0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
Farmasiya nasil uye oluyorsun neler yapip nasil para kazaniyorsun yapan varmı aranınizda bilgi verebilimi?

9 Cevaplar

0 oy
(644 puan) tarafından
Muhtemelen kapanır post kuzum dilek bilgiçi takip et instadan o yeni bi is sunuyor ben ugrasamam diye kabul etmedim ama bi çok katilan var baknsende belki işine yarar
(140 puan) tarafından
Anladim cnm tekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Çevren genişse kazanırsın
0 oy
(552 puan) tarafından
Ben yapıyorum canım en önemli şey çevre ve senin üyelerin üyelikleri senin adına olan kişiler sana prim kazandiriyi ve bu prim yizdeye dokuluyo ona göre kazanç sagliyosun
(140 puan) tarafından
Tesekkur ederm cnm
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben üyeyim ama çevrem yok diye satmıyorum ablam üye her ay siparişi oluyor apartmanında çevresinde alan oluyor ben de ondan alıyorum.  Yani bu işler çevre gerektiriyor
(140 puan) tarafından
Anladim. Cnm tesekkurr edrim
0 oy
(462 puan) tarafından
Bende geçenlerde bi fenomeni girişimci olarak  üye oldum yalniz 200 tl lik alışveriş yapmak gerekiyor yapınca 2 veya 3 tane hediye veriyo yanında veya 75 tl lik bir set var istersen onuda alabiliyorsun cevren varsa onların üstüne kar payı koyarak satıyorsun olay bu 
0 oy
tarafından

Bu tarz markalar ürünler tamamen çevren olursa ve dilli olursan kazandırıyor yoksa ben gibi kataloğlara resim albümü gibi bakıp durursun :ermm:

0 oy
(749 puan) tarafından
Canim uye oldun mu farmasiye
0 oy
(200 puan) tarafından
Uye olmak istersen ozleden goruselim canim
0 oy
tarafından
Bende üyeyim evet çevren ve sosyal ortamda takipçi satın yüksek ise çok iyi iş yaparsın hediyeler oluyo ceyrek altın dağıtılıyor şuan yeni başladı mesela 3 kişiye verilecek çekiliş ile hediyeler veriyorlar tencere set v.s. 

İlgili bir soru bulunamadı

381,418 soru

11,418,816 cevap

34,975 kullanıcı

...