0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün oğlumun doğum günü arkadaşım aradı pasta aldım geleceğim dedi kutlamak için daha önce kendisi corona atlattı benim nutkum tutuldu bişey diyemedim eşimde evde dedim elif geliyor söyledi gelmesin onlar hastalık geçirdi dedi aradım utana sıkıla canım eşim evde sana söylemeyedim dedim tamam öyleyse yarın sen bana gel buradada kutlayalım dedi o kadar iyi niyetliki ben ne yapayım şimdi bi taraftan hastalık bi taraftan bu kadar ince düşünce allahımya tek dileğim bu hastalığın bitmesi 

8 Cevaplar

+1 oy
(502 puan) tarafından
De ki: gecen aksam esim arkadasina gitmek istedi virus var diye itiraz ettim gitmedik simdi ben sana gelirsem bir suru laf edecek. Ortalik durulsun biraz sonra bi araya gelelim de. Ama arkadasin cok ince dusunceli ne guzel
(20 puan) tarafından
cok harika bi çözüm bence
(502 puan) tarafından
Ben hep oyle diyorum :D
(20 puan) tarafından
bence harika çözüm arkadasta bu çözümü uygularsa kurtarir kendini :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olmuş geçirmiş ama şuan hasta değil anlaşılan 
tarafından
Şuan değil 1 ay önce atlattı ama çocukları sürekli grip bide çok kalabalık aile binasında hepsi iç içe
tarafından
Eşinin üstüne Atacan o zaman eşim izin vermiyor canım diyeceksin yapacak bir şey yok
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bunda kötü bişey yok canım sağlık en onemlisi
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Atlatmış bitmiş cnm gelip Bi beş dk pasta keserdiniz şimdi gelmiyor sende yarın gitmeyeceksindir bu sefer yanlış anlayacak açıklayıcı bişeyler demelisin arkadaşına 

Canım Hastalıkdan korktuğumuz, merhaba kimseye gidip gelmiyoruz yarında gelemeyiz kusura bakma demelisin eşin gelmesini istemediği için gitmenide istemeyebilir 
0 oy
(14,108 puan) tarafından
Benide ısrarla görüşmek için arayan arkadasim vardı. Sürekli yolculuk yapıyordu. Yalan söylemek zorunda kaldım. Sende annemlere geldik haftasonu orda kalacaz diyebilirsin. İkinci kez pasta almaz heralde.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Esik izin vermiyor bu dönemde kimseyle gorusmiluyoruz yanlis anlama lutfen, cok tesekkur ederiz ince dusuncenden dolayi ama durumlar.malum de

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 737 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Kardi777 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,375 göst.
0 oy
28 cevap 3,863 göst.
0 oy
5 cevap 410 göst.

385,212 soru

11,519,854 cevap