0 oy
629 göst.
Aile kategorisinde (608 puan) tarafından
Kızlar moralim çok bozuk annemler **** olmuş geçen bendeydiler kızım da kaşınıo her yeri maf oldu çocul dktora gittik ilaç verdi 1hafta snra tekrar gelin dedi başuna gelen. Varmı

10 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Of ta mi oluyor bu
(608 puan) tarafından
Yok canım ya ist ben
(7,654 puan) tarafından
Öncelikle gecmis olsun canim doktora gidin muhakkak biseyler yazar evindeki yastığı yorgani kaynat havalandir her yeri sil temizle illet biseydir
(608 puan) tarafından
Nsıl bitick ya
-Reklam-
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Ne olmuş ben tam anlamadım ama u.yuz ise Sürmene de bir akraba var aylarca uğraştılar bu yaz en son kömür gibi bir şey kullandılar öyle geçmişti 
(608 puan) tarafından
Kömür gibi olan şey ne acaba ki
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(608 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin canım
(608 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(622 puan) tarafından
Ben de bi kere olmustum canım. Kurbanda hayvanları çok severim keçiyi öptüm sevdim. Çok kötü olmustum. Doktor bile şaşırmıştı, her yerim kizarmisti. İlaç hemen gecirmisti. Esyalardan sıkıntı olmadı. Geçer bi hafta içinde büyük ihtimal
(608 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(608 puan) tarafından
Amin allah razı olsun
0 oy
tarafından

Canım bak şimdi benim başıma geldi aylarca kurtulamadim çok lanet bişey sana şimdi bı tarif gondericem bunu yaptir eczanede kurtulursun inşallah ben aylar sonra bununla kurtulmuştum.simdi bu gönderdiğim ilacı 3 gün kullanıcaksiniz sen ve eşinde kullan muhtemelen sizede geçicek çünkü 3 gün boyunca yattığınız çarşaflar aynı olsun ama eski atabilecegin bir çarşaf kullan çünkü kokusu geçmiyor tuhaf bir kokusu var . Kıyafetide aynı şekilde 3 gün kullan sonra at . Bu kremi suruceksiniz 3 gün arka arkaya yıkanmıcaksiniz ama Boynunundan ayak parmağına kadar hic boşluk bir yer kalmayacak şekilde genital bölgelere dahi o süreçte evdeki dokunduğunuz yastık olsun koltukların yastığı olsun vs. Büyük bı çöp torbasının içine koyup ağzını sıkıca kapatıcaksın çünkü parazit havasızlıktan ölüyormuş 3 gün sonra güzel bı şekilde keselenip yıkanıcaksınız hepiniz evde ki kıyafetleri vs. 50 derecede yıkayacaksın bak ben böyle kurtuldum her yerim yara olmuştu bide fucicort diye bı krem vermişti kırmızı olan yerlere sürekli sürdüm 10 günde kurtuldum çok şükür öyle 1 haftada kurtulmanın imkanı yok ben sana soyliyim öyle lanet bişey 

image

(608 puan) tarafından
Ya kızım maf oldu inanki çok ğzlğyrm bu aldım allah razı olsun
tarafından
Canım benim bilmezmiyim çok iğrenç bı parazit ama bunu mutlaka dene eğer doktorun verdiği ilaçla geçmezse ben artık özel hastanede ki cildiyeye gitmiştim o vermişti bu ilacı saolsun
(608 puan) tarafından
Allah razı olsun canım acaba bebeğe kullanolabiliyomu bu 1 yaşında kızım sabaha kdr uyumadı ya
tarafından
Onu bilmiyorum canım ya sor istersen bı eczaneye
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
U.yu.z mu canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,224 göst.
10 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesibeturann (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 219 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Defnebus (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Fato11 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzee.. (6 puan) tarafından soruldu

383,062 soru

11,466,183 cevap

35,068 kullanıcı