0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (70 puan) tarafından

Güzel Anneler bebeğim gazlı bir bebekdi doğduktan 3 hafta sonra meme de bir süre emip daha sonra ağlamaya başlamışti doktor ve biz gaz dan olduğunu düşündük fakat bu durum hala devam ediyor 3.5 aylık olduk suan da meme de süt az gelince sinirlenip ağladığını düşünüyorum çünkü sabah kalkınca dolu olan göğsümde o tepki vermiyor. Emerek uyuyan bir bebek 1 saat e bir uykusu geliyor. Her uyku da emziriyorum 30 dk uyuyor bazen Uyanış da eniyor derken göğsümn dolmasını izin vermiyor  kilo alımı iyi olduğu için doktor mama vermedi ama annem le biz doymuyor mu ek bişeyler mi vermeliyiz diye kara kara düşünüyoruz pirinç unu verelim diyor ama okuduğum kadarıyla besleyiciligi yok yazıyor bn ne yapmalıyım fikir verebilormisinz uzun oldu helal edin

2 Cevaplar

0 oy
(12,477 puan) tarafından
Kilo alımı iyiyse alışkanlık olmuştur senin kokuna ihtiyaç duyduğu için bırakmıyordur 1. 2 kere ye mahsus mama vermeyi dene aynı tepkiyi veriyor mu Bi gözlemle
(70 puan) tarafından
Bende onu merak ediyorum bi yerinde bi sorun mu var diye düşünmeye başladım çünkü sürekli bırakıp ağlıyor ilk tazyikli gidince
-Reklam-
0 oy
(1,426 puan) tarafından
3.5 aylık çocuğa ek gıda verilmez bebeğin çişli bez sayısı önemli günde kaç kere alıyor sun kilo alımı önemli zaten bundan sonra göğüslerin taş gibi olmaz terbiye oldu göğüslerin bebeğine anca mama verir sin ben kızıma 8 aydan sonra başladım pirinç ununa doktora sordum abartmadıkça ver dedi şuan 1 yaşında çok şükür gelişimi iyi mamayla büyüdü ve halada mama veriyorum 
(70 puan) tarafından
Anladın canım
(1,426 puan) tarafından
9 aylıkken de inek sütüne başladım çok şükür sorun yaşamadım zaten bi akşam oda muhallebisine katıyorum o kadar
(70 puan) tarafından
Aslında 1 yaş hatta 2 yaş diyen doktor da var verme diye ya bazen var ya anam babam usulü devam ediceksn gibi md geliyo
(1,426 puan) tarafından
Valla yarı süt yarıdan fazla su şeklinde verdim çok şükür hiç bir sorun yaşamadım kızım 4 gün sonra 13 aylık olacak zaten bi gece muhallebisine katıyorum inek sütü yavan bende vermiyorum kanszilikta olmadı şükür daha geçen hafta yaptık kan sayımi çok şükür iyiyiz
(70 puan) tarafından
Elhamdulillah ya işte dediğim gibi bazen eski usul devam ediceksn türlü türlü şeyler çıkartılar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 162 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 297 göst.
7 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 611 göst.
29 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 653 göst.