0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Eşimle bu aralar aramız pek iyi değil ama hamilelikte bu tür şey olurmuş bendede oldu.

Zaten midem bulanıyor o ayrı da eşimden bile tiskindim kokusuna bile tahammül edemiyorum hemen kusuyorum sadece eşime değil buzdolabını açsam bile kusuyorum wcden bazen uzun süre çıkamıyorum çıkarmaktan sizdede oldumu yada oluyor mu 

13 Cevaplar

0 oy
(1,523 puan) tarafından
Allah'a şükür öyle sıkıntılarım olmadı 
(98 puan) tarafından
Aman canım olmasın çok zor bisey
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Hiç olmadı bende ya garipmis gerçekten
(98 puan) tarafından
Bende oluyo canım valla tuhaf bir his
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Hızına yetişemiyoree:D

(98 puan) tarafından
Birazcık öyle :Dd
0 oy
tarafından
Bende olmadi hiç mide bulantısı çok sukur
(98 puan) tarafından
Keşke bendede olmasa mide bulantısı
0 oy
(2,127 puan) tarafından
İlk kızımda bişey yoktu ama bunda kusmuyorum ama bişey yiyemiyorum midem almıyo bazı yemeklerin kokusuna dayanamıyorum tenceresini bile yıkamakda güçlük çekiyorum 
(98 puan) tarafından
Çok kötü birsey ama değil mi :(
0 oy
tarafından

Kuzum ben de oğluma hamileyken öyle oldu eşimin kokusu midemi bulandırıyordu normalde kokusuna aşığım ama hamileyken tiksinmiştim:D

(98 puan) tarafından
Bende normalde oyle değilim ama yanina bile yaklasamiyorum sarilamiyorum hiç yani :((
tarafından
Hamilelikten kuzum neyi seversen ondan tiksinirsin
0 oy
(3,729 puan) tarafından
İlk hamileliğimde değil ama ikinci hamileliğimde ilk 4 ay eşimden ayrı yattım o derece mide bulantım vardı 
(98 puan) tarafından
Ay aynıyız canım çok kötü birsey ama biran önce geçse su bulantılarım
(3,729 puan) tarafından
Evet çok zor oluyor gerçekten inşallah bir an önce atlatırsın
(98 puan) tarafından
İnşallah canım tek istegim bu
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bende çok kusuyor ve çok hasastı kokuya burunm tiksindim herşey den en 12 kilo verdim doktor hemen yatış yaptı serumla tedavi aldım 4 gün sonra bi hap kullandım 14 hafatya kadar sonra şükür düzeldim 
(98 puan) tarafından
Bende çok hassasım canım herşeye midem bulanıyor ve wcden uzun süre çıkamıyorum da çok kötü birşey bulantı olmasa hamilelik çok güzel zaten de
(1,426 puan) tarafından
Ben mahf oldum ya tiksindim herseydenn
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben ben ben ölüyorum artık bide 17 aylık oğlum var koşa koşa lavaboya gidiyorum eşimi onu al demeye bile fırsatım olmuyor o kadar çok atıyorum ki oğlum bile arada taklidimi yapıyo :) 3 aylığım şuan ne mutfağa girebiliyorum eşime dişlerini fircala tişörtünü değiştir öyle gel yatağa derim buzdolabı mutfak dolapları her yerden koku geliyor hemen lavaboya koşuyorum ne kadar daha böyle sürecek bilemiyorum 
(98 puan) tarafından
Ay canım benim bende aynı senin gibiyim çok kötü oluyorum bulantı bulantı bitmiyor herşeyden tiskindim tahammül edemiyorum çok aşırı midem bulanıyor 8 haftaligim daha :((
(4,700 puan) tarafından
Anneme artık evden nefret eder hale geldim diyorum elimde olsa evi değiştircem cidden çok fena bir durum bir de oğlum küçük olunca sürekli bişeyler hazırlamak zorundayım yapamıyorum vicdan azabıyla oturup saatlerce ağlıyorum valla
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Bende öyle aşırı koku hassasiyeti vardi
(98 puan) tarafından
Keşke geçse çok kötüyüm çünkü
0 oy
tarafından

Oluyor oluyor bende ara ara eşim yanaşınca kaçacak yer arıyorum oda trip atıyor 

0 oy
(14,019 puan) tarafından
Geçer canım merak etme teyzem mutfak tezgahindan igreniyordu
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Olmuştu canım, zamanla geçiyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 807 göst.
0 oy
1 cevap 80 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 416 göst.
0 oy
6 cevap 66 göst.
20 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayca_3535 (44 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,867 cevap

34,780 kullanıcı

...