0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (620 puan) tarafından

image

Pandemide hep evdeyiz. Ben en son iki hafta önce kar yağdı oğlumla 5dk aşağıya indim. Bi ay falan önce halı bakmistik az da dolandık. Yalnızlığı sakinliği severim ama bu sefer baya uzun oldu.:angel: Gurbette olunca ailelerle de görüşmüyoruz. Belki annem gelebilir yanıma minigimi görmek istiyor.

Sizler çıkıyor musunuz dışarıya:kissing:

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hava güzel olduğu sürece hergun çıkıyoruz dışarıya kalabalığa girmeden dolastiriyorum
(620 puan) tarafından
İyiymiş canım. Benim iglum ufak eşim de beşde isten gelince yemek vs kisitlama giriyor:))
tarafından
Anladım kuzum haklisin
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 gün önce ilçeye gittik a 101 bim gezdim en son eşim markete geçti arabada bekledik sonra eve geldik bu kadar 
(620 puan) tarafından
Markete hiç girmiyorum bebek olunca. Bimi falan özledim:)) eşim alıyor aktüelden istersem:))
tarafından
Ben artık delirmemek için çıktım hava aldım iyi oldu arada Bi çıkılacak mecbur yapacak bişey yok  buralar tenha sakin olduğu için sıkıntı yok
(620 puan) tarafından
Bizim burası da sakin canım. Ama gitcek yer yok ki. Bi tane güzel yer var orası da kalabalık oluyor. Eşime dedim burda bari az yürüyelim arabayla tur atalim diye, cikcaz az bakalım
tarafından
Burada öyle yaa gidilecek pek Bi yer yok
0 oy
(347 puan) tarafından

2 hafta önce doktora gittim:ermm:

(620 puan) tarafından
Olmuş senin de baya canım
0 oy
tarafından
Ben devamlı dışarıdayım çalıştığım için. 1 haftadır da izindeyim şehir dışına annemlere geldim. Hava da bahar havası gibi. Devamlı gezmedeyiz
(620 puan) tarafından
Oh iyiymiş:))
0 oy
(12,788 puan) tarafından

Cmrt markete çıkmıştık :)bizde gurbetteyiz markete gidebiliyoruz sadece 

(620 puan) tarafından
Oralar gezme oldu artik:) ben bebeğim ufak olunca markete gidemiyorum ama.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Dün görümcem bugün kayınvalidem yarın da annemlere geçecem :) sonra yine ev 
(620 puan) tarafından
Yakın akraba olunca iyi oluyo. Ben gurbette olunca evdeyiz canım. Arada arkadaşlarla gelip gidiyoruz onlarda evdeler zaten burda gitcek bi yer yok doguda tayinciyiz:)
(4,700 puan) tarafından
Valla bende bir sene gurbette kaldım anlıyorum seni canım valla çok kötü ya gidecek yerinin olmamasi şükür 1 senedir de memleketteyiz
(620 puan) tarafından
Arkadaşlar var canım yeni geldik ama daha fazla samimi olmadik zamanla olur inşallah. Önceki yerde komşum vardı komsu çok iyi oluyor. Annem gelcek haftaya galiba o iyi olur. Aslında seviyorum ben gurbette olmayı sakinliği. Eşimle gezemiyoruz dışarıya çıkılmıyor o sıkıntı oldu
0 oy
tarafından
En son sağlık ocağına gitmek için çıktım daha da çıkmadım çıkmayı da düşünmüyorum doğuma az kaldı virüsü kaparsam işim yaş 
(620 puan) tarafından
Allah korusun canım, dikkat et çıkma aynen
0 oy
(895 puan) tarafından

Az once gittim o da saglik ocagina asiya:angel:

(620 puan) tarafından
Ben de en son hali lazimdi oraya, öncesinde de sağlık ocağına gitmistim. Sağlık ocağı bile gezme oldu:))
(895 puan) tarafından
Aynen kizimi oraya giderkn susluyrm kiyafet bile almiyrm biyere gidemiurz diye.
(620 puan) tarafından
Aynı ya:) fotograf cekinmek için aldim şimdi bi kaç tane ben de
0 oy
(10,163 puan) tarafından
2 hafta önce defter imzalamaya okula gittim arabaya bin in imza at arabaya bin eve gel çıkmak sayılırsa ve artık devreleri yakmak üzereyim
(620 puan) tarafından
Aynen canım bizlerde öyle.
0 oy
(44,604 puan) tarafından

