0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanimlar 23+4 hamileyim 2 senelik evliyim ilk evlendigimden beri idrar yolu enfesiyonum var sutekli tedavi oluyorum bittiyor tekrar ediyor sonra bana bi cozum soyleyin enfeksiyonum yukselince hastanelik oluyorum resmen neden tekrarliyor olabilir acaba 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben evlendiğim zaman 1 yıl boyunca öyleydim habire serum ilaç kullanıyordum sonra internetten araştırıp eşime senden kaynaklı oluyor gel üroloji ye gidelim dedim beraber gittik doktor tahlil test fln yaptı pek bişey yok dedi bende durumu anlattım her ay tekrarlıyor idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum dedim doktor o zaman ilaç verelim dedi eşime ilaç yazdı eşim kullandı ondan sonra düzeldi çok şükür yoksa ağlamaktan perişan oluyordum çok kötü bir acı vardı artık idrarımdan kan geliyordu düşün bazı geceler sabaha kadar ağlıyordum sancıdan sonra üroloji eşime ilaç verdi kurtuldum çok şükür. Eşte iltihap fln olunca yada bakteri olunca da oluyor çünkü. 
tarafından
Deki bebekte zarar görüyormuş hamilelikte enfeksiyon iyi değil gerçekten bu sefer bebek doğunca sıkıntı olur Allah korusun güzelce konuş ikna et.
tarafından
Gecen hamileligimde dedim tamam drdi sonra hep bahaneler buldu vaktim yok çalisyirum diye diye bide urfanin bir ilcesinde oturuyoruz biri hastanede o bolumde gorse ne dermis bey efendiye
(2,266 puan) tarafından
Enfeksiyon erken doğuma sebep oluyor ihmal etmeyin derim
tarafından
Surekli tedavi oluyorum ama yine tekrarliyor bıktım usandim artik
(2,266 puan) tarafından
İlk doğumda enfeksiyondan suyum geldi doğumda kızıma geçti 14 gün küvezde kaldı antibiyotik verdiler. Şimdi ikinciye hamileyim her ay kontrol ettiryorum antibiyotik fitil kullanıyorum aynı şeyleri tekrar yaşamamk için sende dikkat et
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Benimde hep vardı yani kronik gibi oldu bende
tarafından
Ben evlendikten sonra basladi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 79 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...