0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aşırı uyku hali

baş ağrısı 

Sık tuvalete gitme

Akıntı

Goguslerde hassasiyet 

Var 

Midem dede bı tuhaf şey var bulantı gibi ama tam değil  ama arkadaşım değilsindir iki haftalıkken erken gebelik testinde cikmaz diyor moralimi bozdu okadar şey var nasıl yani dedim ben kendimi bilmiyorum sanki  13 gün olmuş oluyor yumurtlamadan sonra  iki haftalık olacak nerdeyse erken gebelik testi aldım cikmazmi orda 

7 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Çıkar cnm al yap bizede haber et
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
İnşallah güzel haberlerinizi alırız 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Eğer gebelik varsa kesinlikle çıkar

0 oy
(4,725 puan) tarafından

Ay nolur yanlış anlama ama burda bı arkadaş vardı her ay hamile miyim diye sorardı. Senin sorular da ona döndü :D canım inşallah hayırlısı olur ama bence akışına bırak, psikolojik de olabilir bazen belirti mesela şuan benim olma ihtimalim 0 ama düşünüp dursam yarın midem bulanır gibi 

(866 puan) tarafından
Çocuk isteyen kişiye
tarafından
Ne alakası ver o konuyla bunun anlamadım cimri birisi değilim ama gereksiz şeyler almam neden sordun
(866 puan) tarafından
Benim teyzemin olmuyordu oda biraz eli sıkıydı birisi elini genişlet dedi oda köye gitti çocuklara biseyler aldı yardımlar falan yaptı 6 yıl sonra oldu iste .belki tesadüftür bilmiyorum .sadece söylemek istedim belki faydası olur diye
tarafından
O onun kaderi benim kaderim farklı ve benim bitane oğlum var ben ikinciyi istiyorum sadece ilkinde hiç bilmeden başka bisy için gittim hamileydim merak ediyorum okadar
(866 puan) tarafından
Anladım kizmaniza gerek yok sakin olun yardimci olmak istedim.defalarca sorduğunuz söylenince bende olmuyor heralde diye düşündüm
0 oy
tarafından
Sık tuvalete gitme ve akıntı harici diğerleri adet belirtisi ama akıntı sık tuvalete gitme olur gebelikte bı bekle bakalım daha çıkmaz adetine iki gün kala test yaparsın Allah kucağıni boş birakmasin canım
tarafından
3 gün var adetime
tarafından
Şimdi yapabilirsin varsa çıkar zaten adet olmazsan dört gün yine yap testi
0 oy
(317 puan) tarafından
Hamilesin bence bende de bu belirtiler olmuştu
tarafından
Hadi isallah çok kararsızım 3 gün daha beklesem mi yapsam mı diye çok merak ediyorum ama çıkmazsa uzulurum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 160 göst.
0 oy
5 cevap 111 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Busra63 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 129 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 379 göst.
6 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu