0 oy
461 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,379 puan) tarafından

Kızlar ben 30 haftalik  hamileyim  fakat beslenmeye dikkat ediyorum bana katılmak isteyen yada doğum yapmış diyete girmek isteyen var mı birbirimize destek olalım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Daha dün kayıt olmuşsun bugün grup kurmak istiyorsn. Ne alaka yani. Burda kimse numarasını 1 gün kayıtlı uyuye vermez. Yanlış kapı 

(638 puan) tarafından
Numara istememiş ki canim :D
(1,379 puan) tarafından
Farkindaysaniz  watsap grubu kuralım demedim  hamilelik grubunda kaydım ne zamn var bakarsanız anlarsiniz ne zamandr gruptayim diye dün. Diğer tarafta sorum kapatılinca buranin olduğunu farkedip  üye oldum hatta ilk sorumu dün sordum on yargılarınizi kendinize saklayın kimseden numara istediğim de yok zaten amacım birlikte birşeyler yapmaktı ve size de özel den yazdım dün yazdıklarınızı okudum nasıl oldunuz diye insanlık namına
tarafından
O zaman pardon canım ben yanlış okumuşum. Çünkü kaç gündür grup WhatsApp diye çok post açıldı yine onlardan biri sandım. Kusura bakma.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Valla birak grubu hamile kadin diyet falan yapmaz ben yapamam yani yerimde yerim doğumdan sonra belki :)

(638 puan) tarafından
Aynen doğumdan sonra belki :)
(1,379 puan) tarafından
O zaman sizinle doğum sonrası görüşürüz ne kadar kaldı doğuma
tarafından
Ayni haftadayiz cevriye hanim
(1,379 puan) tarafından
Hadi bakalım. Kim önce çıkaracak Arzu Hanim
tarafından
:D merakla bekliyorummm
0 oy
(638 puan) tarafından

Doğumdan sonra emzirme diyetisyenine gidicem belki o zaman :) şimdi diyet filan olacak iş degil

(1,379 puan) tarafından
ŞimdiKine diyet demiyoruz zaten sağlıklı beslenme diyoruz ben kendimde sağlık personeliyim ve Diyetisyen arkadaşıma danışarak yol alıyorum siz kaç haftaliksiniz
(638 puan) tarafından
27 haftalik canim ben bağlantıdan birsey yiyemiyorum ama çok kilo almışsın ve cok ödem var dedi doktorum sabahları sadece bir bardak süt içebiliyorum
(1,379 puan) tarafından
Aramızda çok fazlada yokmuş  Şefika Hanim ben 10 kg aldım suan işi bıraktım onun içinde iyice 1 aydır pasif haldeyim onun için dikkat etmeye calisiyrium fakat benim hc odemim  falan oluşmadı Rabbim sizin de yardımcınız olsun
(638 puan) tarafından
Benim yuzum ellerim bacaklarım cok sis basınca içine çöküyor cok ağırlardım sabah akşam doğuracak gibiyim daha 2 ay var nerdeyse
(1,379 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun
0 oy
(12,840 puan) tarafından
28+3 olduk oğlumla 45 kilo ile hamile kaldım şuan 58 kiloyum 13 kilo aldım ama vücudum hâlâ aynı sadece göbeğim çıktı 2 gündür diyet yapsam mı diye düşünüyorum
(1,379 puan) tarafından
Siz zayıf hamile k almissininiz problem olmaz ben de 54 ile kaldım suan 64 dum 30. Hafta
0 oy
(71 puan) tarafından

Canım ben 50 kiloyla hamile kaldım doğum yapacağım zaman 66 kilo olmuştum 50 gündür doğum yapmışım 56 olmuşum diyete yapmıyorum ama zayıflıyorum emziriyorumda ekmeği tüketmiyorum ama çok göbek var biraz  oda gitse tamamdır..:))

0 oy
(55 puan) tarafından

Ben isderim canım vallla ama diyetbyaparsam bebisim buyumeyecek mi yani klo almıyaxakmı?

(55 puan) tarafından
Ayran salıyorya tansıyonu canım o yuzden icemiyorum
(1,379 puan) tarafından
Yanlış bir bilgi bu tuzlu ayran içerseniz sadece tansiyon yükselir ben bir sağlık personeliyim ve hiç hayatımda ayranin tansiyon düşürdüğünü duymadım hiç ama hiç
(55 puan) tarafından
Aaa bilmiyordum ama bende nedense ayran icdiyumde tansiyonum neden dusuyormus merak ettim. O zaman bu gunden baslıyıcam icmeye
(1,379 puan) tarafından
Bence böyle güzel bir elektrolit  içeren bir icecekten  mahrum olmayın bebek gelişimi içinde çok onemli
(55 puan) tarafından
Coxx tesekkur ederim canım bilmiyordum bebismin tunbul olmasını istiyorum. Bende  icerim mutlaka

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 251 göst.
3 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A♡GÖNÜL♡S (3,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 184 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (1,851 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 337 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Beren2020 (2 puan) tarafından soruldu
+11 oy
37 cevap 1,102 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde 2323 dicle (1,032 puan) tarafından soruldu

374,646 soru

11,205,465 cevap

34,507 kullanıcı