0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından

Bebeğinin önüne tabak koyupta kendi kendine deneyip beslenmesini sağlayan varmı internette baktimda kendi kendine oturmaya başladı zman önüne bı tabağa koyup haşlanmış sebze flan koyabilirmisiz kızım 8 aylık olcak ama hiç denemedim ymek anlamında biseyler bı kaç kez çubuk kraker verdim bebe bisküvisi flan ..başka şeyler vermeliyim siz neler yapiyirsunuz..bu arada ek gıda geçtik tabi bn besliyorum yanlış anlaşılmasın :)

7 Cevaplar

+2 oy
(1,989 puan) tarafından
Kek kurabiye muz meyveler ekmek felan veriyorum canim ama daha tabi yemek kendi yiyemiyor 13 buçuk aylik')
-Reklam-
+2 oy
(17,969 puan) tarafından
:D bizi bi görsen 8 9 ayliktan beri böyle kendi yer döker toplar geri yer bide elle bağrir yaygarayi basar :D
+1 oy
(12,501 puan) tarafından
Makarna veriyorum eline kaşık verip alışsın diye döke saça yemeye çalışıyor elleriyle her yemeğin içine giriyor zaten
0 oy
(510 puan) tarafından
Bazen deniyorum benim kızım da 9 aylık ekmek ufalıyır um kabak karnı bahar mücver yapıp ufak ufak önüne koyuyorum makarna haşlayıp koyuyorum patates tostu yapıp koyuyorum hem baş ve işaret parmagı ile ufak şeyleri tutma becerisigelişsin diye hemde yemeyi sevsin diye tabi bende o arada ağzına çorba falan koyuyorum 
0 oy
tarafından
Ben yapıyorum istediğini yiyor daha iyi 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn yaptım cnm 6.aydan itibaren..ilk once önüne koyuyodum bakiyodu karistryodu sonra yediriyodum..ama zamnla kendi yemek istedi ve suan 16 aylik elle tutulck seyleri kendi yiyo..
0 oy
tarafından
Ben ilk ek.gidaya öyle başladım. Blw yöntemi ile. 9 aylığız elle tutulacak şeyleri kendi yer.hic bogulcak filan diye korkmadım şükür biseyde olmadi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 180 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 187 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sarakurak (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.