0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Beşik almayı düşünüyorum. İlk zamanlar anne yanı küçük olanlardan mı alsam daha kullanışlı olur salona falan da getirmek için yoksa oyun parkı mı. Oyun parkı baya kullanabiliyor. İlk anne yanı alsam sonra oyun parkınamı geçsem

8 Cevaplar

0 oy
(1,019 puan) tarafından
Anne yani daha kullanışlı..  ben oyun parkını pek sevmiyorum ya :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir kaç defa beşik düşünmektende tek seferde park beşik  alın büyüyünce genç odası yapın 
tarafından
Kapını ölç  beşiğin ölçüsüne bak biz öyle yaptık. Kızıma halaları hediye etti bizim durumumuz yoktu. Onlar aldılar ben park beşik istiyordum. Çok memnunum ve rahatım baby plus. Oda oda götürdük hep taşıyoruz yani :)
tarafından
Katlanabiliyor mu
tarafından
Evet toplayıp katlayıp kaldırabilirsin
tarafından
Salonda çok büyük durur gibi geliyor
tarafından
Ama değil. Sen bilirsin ben futbol takımı kursam da park beşikten vazgeçmem :))))
0 oy
(476 puan) tarafından
Park beşiklerin bence tek avantajı 4 5 yasa kadar kullanılabilmeleri ama ben sevmiyorum hem sallanırken hışırtısı oluyormuş. Büyük boy anne yanı aldım ahşap çok rahat valla oturma odasınada taşımışlıgım var ki gündüzleri biz besik kullanmıyoruz ya babynestinde ya da bebek arabasının içine koyuyorum oyle uyuyor. Bebek arabası park beşikten daha pratik mesela :) 
0 oy
tarafından
Anne yani olabilen park beşik var tavsiye ederim 
tarafından
Salona taşıyabilirmiyim
tarafından
kurulumunu az önce yaptım tek basima rahatlikla odadan odaya taşıdım bi tarafi tekerlikli zaten
0 oy
(2,145 puan) tarafından
Kaç haftalıksin canm bende biraz geçsin önce anne yani alırım sonra o oyun parkli olandan diye düşünüyorum çünkü çocukların ilgisini çekiyor 
tarafından
26 sen
(2,145 puan) tarafından
Ben daha 14+5im canm
0 oy
(1,790 puan) tarafından

image

salonda kullanma için böyle birşey aldım çokta memnunum gece beşiğinde (ki o da park yatak) gündüz butun gün bunda yatıyor 
0 oy
(385 puan) tarafından
Bebeği gaz sancı olursa tek çare sallamak oluyor bazen park yataklar çok iyi sallanıyor bence ilk 6 ay anne yanı sallanan beşik bizde şuan 3 beşik var gidip en ucuzu u sevdi ebim aldığım o süslü püslü yatak bekliyor köşede
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kesinlikle park yatak al kuzum iyiki aldım diyorum benn
tarafından
Salona taşıyabilir miyim acaba
(1,007 puan) tarafından
Kız cok kolay taşıması tekerleği var ben canım sıkılınca odama canım sıkılınca küçük salona alıyorum. Hemen götürebiliyor um valla. Yarın öbürgün oda yapınca kaldırcam onu katlanınca kücücük bise oluyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 122 göst.
0 oy
16 cevap 620 göst.

385,628 soru

11,530,104 cevap

35,200 kullanıcı

...