0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar burda görüyorum menü postları da herkes maşallah tatlı meze börek çorba ana yemek 

Hepsini bebeyle nasıl yapıyorsunuz 
Birde yiyebiliyor musunuz gerçekten :)
Ben mesela çok çeşit yapmıyorum eşimle ben olduğum için ziyan olmasın diyorum 
Öyle hergün tatlı kurabiye de yapmam hafta da bir iki anca 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla biz yiyemiyorz ben yemek salata veya çorba baska yapmıyorum millet o kadar seyi nasil yapiyo yiyo anlamıyorum :D

-Reklam-
0 oy
(119,779 puan) tarafından
1 yemek çorba bide salata 
0 oy
tarafından
2 çeşit bazen 3 tatlı ile 4 oluyo genel de pasta tarzı ya da puding yapıyorum cayın yanına mutlaka börek içli köfte filan istiyo eşim 
0 oy
tarafından

O anki keyfime bakar. Örneğin bügün sulu yemek ve sebzeli bulgur var. Salata turşu  sulu yemeğim 2 tabaklık bulgur yarımada yeter baska birşey yapmam salata vişne suyu tmm

tarafından
Gneelde senin ymeek postlarını görüyorum sen genelde döktürüyon çeşit çeşit :)
tarafından
Benim adam çok yiyor cnm bi oturuş ta 2 paston ekmek yiyen biri cnm o yüzden benim mecburi ama bu ara mide bulantısı filan var diye uğraşma diyor
0 oy
(1,523 puan) tarafından
En fazla iki tatlı biterse bide tatlı 
0 oy
tarafından
Taş çatlasın  3 yemek mutlaka yaparim  salata turşu  saymıyorum 
0 oy
tarafından
Azar azar yapıyorum ama çeşitli yapmaya çalışıyorum Rabbim ne kadar nasip ettiyse
0 oy
tarafından
Bazen 2 çeşit bazen 3 çeşit ama hepsinden az az yaparım
0 oy
(814 puan) tarafından
Cnm valla cocukla anca 2 cesit bu gun onu bile yapamadim 1 corba yapabildim cunku 10 aylik 3 gunde 3 disi patladi asiri huysizdu hic uyumadi hep beni istedi bide 1.5 aylik hamileyi onun pesinden kostum durdum bulasiklar bile duruyor 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
En az 3 çeşit bazen 4-5 çeşit oluyor
0 oy
(16,214 puan) tarafından
Sulu yemek yaparsam fasulye türlü vb şeyler yanına pilav ve salata yaparım o kadar. Hiç ana yemek ara yemek çorba meze falan uğraşamam valla. Hem bulaşık çıkar hem 2 kişiyiz bitmez. Tatlı falan da 1 hafta ya da 10.günde bir yaparım. 
0 oy
(2,937 puan) tarafından
Öyle cevapları görünce benim de ağzım açık kalıyor bir yazıyorlar 7-8 çeşit börek çörek tatlı salata hepsi ayrı ayrı vallahi ben yapabilirsem Bir yemek bir pilav yapıyorum tatlı çoğu zaman yapamıyorum ekstra bazen çorba yapıyorum yani en fazla 3 çeşit oluyor ma sabah 8 akşam 5 çalışıyorum işten eve geldikten sonra da ancak o kadar yapabiliyorum hafta sonu falan olursa ancak öyle tatlı yapabilirim
0 oy
tarafından
Ben 2 cesit yapiyorum ya corbayla ana yemek olur ya da ana yemekle pilav ya da makarna olur yemege gore de salata yogurt vs olur tatli da haftada 1 yaparim o da canim isterse :D her gun her gun ugrasamam ay :))
0 oy
tarafından
Eşime kalsa bir yemeği 5 gün yer ama ben üst üste aynı yemeği yiyemiyorum. Günlük yemek pişer bizim evde. meze ara sıra ama salâta pilav tatlı mutlaka olur
0 oy
(1,699 puan) tarafından
1 en fazla 2 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,025 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde SakızSardunya (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 535 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 580 göst.