0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kaç gündür aklımda o bayan demişti ya oğlum ek gıdaya geçti ek.gida da parala diye durumumuz.kotu diye o bayanda çocuğuda aklimda noldu acaba merak ettim

11 Cevaplar

0 oy
(1,042 puan) tarafından

O Postu görmedim canım ben Allah yardımcısı olsun inşallah ya üzüldüm :(

-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Biriisi yardım etmişti süt brokoli vs almıştı cnm 
(58 puan) tarafından
Ya çok sevindim kaç gündür yoğurt yiyemiyom.icim.buruklaniyo çok etki altında kalan biriyim de :((( aileme koyuyuom sofraya ama aklıma geliyor hep :((
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Buradan birisi yardim etmiş canim teşekkür postu görmüştüm dün 
(58 puan) tarafından
Bizimde durumlar çok iyi değil ama aynı şehirde olsaydım her hafta bir tencere mayalar verirdim :( hep aklimda sevindim kim yardım ettiyse Allah razı olsun
(1,808 puan) tarafından
Evet canim allah razi olsun ben yardim edemesemde sosyal hizmetler ile görüştüm bikac kisi için hem daha iyi oluyor inceleyip işleme aliolar
(58 puan) tarafından
İyi bari Allah yardımcımsii olsun
(1,808 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Alınmıştı canım 
0 oy
tarafından
Çiçeğim mi neydi adi
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben o postu görmedim ve üzerine yemek postu açmıştım menüde ne var diye normal de ben öyle bir sey görsem açmazdim açin halinden anlarım sonradan biri yazdı ama gerçekten o postu görmedim ben :( görsem ek gıda mamasi falan yollardim 
(58 puan) tarafından
Vicdan yapma cnm sonuçta görmedin üzülme
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yemin ederim hic aklimdan cikmiyor hatta bugun bi postada konustuk benim cocugumun diger cocuklardan ne farki war demis icim parcalandi Allah im hic bir anneyi ewladi icin yoklukla sinamasin cok uzucu 
tarafından
Adi neydi hatirliyo musunuz
(6,053 puan) tarafından
Hic hatirlamiyom canm ya
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun nasil bir devirdeyiz 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Burdan bir arkadaş ona yardımcı olmuştu bebeğine aldı benimde içinde ukte olarak kaldı
0 oy
(260 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun canım görmedim o postu bu zamanda herkes zorda yaa valla Rabbim en çok muhtaç olanlara yardım etsin inşallah ben evimi eşyamı beğenmiyorum şuyum buyum yok şunu bunu nasıl ödüycez diyorum ama görüyorum ki bizden daha zor durumda olanlar var Allah yardım etsin yardıma ihtiyacı olan herkese inşallah amin
(58 puan) tarafından
Evet gerçekten halimize şükür elhm.  Rabbim ama veridmi yavruyu bereketiyle veriyor onunda rızkı var öyle böyle büyüyücek o arkadaş öyle yazmıştı evet şimdi küçük ama ins bikac aya o bebek herşeyi yer Allah'ın izniyle ailesiyle aynı yemeği yer ins bu günleri de geçecek
0 oy
(391 puan) tarafından
Hangi şehirdeydi ? 
(58 puan) tarafından
İstanbul demişti sanki kirası 1.600 ucuz ev yoktu öyle demişti
(391 puan) tarafından
Anladım canım Allah yardımcısı olsun birdaha post acar umarım yazarız bizde

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
17 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 500 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 134 göst.
21 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deriniko (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 310 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,870 kullanıcı

...