0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Abur cubur krizine girdim  gece saat 1 cicibebeye sardım .

kızımın rızkını yemiş olur muyum hocam:)) 

9 Cevaplar

0 oy
(119,346 puan) tarafından
Olursun .nett         
(20 puan) tarafından
valla cok fazla vermiyorum zaten sadece yogurdunu tatlandırmak için hiç birsey elimde kalmazsa son çarem olur yani çok onemli olmadığından bazen yiyorum
-Reklam-
0 oy
(10,047 puan) tarafından

Rizki bilmemde guzel kilo alirsin :D

(20 puan) tarafından
evde otur  otur dogum kilolari da kaldi zaten
(10,047 puan) tarafından
Kız bende evde oturuyorum ama kilolar gitti yemiyorum :)
(20 puan) tarafından
ne güzel kac kilo almıştınız hamilelikte hepsini verdiniz mi ben 14 kilo almıştım  65- 79 , 9 kilo verdim 70 te kaldim:)
(10,047 puan) tarafından
Bende 56 ile hamile kaldim 18 kilo aldim 74 ile dogum yaptim suan 59.5 kiloyum. Hedefim 55 olmak insallah :)) 14.5 kilo verdim
(20 puan) tarafından
masallah bence iyisiniz dengede tutsaniz yeterli ama hedef belirlemekte güzel
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Aa bu benn:)
(1,043 puan) tarafından
Ters köşe yapmış:) normalde ilk 6 ay uyku düzeni olmaz cimcime sizi iyi şaşırtmış
(20 puan) tarafından
evet aynen bzimki anne sütü cok alamadi :( mama yedi ondan uykuları  iyiydi doyup uyuyodu :)
(1,043 puan) tarafından
Belki diş falan gelecekse onun sıkıntısıdır şimdi de
(20 puan) tarafından
evet muhtemelen bakalim neler bekliyor bizi gorecegiz dualarinizi eksik etmeyin tanımıyoruz birbirimzi ama müslüman kardeşiyiz:)
(1,043 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım valla ilk diş birazcık sıkıntılı oluyor ama bir cıktı mi devamı geliyor. Rabbim sabrını versin:)
0 oy
(260 puan) tarafından
Bende bastığa pestile saldırıyom tatlı krizim gelince :D 

Köyden geldi organik kilo aldırmıyo bitince napcam çok az kaldı :D 

Cici bebe bisküvisini keçi sütlü alıyom tadı kötü yenmiyo :D 

Kızıma mama yapıp veriyorum pekmezde katıyom ben yemek istesemde yiyemiyom tadsız :D
0 oy
tarafından

Olmazsın evladım herkes kendi rızkını yer cici bebe de ciciymis maşallah ahahahaha adnan hoca ben :)

(20 puan) tarafından
cok tişikkirler hocammm :)) agziniza saglik  icim rahatladi :))
tarafından
Ne demek maşallah maşallah ahahaha
(20 puan) tarafından
:))^^
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benden bahsediyor olmalisin . Ah bu pis boğazlik yakti benim başımı.  Her gün kendime diyorum ki bugün ye yarın diyete gir . Yarın olunca gene ayni şey 
(20 puan) tarafından
evet eşim artik eve abur cubur almiyo kilo almayalım diye onda da irade yok olunca yiyo bende yiyom kilolar birikiyo
(3,794 puan) tarafından
Kiz inan bi ay önce çok güzel ve net sekilde irademe hakim olmaya başlamıştım ekmeği abur cubur hepsini kesip aklımdan çıkar mistim  kesin kararli dirençliydim. Benim öküz inadina inadına çikolata cipsler bilmem neler alıp alıp geldi.  Dedim alma diyettedim . Zaten boz diye aldim demezmi. Neymiş efendim kiskaniyomus zayiflarsam millet bakar mis yok öyle yok böyle.  Bozdum gitti daha tutamiyom kendimi
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bende oyle yapıyorum ya birsey bulamazsam kahvaltılık cikolatya bandiriyorum birde :D
(20 puan) tarafından
bide millet youtube da bebe biskuvisi ile pasta tatlı  tarifleri yapmaya başlamış:)) onları da gormiyimmi gece gece:)))
(1,037 puan) tarafından
Evet guzel oluyo ama muz cikolata cici bebe karistirip yuvarliyorum sonra hindistan cevizi ohh :D
0 oy
(20 puan) tarafından
Haha bende ogluma süt yaparken kendime mama yapiyorum bazen cici bebeyle. Esimden bebe biskuvisi isteyince he he kesin cocuk bitirmistir diyo ahaha :))
(20 puan) tarafından
hahahha süpermiş:D

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 608 göst.
6 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 302 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bilmesen daha iyi (152 puan) tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 784 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,750 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 556 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...