0 oy
672 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

BIR Arkadaşımız eşinin telefonunda baska bir kadına mesaj attığını görmüştü ve ne yapmam gerekir diye sormustu devamında noldu hatırlayan var mi ertesi gün neler oldu kendisi burdaysa o da yazabilir.  Neler yaşadı ne oldu merakta kaldim açıkçası 

insanlık namına, ne yaptı işin içinden çıkabildi mi sorun yaşadı mı şu an iyimi bi kadın olarak merak ediyorum..

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sanki dizi bolumunu soruyon ne kacirdin neyi merak ettin 
tarafından
Kızın biri yazmıştı eşimin telefonunda mesaj yakalım ne yapayım diye herkes uyandır parçala falan demişti kızda yaparsam beni pert eder döver falan onu soruyor  büyük ihtimalle
(20 puan) tarafından
oyle seyler yaziliyorki  gerçekten dizi gibi gercekten insan merak ediyor. ya ne yapmasi gerektigini sormuştu bir.cok yanit aldi acaba hangisini dinledi ve gercekten eşi bi yanlış yapmis mi onu merak ettimmm
tarafından
Zeynep di sanki isminin basinda bu arkadas pek bi celallenmis
(20 puan) tarafından
evett evet Melis diye biri hatta
(20 puan) tarafından
yok gayet sakinimm :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bı tanisaydik bebeğim ☺️ yeni gelmişsin daha

Haberim yok:)
(20 puan) tarafından
haaa anladim ama insanlık namına yani bi insan olarak bi kadın olarak bu işin içinden çıkabildi mi neyle karşılaştı aklım kaldı cidden
tarafından
Bazen tartışma vs oluyo isim verip post acilio tartsma amaçlı ondan canim özelden yazma imkann da var o yüzden yasak gelmstr muhtemelen
(20 puan) tarafından
anladim  teşekkürler ogreneyim bende kuralları :)
tarafından
Aynen canim dahq cok var var kural konu başlığı konu özetlemeli vs alışirsn ya :)
(20 puan) tarafından
o konuyu biliyorum ve acil anneler yazanlari da biliyorum:)
0 oy
tarafından
4 dk önce  önce kayıt olmuşsun kendi hesabından niye yazmadın?
(12,777 puan) tarafından
Tek tek kayıt olmanız lazım aynı e posta ile yeni kullanıcı diye hesap oluşturmadan olmuyo cnm 3 adı ve şifresi aynı yap hatırla de sorun olmaz unuttuğunuz da Admine yazın o yardımcı da olur
(20 puan) tarafından
evt bende yazismayi konusmayi severim ama eşim biraz boyle seyleri sevmez kızar triplenir diye yapmıyorum biraz arka planda duruyorum
(20 puan) tarafından
tamam cok teşekkürler @Azamelia
(140 puan) tarafından
işte benm aynı epostayo kabul etmedi farklı maillerden kayıt yaptım. zaten pek yazmıyorum ama yinede bir girmiş bulundum :)
(20 puan) tarafından
aynen bende :)
0 oy
tarafından
O feyk değil miydi uyarı aldı kapandı postu
(20 puan) tarafından
fake miymis hay Allahmm....
0 oy
tarafından
Kız yeni kayıt olmuşsun bi kaç gün öncesini neden biliyon 
(20 puan) tarafından
ben hep burdaydim ama yorum yapmadigimdan kayit olmamistim bunu sormak icin kayit oldum yoksa sizleri takip ediyorm bilgi almak amacli anneler :)
0 oy
(1,042 puan) tarafından

Bu ne şiddet bu celal  :D valla haber yok ondan bilmiyorum son durumunu 

(20 puan) tarafından
kac gundur yazacam useniyodum bugun usenmedim :) merak üşengeçlikten ağır basıyor
(1,042 puan) tarafından
:-D:-D kadın milleti olarak hepimizde var bu sanırım:-D
(20 puan) tarafından
kesinlkle var
0 oy
tarafından
Bende merak ettim senin gbi simdi
(20 puan) tarafından
harbiden ya yani bi insan olarak merak ettim kadın başa çıkabildi mi diye ne yaptı işin icinden cikabildi mi acaba
0 oy
tarafından
Postun kişisel olduğu için kapanır birazdan 
(20 puan) tarafından
burasi dış sohbet degil mi yanlış mi girdim bu konulari yazmiyo mu herkes
0 oy
tarafından
Eşi bebeğinin üstüne yemin etmişti bir daha yapmayacam diye adı genç bir anneydi 
(20 puan) tarafından
demekki bi haltlar yemiş. insallah yapmaz bi daha kızda napsın affetmiştir. çocuklar böyle ellerimizi kollarımızı bağlıyor..
tarafından
Aynn öyle kadın hamile bir de azıcık zamanı kalmış p.islik herif Allah ıslah etsin bu ve bunun gibileri
(20 puan) tarafından
aminnn insallah....

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 309 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 908 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 289 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mavi kelebek (622 puan) tarafından soruldu