0 oy
636 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Ne sıklıkla gidersiniz. Ben haftada bir gidiyorum kaynanadan trip yiyorum.

46 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Mahalleyi yakardim ben ahshdhd
(462 puan) tarafından
Çok değişik bide iş bekliyo
-Reklam-
+1 oy
(152 puan) tarafından

Aramızda bir cadde var ve utanmasa hergun çağırır:(

+1 oy
tarafından
Ben qyni mahalledeki canim evlendiğimde hergun o uyanmadan sabah 7de gider gece 12de dönerdim kizim oldu onunlqda ayni şekilde hatta dayanamazdi kızımdan ayrılmaya esimde anaciydi haftasonu orda kalırdık sonra oglum oldu o geldi ben gittim bi pazar günü beraber olmuyordur arardı davet beklerdi cogu zaman gelirdi 3 cocuguma hamile kaldigimda hep sancimi bahane ettim arasira gittim cocullari aldi bende gun icinde 4 ay oldu dogum yapali ya 2 ya 3 kere gittim oda haftada 2 keree gelir ki bu durumdan çok sikayetci ben cok memnunum bu yazdıklarım 6 yil icinde oluyo :) ki aramizda bi cadde olmasina rağmen gelip kaldığı oluyo ben anaya babaya hasret heh bide evi birleştirmeyi dusunuyo simdi sen söyle gelim mi aglim mi beterin beteri var herseye TripAdvisor atıyorlar zaten salla gitsin
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Eskiden aynı mahalledeydik karşı karşıya. Onların balkondan bizim balkona ip germiştik yemek falan yapınca bşy yapınca birbirimize yolluyorduk hergün de giderdim. Şimdi 2 sokak ilerde oturuyo 2 dk lık mesafe hergün giderdim şu lanet virüs yüzünden gidemiyoruz yine gidiyordum hergün ama vakalar çoğalınca bıraktım. Birbirimizi çok severiz hiçbir sorunumuz yok şükürler olsun keşke hergün gidebilsem yine 
(462 puan) tarafından
Maşllah allah bozmasın
(25,224 puan) tarafından
Amin Allah herkese benimki gibi kaynana nasip etsin inşallah :)
tarafından
Rabbim muhabbetinizi arttırsın  keşke  bizde öyle olsak demek bile gelmiyor içimden Allaha yakın bana uzak olsun
(25,224 puan) tarafından
Sağlık olsun cnm boşver muhatap olma fazla o zaman
tarafından
Elde değil gunde kac defa görüntülü konusuyoz iki defa cevap vermezsem esimi arıyor sozde merak etmis el mahkum hizmette sinir yok imtihan iste
+1 oy
(1,011 puan) tarafından

Altlı üstlü binada oturuyoruz. Ne o bana karışır ne ben ona. Davet edersem evime gelir etmezsem hiç rahatsız bile etmez. Keyfimiz ne zaman iaterse de çıkarız. Genelde haftada 1 çıkıyoruz. Bazen canım 4 gün ister o zaman çıkarım. Bazen canım 10 günde bir ister o zaman. Niye diye de sormaz. O yönden şanslıyım maşallah :) eşimde çıkalım demez zaten bana. Sen kendin ne zaman istiyorsan o zaman çıkalım der . benim canımın istediğine bağlı oluyor yani. Yemek yapmak istemediğimde filan hop damlıyorum hemen :)

