0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,458 puan) tarafından
Kızlar devamlı mastit yaşayan birisiyim. Bugün doktora gittim kızım 1 buçuk yaşında dedim. O da bu yaş için çok fazla sütun dedi. Ben de kesilmiyor sütüm hocam sağmadam ağrı yaşıyorum, sağsam sütüm daha da artıyor dedim. Yarın ultrason çekilcem ondan sonra da doktor sütünün kesilmesi için ilaç vercem dedi. Hiç ilaç kullanan oldu mu bunun için?

5 Cevaplar

0 oy
(552 puan) tarafından
Evet cnm yengem olmuştu sen bebeğinin karnını doyurmadan emzirsen keşke  bide nasıl artiyo kız sütün
(2,458 puan) tarafından
Artıyo canım ya dogduğundan sonra çok sıkıntı çektim bu konuda malesef. 3 4 tane bebeğim olsa 3ü 4ü de aç kalmazdı valla
-Reklam-
0 oy
(510 puan) tarafından
Muhtemelen prolaktin hormonların yüksektir canım yani süt hormonların benim ilk hamileliğim de bebegim dogdu yaşamadı süt geliyordu Dr bi ilaç verdi kutuda ili tane vardı aynı anda ikisini de içtim kesildi aynı ilaç mı olur bilmiyorm 
(2,458 puan) tarafından
Valla ben de yarın gidicem canım inşallah
0 oy
tarafından
Ay masaAllaaah kiz var mi yaptigin bisey bende yapayim
(2,458 puan) tarafından
Valla ilk iki ay göğüs ucum yaraydı. Çok kanıyordu aģlaya ağlaya emziriyordum. Baktim olacak gibi değil. Sütümü sağıp veriyordum kızıma. Mama hiç vermedim ama tek göğsümü sağsam tek seferde iki biberon dolcak kadar süt geliyordu nerdeyse. Böyle bebeğim her ağladığında sağdım. 2 ay sonra iyileşince kızımı emzirmeye başladım. Bunun haricinde günde 3 litre su içiyordum. Kayısı hoşafı içiyordum şekeri az. Başka da özel bişey yapmadım valla
tarafından
Ay masaAllaah iste ne yapsan bazen gelmez bazen de boyle bisey yapmadan gelir. Nasip demek ki
(2,458 puan) tarafından
Öyle canım heralde
0 oy
(16,779 puan) tarafından
Kuzenim kullanmıştı 

Ama etkisini falan bilmıom cnm ya
(2,458 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
9 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 449 göst.
0 oy
3 cevap 107 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Turac (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
29 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mutluu annee (490 puan) tarafından soruldu

396,482 soru

11,859,770 cevap

35,957 kullanıcı

...