0 oy
193 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (723 puan) tarafından
Kızlar yarın esimin doğum günü ve hala aklımda nasi bisi yapacagima dair bi fikir yok lütfen bi fikir verin ya.carsiyada cikmadim hediyede alamadım ne alcam onu da bilmiyom :(( bide eşim hiç çok ozenmene gerek yok dedi bi kekstraya mum diksen yeter dedi önceden. Zaten 2 kişiyiz yenmiyo pasta .ama ne yapcam ben ya

5 Cevaplar

+1 oy
(241 puan) tarafından
Boş ver yapma değmeyebilir 
tarafından
Niye değmesin, herkesin kocası eşi bir degildir
tarafından
Oooo Helena demek burdasin :d
tarafından
Çocuklardan fırsat buldukça burdayım sfsf
-Reklam-
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Benim eşimin de bugündü ama çalışıyo gececi. Ben yarın yemek hazırlıcam pasta alcam. Kayınvalidem gelir yer içer otururuz. Hediye de almadım.. 
(241 puan) tarafından
Kız başbaşa olunsana
(1,390 puan) tarafından
Bizde doğum günü birlikte kutlanır daha güzel olur canım :) tek bize ait değil ki kaynanam doğurmuş onunda hakkı kız :D
0 oy
(3,919 puan) tarafından
Canim bizim  de 1 ocaktaydi ayni durumdaydim. Ben de gittim 31 aralik günü  A101 den pasta aldim dondurucudaki cikolatali pastadan ( cok hafif ve güzel  ) sonra lcw den gömlek  aldım.  Bir güzel  de sofra hazırladım  bebelerle kutladık.  Cok sevindi. .pastayi evde yapabilirsin sen ben baktim bebelrle yapamayacam gittim aldim.    

Ilk evledigimiz zaman da 3 tane hediye almıştım  eve de girişten  itibaren yonergeler asmıstım romantik de bir muzik açmıştım.  Yonergelerle önce  hediyelere en son da salondaki balonlarla dolu romantik masaya  yönlendirmistim kendim de suslenmistim tesetturluyum ama saçımı  başımı  yapmıştım.  Fikir olur belki.
0 oy
tarafından
Bim de falan güzel pastalar oluyor canım tek katlı tatlı niyetine güzel olur 
0 oy
tarafından
Amaaannnn o süslü puslu masalardan böcekli çiçekli kutlamalardan mutlu olan biziz erkekler öyle şeylerden mutlu olmuyor bence yani onlar için pek önem taşımıyor kendin ufak bı pasta yapar yada alırsın ihtiyaci olan ne varsa bide hediye tamam bence .

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 241 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde Tompislerim (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 349 göst.