(462 puan) tarafından
Maşllah kuzum allah bozmasın
(1,011 puan) tarafından
Amin inşallah. Öyle olmasa eğer ben duramazdım heralde. Başlarda zırt pırt çağırıp duruyordu. Bende eşimle konuşmuştum bu böyle mi olacak hep birlikte mi oluncak eğer o şekil olcaksa farklı bi yere taşınmamız bizim için daha iyi ben sevmiyorum bu şekil  demiştim. Eşimde ara yolunu buldu çağırdıkalrında filan bugğn biz evde durmak istiyoruz derdi, yada onlardayken filan herkes kendi evinde daha rahat ediyor filan diyordu. Alttan alttan imalı sözler söylemişti kalpleri kırılmadan,onlarda anladılar rahat bıraktılar. İlk zamanlar hevesleri vardı yeni gelin şu bu diye onları da hoşgörüyorum tabi. Şimdi evli evine köylü köyüne durumundayız :) ama eş ile alakalı bence bu durum. Eşin devreye girsin bence baktın olmuyor
+1 oy
(1,523 puan) tarafından
Aynı evdeyiz canm devamlı birlikteyiz
+1 oy
tarafından
aynı evdeyim ben napayım? jsjsjd
0 oy
(964 puan) tarafından
Hic gitmezdim valla zaten bezdirdi kendinden:D
0 oy
(111 puan) tarafından
Altlı üstlü oturuyoruz. Ayda bir gidiyorum. 
(228 puan) tarafından
Nasıl yani ayda bi biz 7 24 beraberiz
(2,710 puan) tarafından
Kiz bunu nasil başardın bende alt üstlü hep gel gel diyip duruyolar inmemissem kendi gelip kızımı  götürmek  istiyo bende vermryince kavga çıkıyo☺️
(21 puan) tarafından
Bizde de ayni durum altli üstlü
0 oy
(1,616 puan) tarafından
1 sokak var aramızda aklım estikçe giderim fazla değil yani ilk taşındığmda sürekli bendeydi günde 3 kere falan ama 1 aydan fazladır gelmiyordu bugun geldi 10 dk durdu geri gitti ister giderim ister gitmem tirp atamaz
0 oy
(3,729 puan) tarafından
2 sokak var aramızda haftada 4 gün beraberiz ya biz gideriz ya o gelir 
0 oy
(777 puan) tarafından
Eski evimdeyken aramızda bi bina bi sokak vardı ama aylarca gitmezdim onlar da gelmezdi
0 oy
tarafından
24 saat giderim çünkü yan odada :)))
tarafından
Dur artılayım seni aynı
tarafından
Asya'nın annesi sen isteyerek bilerek mi aynı eve gittin
tarafından
Evetttt
tarafından
Ben de cnm isteyerek ev satın almak için .kiraya para vermemek için
tarafından
Ev almak için değer tabi canim hayırlısı olsun
0 oy
(186 puan) tarafından

Bən aynı evdeyim:ermm:

0 oy
(660 puan) tarafından
Altli ustluyuz iki gunde bir inerim yada o gelir 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
İki sokak var aramızda biz çağırınca gelir yada bn fırsat olursa haftada bir yada iki kez giderim yoksa gitmem 
0 oy
(5,864 puan) tarafından
6 ay öncesine kadar aynı mahalledeydik hafta Bi gün yada iki gün ben giderdim aam o günde 3 sefer gelirdi cocuklarını saymıyom bile
(462 puan) tarafından
Benim ki de geliyo bide habrr vermeden geliyo
(5,864 puan) tarafından
Geliyorlar anam bu kaynanalar hep mi düşüncesiz
0 oy
tarafından
Ayna koydeyiz bizde 5 10 dk yol mesafesi 2 gün gitmedimmi dariliyor çoğu zaman gidiyorum valla ama benden is falan beklemez kendisi yapar öyle 
0 oy
tarafından

Kesinlikle oturmam 

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hahaha :D3 yıl aynı sokakda oturdum 2 haftada bir gider dim ona rağmen ben o tripleri yiyodum valla eşimin aklina girip evi uzaklastirdim simdi ayda Bir giderim oda kayinbabam için o bana 2 ayda bir gelir ne kadar uzak okadar iyi
(462 puan) tarafından
Kesinlikle gözü srüekli camda evime kim giriyo kim çıkıyı

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 525 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,305 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Mervenur22 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 307 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu