokda daginik kalsn cocuk bu sonucta zatn evdeler onlarda bunaliyo
(2,400 puan) tarafından
Öyle de eşim laf ediyo. Tek çocuk sende mi var diyo. Bende evet tek yaramaz çocuk bende var diyorum
0 oy
(2,853 puan) tarafından

Gebeyken uykuya eğilim oluyor çocukla nasıl ederim o uyumadan nasıl uyurum onları düşünüyorum çocuk yapmaya cesaret edemiyorum:D

(2,400 puan) tarafından
Aman aman cnm çocuğun 5-6 yaşına gelsin ondan Sonra düşün. ÇOK ZOR COOOOOOKKK
(391 puan) tarafından
Ben 16 yaşına gelse de yok o defteri kapattım kızlar :)
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bende Burdayım senin yine iyi Benm 3 tane küçük bide hmlym en büyüğü 4 Ordancasi 3 küçük 11 aykk ama yetsyor zar zor 20 haftlk hamlym
(2,400 puan) tarafından
Anam derdin neydi o kadar çocuk ile. İlkinde gözün korkmadı mi? :D
(4,101 puan) tarafından
sjsjsjsj yok ben akıl almayanlardanm:((
0 oy
tarafından
Ben tek çocukla yetişemiyorum bir şeye akşama kadar 3 kere süpürge açılıyor sürekli döker saçar o yüzden az bilinçlenmeden çocuk düşünmüyorum çok zor oluyor tam hareketli dönemi 
0 oy
tarafından

Bide doğumdan sonrası var ki hiiiç anlatmıyım :) 2 buçuk yaşında kızım 1 aylık bebiş ile bitik yorgun halsiz bi çareee :)

0 oy
tarafından
Bu iyi günleriniz dogduktan sonra ne yapacaksınjz 4 yasında bi kızım var 6 aylık bı kızım daha var ıkısıyle aksma kadar anam aglıyor valla :)
0 oy
tarafından
Uyumuyarak yetişiyorum yoksa zor olacak  o uyudukça hemen her idi yaparım yemegi koyarım bir gün önceden pişer. 
0 oy
(128 puan) tarafından
Senin yine iyimis canim benim 3 ve 2 yasina yeni girecek 2 kizim var ve 26 haftalik hamileyim yeni eve tasindim hersey ustume ustume geliyor artik sabrim kalmadi mahfoldum.
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Kız tek çocuk var hamilede değilim zaman nasıl geçmiş anlamıyorum hızlı hızlı iş tutmaktan hızlı hızlı yemek yemekten usandim:ermm:

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 1,034 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,695 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 323 göst.
0 oy
9 cevap 105 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

380,213 soru

11,383,397 cevap

34,884 kullanıcı

...