En son pazartesi oğlumun aşısı için çıktık bugün de kuaföre gitcem eşim gelince birde:D

(620 puan) tarafından
Kuaförü özledim ya.. bi sene oldu gitmiyorum:) eskiden ayda bir giderdim boya kaş falan. Hamileydim virüsten korktum, şimdi emziriyorum yine aynı. Küçük epilasyon aldim onunla kaslarimi duzeltiriyorum. Saçlarımi da doğal rengine dondurdum hamilelikte boyayamam diye kaldi öyle:)
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Ben bugün hastaneye gidicem kızımı da teyzesine bırakcam. Arada evin önüne indiriyorum ortalık sakinken. Beş on dk dolanıp çıkıyoruz geri eve
(620 puan) tarafından
İyiymiş canım. Benim bebek minik olunca çıkmıyorum şimdi kendi başıma
(2,444 puan) tarafından
Doğrudur canım
0 oy
(2,241 puan) tarafından
kizimla hergun bahceye iniyoruz ama carsiya pandemi basindan beri cikarmadim anca parka falan goturdum . esimle cikacagimiz zaman anneme birakiyoz kizimi bir hafta once ciktik
(620 puan) tarafından
İyi canım. Benim oğlum daha minik o yüzden tek çıkmıyoruz. Arada arkadaşlarla oturuyoruz. Onlarda benim gibi evdeler hep o yüzden
(2,241 puan) tarafından
insan istiyo canim valla bizde arkadaslarimizla kuzenimle gorustuk yoksa catliycaz . kucucuk bebekle fildie fildir geziyoduk o bile engel olamadi da su lanet hastalik eve tikti
(620 puan) tarafından
Bebekler de insan goremiyo yazik
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Biraz önce dışarıdaydım sütçüden süt aldım sonra kardeşimi doktora götürdüm hızlıca gidip geldik 
(620 puan) tarafından
Az da olsa hava almissindir canım iyi olmuş
(3,750 puan) tarafından
Aynen ama hava, soğuk hızlıca gidip geldim sıcak bastı
0 oy
(3,079 puan) tarafından
1 ay hiç çıkmadım geçen kızıma bişeyler almaya gittim 
(620 puan) tarafından
İyi ya çıkmayan çokmuş yalnız degilmisim:), bizde öyleyiz canım
0 oy
(552 puan) tarafından
En son 2 hafta önce bebeğimin kontrolü vardı daha da çıkmadım bugünde aşısı var 
(620 puan) tarafından
Aynı canım saglik ocağı gezme oldu :))
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Dun aksam markete gittij
(620 puan) tarafından
İyi olmuş canım hava almissindir
0 oy
(5,220 puan) tarafından

2gün önce şeker yüklemesi için evimin karşısındaki sağlık ocağına gittim ama yakın mesafede diye sayılmazsa evime 10dk yürüme mesafesindeki hastaneye detaylı ultrason için gittim 2hafta önce :D

(620 puan) tarafından
Yakın mesafede sayılır ayağını dışarıya atmak  bile yeter:)
0 oy
(48,371 puan) tarafından
annemlere gittim dün aksamda kayınvalideme bi ikisine gidiyorum zaten
(620 puan) tarafından
İyiymiş canim :)
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Pazartesi cıktıl biraz hava almaya 
(620 puan) tarafından
İyi olmuş canım ☺️
0 oy
(7,866 puan) tarafından
3 akşam önce gece 1 de ambulansla acile gitik 8.9 gün öncede ev taşıdım en son çıktığım bunlar 
(620 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım, biz de öyle cikmiyoruz

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 334 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 623 göst.
0 oy
18 cevap 457 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 115 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu

377,274 soru

11,290,243 cevap

34,703 kullanıcı

...