0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Allah icin bu adam deli edecek beni gece ben erken uyuyup 1 sise şu yanıma alıyorum o da geç yatıyor 1 şişe yi içerde bırakıyor geriye 1 şişemiz kalıyor onu da bitirip mutfaga bırakıyor  sabah da soğuk su  yok diye söyleniyor. E be adam gece uyumadan doldur şişeyi koy dolaba. Boş şişeyi buzdolabında bırakır içindeki yiyecek biten kutular aynı şekilde boş boş buzdolabında kalır. Sigarası biter ben alana kadar boş paketler balkonda kalır. Sonra bir de söylenir. Yalniz bana mi geldi tüm erkekler böyle olamaz herhalde kütük 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,337 puan) tarafından
Erkeklerin yüzde 90 ı öyle bacım benim eşimde kola içer şişe salonda kalır su içer bardak koltukta kalır çorap cıkarır beşiğin yanına koyar ya zaten ev ve çocuk bizi delirtiyor bari siz düzenli olun demi ama yok pasaklı bunlar 
(2,252 puan) tarafından
Çok düşüncenizler. Bir de bizden soruyorlar üstüne üstlük
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Allah beterinden korusun canım 
(2,252 puan) tarafından
Amin de Allah düşünce versin biraz
0 oy
(260 puan) tarafından
Aynı benim kocam yaa ben bitmiş sigara paketini atmıyo küllüğünü kaldırmıyo diye alıp sigaralarını karşısında kırıp parçaladım zaten anası alıyo :D 

Sonrada bidaha boş paketini koymadı oraya buraya hı bu arada neden soğuk su içiyosunuzki bu soğukta ?
(2,252 puan) tarafından
Aynen o küllük agzina kadar dolar ben bosaltana kadar.  Yalniz kalsalar pisliklerinden ölürler. Soğuk içmeyince suya doymuyoruz ya kötü alışkanlık :)
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Ahheyy ahhhey kendime dert ararken ben :D can sıkıntısından hep bunlar

(2,252 puan) tarafından
Ya ama sınır bozucu gerçekten adam hiç bir işe mi
 yaramaz ya hayır bir de üstüne konuşuyor niye soğuk şu yok diye
(27,348 puan) tarafından
Boş ver. Leeeee
(2,252 puan) tarafından
Başka yapacak bir şey yok zaten :)
0 oy
(507 puan) tarafından
Erkeklerin geneli böyle canım ama degisebiliyorlar benim eşimin de boğazı hiç durmaz akşam yatana kadar biseyler yer içer sabah ben uyanana kadar da öyle ama dırdır ederek öğrettim şimdi bulaşığı çıkınca makine bossa makineye diziyor en azından tezgaha bırakıyor ortada görünce deliriyordum ertesi gün ama alıştı artık ne yese mutfağa götürür 
(2,252 puan) tarafından
Insallah benimki de bir gun yontulur
(507 puan) tarafından
Pes etme canım :) İlk yıl sinirden ağladığımi bilirim burası cafe değil ev diye çok kavga ettim 2 yıldır rahatım artık kendisi rahatsız oluyo ortada kalınca malesef analarının evinde uyarilmamislar bizim annelerimiz bize hep öğretmek için uyarırdı biz öğrendik ama erkekler öyle degil hep arkaları toplandığı için öğrenmemisler şimdi annesi gile gidince bile masadan kalkınca eşim benimle toplamaya başlar babası hemen gel gel hallederler diye yanına çağırır
(2,252 puan) tarafından
Yok canım benim ki öyle değil malesef anası pasaklı o yüzden orda eşim çok iş yapmış zamanında hala da yapar. Ama burda arkasını ben topladığım için rahat
0 oy
tarafından
Keşke eşim yanımda olsa da ben de şikayet etsem bunlardan
(2,252 puan) tarafından
Nerde kız
0 oy
tarafından
Benimki kıyafet dolabını bilmiyo be bacım:) 

Ama ben şikâyetçi deilim en azından dolap dagilmiyo nasıl koyduysam öyle kaliyo  :)
(2,252 puan) tarafından
O da iyiymiş :)
0 oy
tarafından
Sana denk gelmiş olabilir benim eşim hiç öyle değildir allah razı olsun birde başından alıştıracaktın sonra ne yaparsan yap hep aynı davranışları sergiliyor 
(2,252 puan) tarafından
Evet malesef başında nasıl gitse o
0 oy
tarafından
Bu kış dolaptan mı içiyor :D
(2,252 puan) tarafından
Evet ikimizde soğuk içiyoruz öbur türlü doymuyoruz suya :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 279 göst.
24 Ekim 2022 Aile kategorisinde Heyooo (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 479 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 284 göst.
10 Nisan 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 345 göst.