0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Korunma iğnesi vurduran var mi kızlar yan etkisi var mı acaba aşırı tüylenme kilo vs

6 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından
Tuylenmeyi bilmem de kilo yapiyor
(442 puan) tarafından
Kanama canim
(442 puan) tarafından
Artık bebek istemiyorsan  git yaptir derim. Ben de dun yaptırdım
tarafından
Adet günümü mu beklemeliyim canim yoks normal zamanda gidip yaptırabilir miyim
(442 puan) tarafından
Adetin 3. Günü yaptırıyorsun.  Benim 4. Gündü
tarafından
Çok sağol canm
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
3 aylıklar kalkmış galiba zaten aylık iğneler varmış bnde vurdurmak istiyom bari bekliyim cevapları
tarafından
Bakalım canim:))
0 oy
(134 puan) tarafından
Ben 3 aylık vurdurdum 4 kez adet görmüyorum. Hiç iyi değil. Şimdi bebek istiyorum ama adet olmadığım için olmuyo
tarafından
Hadi ya canim normalmiymis niye oyle olmuş ki acaba
0 oy
tarafından
Ben geçen ebeye sordum yaptırmak istiyorum diye bebegin küçük daha emziriyorsun dedi ne alaka ki herkes yaptırıyor ama
tarafından
Hadi ya niyeki acaba benim kızım 1 buçuk yaşında ama bakalım
(507 puan) tarafından
Banada. Oyle dedı sute gecıyormus bebgım 5 aylık sipral takdım bakalım ama korkuyorum kayma yapmaz ıns
tarafından
Anladım canim insallah:((
0 oy
tarafından
Ben 3 aylik igne vurunuyodum surekli kanamam vardi zaten 3 gun gecikti yaptiramadim diye hamile kaldim cok dikkat li kulanman lazim canim bide jinekologa danis oyle yaptir bazilarinda alerji yapabiliyormus benim saglik ocaktaki ebe demisti
tarafından
Testi nasil yapıyorlar kuzum kan alarak mı
tarafından
Bilmiyorum balim ya ben yaptirmadim hic benim durum biraz karisik ben daha 40 imi ucurmadan yaptirdim iğnemi sonra baktim kanamam durmuyir 3 ay kadar kanamam hic araliksiz oldu sonra baska bir yere tasindim adresim baska yere gidince ordaki saglik ocagina gittim sordum orda drdiler banada en basta keske bi jinekolokla gorusseydin bazen alerji yaoabiliyir diye
tarafından
Anladım.canim çok geçmiş olsun sanada:/
tarafından
Sagol canim
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Herkes birşey diyor acaba neye guvenicez. Spiral en iyisi galiba
(798 puan) tarafından
Ben diger dogumumdn snra takmistim canm 3yil korudu snra bi baktim hamileyim o yuzdn artik onada guvenmiyorum ama yinede en son care onu taktircam bu defa ayda bir kontrole gidicem
tarafından
Ne yapıcaz biz ya:/
(442 puan) tarafından
İğne en etkili  korunma yontemi. Spiral kayma,batma yapabiliyor  hap desen hiç güvenmiyorum  zaten. Unutma  ihtimali yüksek. Vurdur igneni  1 ay kafa rahat. Herkeste aynı şey olacak diye bi kural yok. Kiminde hiçbir yan etkisi olmuyor mesela
tarafından
Haklısın sanırım en doğrusu iğne olucak teşekkür ederim canım:))
(507 puan) tarafından
Benımde kızımı suten acınca ıgne yapacm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu

378,365 soru

11,325,354 cevap

34,777 kullanıcı

...