0 oy
223 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (148 puan) tarafından
Kizlar her birimiz hepimiz için bir dua yazsın belli mi olur duanın kabul olacağı zamana denk gelir belkide kabul olur ben başlıyorum Rabbim hepimize vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin

11 Cevaplar

+2 oy
(7,402 puan) tarafından

Ya Rabbi, ahir ve akıbetimizi hayreyle! Son nefesimizde kelime-i tevhid söylememizi nasip eyle! Ölmüşlerimizi af ve mağfiret eyle!

Ya Rabbi, bizi şeytan ve düşman şerrinden ve nefs-i emmaremizin şerrinden muhafaza eyle! Evimize iyilikler, hayırlı ve bereketli rızıklar ihsan eyle! Ehl-i İslama selamet ihsan eyle! Din düşmanlarını kahr ve perişan eyle! Kâfirlerle cihad etmekte olan müslümanlara imdad-ı ilahiyyen ile imdat eyle!

Ya Rabbi, hastalarımıza şifa, dertlilerimize deva ihsan eyle!

Riyadan, nifaktan, şikaktan, her türlü hastalıktan, kazadan, beladan, tembellikten, acizlikten, zelil olmaktan, zulüm görmekten, azdıran zenginlik ve azdıran fakirlikten, şeytan ve nefsin şerrinden, düşman galebesinden, kötü huydan, bid’at işlemekten, dalalete düşmekten, ihlassız amelden, her çeşit günahtan, küfre girmekten, erzel-i ömürden, ölürken gelecek fitnelerden, dinimize, dünyamıza zarar verecek şeylerden bizleri koru!

Hakiki iman, güzel bir ahlak, şükredici bir kalb, zikredici bir dil, kaza ve kadere rıza gösteren hayırlı bir ömür, az yemek, az uyumak, az konuşmak, az gülmek ve çok hizmet etmeyi, kabir azabından ve ahiret dehşetinden kurtulmayı, ömür boyu rızana uygun iş yapmayı, şehit olarak ölmeyi ve son nefeste ehl-i sünnet itikadına uygun bir iman ve tevbe nasip eyle.

Ya Rabbi, kendi sevgini, sevdiklerinin sevgisini, sevgine kavuşturacak amellerin sevgisini nasip eyle! İlmimizi, ihlasımızı, kabiliyetimizi artır, muratlardan, muhlaslardan olmamızı nasip eyle, cömert ve îsâr sahibi kullarından eyle.

Ana babamıza ve evlatlarımıza ve akraba ve ahbabımıza ve bütün din kardeşlerimize hayırlı ömürler ve güzel huy, akl-ı selim ve sıhhat ve afiyet rüşdü hidayet ve istikamet ihsan eyle ya Rabbi! Âmin.

(148 puan) tarafından
Ay bayıldım ben buna aklımda tutabilsem sabah namazndan sonra ederim duayı ama tutamamki ben namazdan sonra kilitleniyom nasıl ne dicem bilemiyom
(7,402 puan) tarafından
Ekran fotosu al oku canim zaten okudukca ezberlersin. Bu dua bende kucuk bir kartta yaziliydi ilk orda görmüştüm. Sonra okudugm kitaplarda gordum bayildim. Namazdan sonra okuyunca ezberine giriyor. Yoksa bende dua ederken kitlenip kalirdim. Bu dua cok guzel gercekten. Rabbim razi oldugu kullarindan eylesin.  Vesile oldun Allah razı olsunc canim ☺❤
(148 puan) tarafından
Sizde de Allah razı olsun buradaki herkesi insan kardeş gibi benimsiyor bir zaman sonra birşey soruyorsun kendi derdi gibi ilgilenip benimsiyorlar ben de böyle birbirimize bir dua edelim istedim :-))))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aminn 

Rabbim çıkmazda olan kullarına bu gece en hayırlı kapıları açsın feraha kavuştursun inşallah 
(148 puan) tarafından
Ay bak buda çok güzelmiş aminnnnnnn
tarafından
Ne güzel post oldu bu gece gece Allah razı olsun canım senden ❣️
(148 puan) tarafından
Sizde de cnm genel olarak post açan herkese muhakkak dua eden oluyor bende bütün duaları bugün için bir postta toplamak istedim
tarafından
Kız Varya durup durup yorum yapasın var bu posta :) ❣️
+1 oy
(1,520 puan) tarafından
Allahim her isteyenin kucagini doldursun evlat sevgisinden mahrum koymasin "AMİN"
(148 puan) tarafından
Aminnnnn bnm cnm arkadaşım vardı oda hamile şimdi Rabbim kucağına almayı nasip etsin
(1,520 puan) tarafından
Amiin amin cumlesini insallah
(423 puan) tarafından
Aminnnn
+1 oy
(398 puan) tarafından
Amin

Rabbim evlatlatımza güzel bir gelecek nasip etsin, herkesin evine huzur mutluluk versin, korona illetinden kurtulmayı bizlere nasip etsin inşallah
(148 puan) tarafından
İnşallah cnm herşeyin başı sağlık
+1 oy
(119,153 puan) tarafından
Rabbim evlat isyeyen herkexe cifter cifter nasip etsin
(148 puan) tarafından
Amin bakamayacak olanlarda evlat yüzü göstermesin o çöpe atan kullarını ben Rabbime havale ettim gördükçe uyuyamıyorum öylelerini
(423 puan) tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Amin 

Hastalara şifa dertlilere deva evlat hasreti çekenlere evlat banada bı Fatiha yokmu diyen olmuslerimize rahmet tüm güzel dualarda buluşalım
(148 puan) tarafından
Aminnn cnm Rabbim sevdiklerimizle cennette buluşmayı da nasip eder inşallah
tarafından
İnşallah
0 oy
(71 puan) tarafından
Bu dünyada en önemli şey saglik allah saglimizi elimizden almasın inş 
(148 puan) tarafından
İnşallah cnm sağlık sonra huzurlu mutlu bir ömür ama oda zor dünya imtihan dünyası sonucta
(71 puan) tarafından
Aynen öle
0 oy
(423 puan) tarafından
Rabbim ısteyen herkese ve bana evlat versin ana baba olmayı nasip etsin aminnn
0 oy
(969 puan) tarafından

Borçlulara eda 

Hastalara şifa
Dertlilere deva
Ver rabbim
Bu yazıyı okuyan kişinin evine bereket huzur ver eşiyle çocuğuyla mutlu yaşamasını nasip et Allah'ım
Evlatlarımızi hayırla sağlıkla büyütmeyi nasip et
AMİN
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Rabbim az veripte aratmasın,çok veripte azdirmasın.. Evimize, hanemize, sağlık,  huzur Halil İbrahim bereketi versin. Kimseyi evlat acısıyla sınama Yarabbim.
0 oy
(16,489 puan) tarafından

Rabbım çocuk sahibi olmak isteyen annelere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 

(burdan büşra ve gizem arkadaşlarıma özellikle)

Şeytanlaşmış insanlardan uzak tutsun bizi 

Cennetinde yer. Versin bize Rabbım <3

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
16 Kasım 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Belsev (892 puan) tarafından soruldu
+3 oy
2 cevap 73 göst.
7 Eylül 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Belsev (892 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 59 göst.
3 Ağustos 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Belsev (892 puan) tarafından soruldu