0 oy
587 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından

Eşim yengesini evimizde istemiyor ve yiğenlerini de istemiyor eltim başka erkekler le görüşüyor orda haklı ona birşey söylemiyorum ama yiğenleri evimize gelince tert bir şekilde evden gönderiyor benim bebeğim var evde de internet var gelip TV den film izlemek istiyorlar bende tamamen vijdanlı olduğum için kapıyw gelince göndermek istemiyorum eşim de bana diyor ki onları istemiyorum boşarım seni diyor bu kadar kin hele o çocuklara hiç hoşuma gitmiyor:(:(

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Senin eşinin vicdanına tüküreyim yani çocuklarının günahı ne yaaa kadın suçluysa suçlu 

(29 puan) tarafından
Bende onu diyorum çocuklar gelsin diyorum istemiyorum diyor
tarafından
Tövbe estağfurullah yarabbim :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
1. Bu eltinin kocasi nerde erkeklerle görüştüğü biliniyor ve hala yanınızda 2. Çocukların ne suçu var amcası oda sonucta
(29 puan) tarafından
Gülüm kocası biraz pısık kadın evden gidicek diye aklı gidiyor eşimde çocuklarw kinli
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Anasının günahını çocuklar çekiyor desene yazık bnde hiç geri çeviremem  çocukları niye başka erkeklerle görüşüyor ki 
(29 puan) tarafından
Bende anlasam söyliycem gülüm de kocası eltinin ağzınw bakıyor evden gidicek diye aklı gidiyor
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Çocukların ne suçu günahi varmış 

Eltin başka erkeklerle konuşuyorsa kocası bilmiyormu biliyorsa nasıl duruyor o kadınla 

Sen yinede geçim dünyası yani eşini dinle eşinle kötü olma vardır bı bildiği canim
(29 puan) tarafından
Eşi biliyor kuzum kayın valide dahi biliyor kimse ses etmiyor çocuklar var diye eşimde işte yediremiyor kendine çocuklara kşnli
0 oy
(2,444 puan) tarafından

Eltini anlarım da küçücük çocukların ne günahı var ki? Seni anlıyorum canım. Ben de olsam vicdanım geri çevirmeye el vermez. Allah yardımcın olsun :ermm:

(29 puan) tarafından
Kıywmıyorum işte gülüm eşime de anlatamıyorum
(2,444 puan) tarafından
Ben bile üzüldüm çocuklara ya yazık günah valla. Ama eşin istemediği için de bişey diyemiyorum canım. Sen kendi yuvanı düşün şuan. Bakarsın ilerde eşin de anlar hata yaptığını
0 oy
tarafından
Yengesi başka erkeklerle görünüyorsa bunun kocası yokmu basinda bende istemem öyle insanı evimde ama çocukların günahı yok
(29 puan) tarafından
Eltimi zaten almıyorum evime ama çocuklara kıywmıyorum
0 oy
(670 puan) tarafından
İnterneti iptal ettik de gelmesin çocuklar yada şifreyi ver kendi evlerinde izlesinler bide yengesi başka erkeklerle görüşüyor da eşi buna müsaade mi ediyor 
(29 puan) tarafından
Malesef evet kız şifreyi verirsem eşim beni öldürür aferin başka erkekler le daha rahat konuşur artık diyr
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Çocukların  günahı olmaz ya ne bilsinler hayat onlara göre oyun
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Pyengen ile görüşmemesi ne anlarım seni görüştür memesini de anlarım ki bunda çok haklı ama çocukların günahı yok belki çocuklar geldiği zaman anneleri de arkasından gelir diye düşünüyor olabilir ya da çocuklar ile yengen sana bir şekilde haber gönderir seninle iletişime geçmeye çalışır diye de korkuyor olabilir ama yanlış bir hareket
(29 puan) tarafından
Tam olarak öyle canım seni de baştan çıkarır diyor
0 oy
tarafından
Hadi eltine tmm da çocuklara neden öyle ya çocukların ne suçu var sen gerçekten çoı vicdanlı birisin ben de eltimin çocuklarına çok iyi davranırım evime geldiler mi pasta masta yaparım illaki saçlarını tararım falan bunu eşinle düzgünce konuş o çocuklar abinin çocukları amca baba yarısıdır ya 
(29 puan) tarafından
Eşim abisine çok kızıyor nasıl yuguyorsun o kadını diyor kaynımda ben eşimi seviyorum diyor
tarafından
Eşin abisine bunları demekte haklı ama işte çocukların suçu yok ayrıca kaynındaki genişlikte maşallah konya ovasında yok
(29 puan) tarafından
Sorma valla gülüm
0 oy
tarafından
Bu tarz konularda erkekler haklı çıkar canım. evet çocuklar açısından sıkıntı var ama teyzeleri vardır halaları vs. Anneleri başkalarıyla konuşuyormuş yarın Bi gün sana musallat eder o kişileri. sizin yuvanızı yıkar  ve böylelikle merhametten maraz doğar 
(29 puan) tarafından
Vijdanlıyım ya kıyamıyorum
tarafından
Tamam hepimizde var o vijdan eşinde de var ama sonunu görüyor adam Allah korusun. Erkek biliyor dış dünyayı
0 oy
(5,949 puan) tarafından
O yavruların  ne günahı  warda  onlara  öyle  davranıyor ne kadar vicdansız eşin warmış canım  yaa  allhim  eşine  vicdan  merhamet  versin  inşallah 
(29 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Eşinin yaptığı yanlış ama sende iyi yapmıyorsun canım kadının eşinin parasını kazancını ondan habersiz veya gönlü olmadan bir yere harcamasi birine birşey vermesi haram oluyor diye biliyorum. Yanı kullandıkları şey internet bile olsa eşinin rızası yoksa günah. Sende çocukları tatlı dille geri çevir. Yaşları büyük  mü anlarlar mi bilmiyorum ama internet böyle kullanınca yavaşlıyor amcanız kızdı o yüzden şimdi bende kullanmıyorum falan de gönder geri
(29 puan) tarafından
Kıyamıyorum gülüm inan ufaklar daha biri 5 biri 10 yaşında
(1,043 puan) tarafından
Seni anlıyorum ama yapabilecek pek birşey de yok. Eşinle konustugunda ikna olmuyorsa ne yapabilirsin ki günah senden gitmiş. Sen de kaynanana falan söyle oğlun istemiyor diye kaynanan konuşsun eltinle
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Eşin çok merhametsiz

Kadının yedili b.klar yüzünden çocukları cezalandırmasi hiç doğru değil

Alıp karşına konuşmayı denedinmi

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,059 göst.
30 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 296 göst.
0 oy