0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün eşim evdeydi yemekten sonra bir ağırlık çöktü bana eşime dedim ben biraz uyuyayım çocuklara sen bak oda tamam dedi  geçtim uyumaya çalışıyorum acaba bebeğim susamışmıdır dedim kendi kendime gittim çocuğa su verdinmi diye sordum yok dedi neyse verdim suyunu içmedi tekrar gittim uyumaya içerden çocukların sesleri geliyor battaniyemi aldım içerde yatıyım bari dedim koltuğa yayıldım yattığım yerden çocuklarla oynuyorum eşim dedi bana sen neden uyumuyorsun uyuycam dedin girdin oraya evdekiler uyumayınca ben uyuyamıyorum  başlarına bişey gelecekmiş gibi geliyor bunu anladım 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annelik bu banada annem dinlen uyu diyor geldiğinde odaya girdiğimle ciktigim bir oluyor
tarafından
Evet canım annem gelincede aynı ay susarlar ay acıkırlar ay sıkılırlar böyle diye diye gece 3e yatıp sabah 8de kalkıyorum öyle uykusuzumki ama içim el vermiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet kesinlikle canim ben çoğu zaman kizim uyurken bile uyuyamıyorum pimpirigimden moron gibi  geziyorum 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bnd3 öyleyim birşey olcakmiş gibi yanlız bırakmıyorum
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Vlla ayni cane asla uykum gelmez o cckları uyutmadan
0 oy
(48,907 puan) tarafından
babaya guvenmemek ☺️ onlar anlik bakiyo biz uc adim sonrasini dusunuyoruz susadimi acıktı mi meyve verdi mi oynadi mi ayaklari usudu mu sirti terledi mi ☺️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşime çocuk bakma konusun da güvenim sonsuz, ben uyurken sabah almış küçük kızı bezini değiştirmiş, karnını doyurmuş oynuyorlardı yanlarına gittiğim de.  
0 oy
(347 puan) tarafından
yok be kafayı vurup yatarim ben o kadar kasmayin
0 oy
(13,214 puan) tarafından
Bende sanki 12 saatlik uyuyacak mısım gibi 

eşime diyorum acıkırsa muz ver çoraplarını çıkarma su içirdiginde  önü ıslanmasın :)  Annelik galiba ❤
0 oy
tarafından
Bende öyleyim..kayinvaldem gelirdi arada uyu ben bakarım.derdi..uyuyamazdim...oglum uyuyacak ta öyle uyuyacam illa.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 291 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (837 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 206 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 398 göst.