0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Eşimin yaklaşık yedi ay önce biriyle yazışmalarını yakaladım. Çok üzüldim kendimi çok yanlız hissettiğim bir anda kaynanama anlatyım. Hatta eşime söyleme söylrrsen bana kızıyo dedim. Kaynanammbunu eşime yeni söylemiş. Eşim de gelip bana söylüyo. Ben de sana iftira atmıyorum yalan atmıyorum kendimi o an çok yanlız hissediyodum anlattım. Kaynanama çıj kızıyorum kendime daha çok. Sizcr kim haksız boşanın falan demeyin lütfen boşanamam

7 Cevaplar

0 oy
(14,027 puan) tarafından
Eşine soylemeliydin kaynanan ne alaka 
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kaynanaya oğlundan dertleneni de ilk defa görüyorum. Hiç şaşırmadım yani ben bence sende boşuna şaşırma. Gayet beklenen birşey yapmış. Sen niye gidip kocana söyleyip ondan bunun acısını çıkarmak yerine aman duymasın diyorsun
0 oy
(46 puan) tarafından
Bende eşimle bir sorun olduğunda kaynanama anlatıyorum valla soyluyo mu esime soylemuyomu bilmiyorum. Ama iyi yapmissin bence. Şu dönemde evdeyiz hep arkadaş yok dışarı çıkamıyoruz. Kiminle dertlesicez. Ki olsa bile arkadaş dediğin eldir. Kaynanana anlatmandan bin kat kötü. Kendi ailene anlatsan daha felaket. O yüzden bende içimi dökmek istediğim zaman kaynanama anlatıyorum. Sonuçta kendi oğlu sindirir. Kendi anneme anlatsam sonra ugras dur.
(462 puan) tarafından
Ben de o niyetle anlattım. Ama eşim bana kızıyo
(46 puan) tarafından
Kızar.  Bi kere demişti beni mi şikayet ediyosun diye. Laftan anlamıyorsun babama şikayet etseydim de gorseydin keşke dedim :D sonrasından haberim.yok
0 oy
(47 puan) tarafından
Kaynana herzaman kaynanadir kendi annenizle karıştırmayın.herzaman Temkinli olmalısınız olan olmuş artık ...
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın canım, kaynananda uyarmak adına söylemiştir kötü bir niyetle söylediğini düşünmüyorum, inşallah eşin bundan sebep çekinir öyle bir hata birdaha yapmaz 
(462 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Ah canım boşan tabiki demiycem boşanmak o kadar kolay mı heleki çocuk varsa çok daha zor bence eşini karşına al içindeki herşeyi kendisine anlat ve bir dahada kaynananla paylaşma hiç bir derdini uyarmana rağmen bir tutamamış içinde 
0 oy
(347 puan) tarafından
boşanmiycaksan ne diye sağa sola anlatıyorsun eşine hesabını sor yap gavganı otur yerine gene aldatsın gene gavga et otur yerine kısır döngü  sonu gelmez onun korkması gerek sen korkuyorsun ilginç

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 84 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Endora (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 800 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Endora (20 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 518 göst.

379,278 soru

11,352,747 cevap

34,825 kullanıcı