0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Kızlar bugün sabah eşim evdeydi kavaltıyı 12 gbi yaptık biri 2 yaşında biri 5 aylık oglum var kavaltıyı kaldırdım mutfaga bıraktım gecede eşim saat 2 de ymek yemişti onun bulaşıgıda duruyordu o sırada komşum aradı size geliyoruz diye baş saglına dedem vefat etmişti buyrun gelin dedim biley diyemedim mutfak almış başını gdiyordu salonum toplu temizdi ama mutfagımı öyle gördü sizce bni kınamışmıdır pis diye mi düşünmüştür kafaya çok taktım yaaa :(

22 Cevaplar

+3 oy
(1,084 puan) tarafından
Kınamayı geçtim de ne olursa olsun şöyle bir zamanda evinize yabancı sokmayın iki küçük çocuk var bide 
(1,451 puan) tarafından
Dogru diyorsun cnm da yok diyemedim
(1,084 puan) tarafından
Ben kendi öz kardeşimi almıyorum bahçede görüşüyorum ele gelmeyin demek zor değil bence
tarafından
Çok doğru
-Reklam-
+3 oy
(4,725 puan) tarafından
Kafayı azıcık da virüse taksaniz keşke
+3 oy
tarafından
Ben mutfağı dağınık gördüğüne değilde acaba onlardan Corona kapmışmıyımdır diye takardım 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Normal cnm ne üzülüyorsun 2 çocuk var zannetmiyorum
(866 puan) tarafından
Ya sizin bebeginiz nasil ben resmi görünce hatırladım erken dogum olmuştu. Gebe bölüm de görüyordum. O zaman bende hamileydim
(1,451 puan) tarafından
Vala bilmiyorum cnm ya saat olmuş 2 daha evi pis felan demişmidir diye düşündüm ama gerçekten çocuklarım küçük ve durmuyorlar
(6,859 puan) tarafından
Hacercim boswerr ne sikiyon tatlı canını böyle bı dönemde virüs varken gelmeleri bile problem. Habersiz misafir bu kdr.
 Canakkalem cnm evet 5 aylık bitiyor 1 hafta sonra iyiyiz çok şükür büyüyoruz cnm
(866 puan) tarafından
Ay çok sevindim sağlıkla büyüsün
(6,859 puan) tarafından
Amin cnm cumlemizin
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Ev hali olur öyle şeyler önce kendine bakıp sonra milleti kınaması gerekir umarım öylede yapmıştır

(1,451 puan) tarafından
Umarım cnm bazen diyor kadın bnden baya büyük bnm çocuklarım temizdi evi kirletmezdi felan diyor ya bana ne demiştir diyorum şimdi
(27,357 puan) tarafından
Ne derse desin cokta tin yaww boş ver
0 oy
tarafından
Çocuklu ev herşey olabilir odanda dağınık olabilirdi ben olsam kinamam
(1,451 puan) tarafından
İşlh öyledir cnm
0 oy
tarafından
Hayır canım öyle şey mi olur valla ben olsan helal olsun iki çocukla salonu tertemiz diye düşünürüm 
(1,451 puan) tarafından
İçimirahatlattın vala cnmgüzl yorumunla
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Dese nolur ki?
(1,451 puan) tarafından
Bilmiyorum ya pis bi kadın olarak bilsinler istemiyorum
(3,213 puan) tarafından
Sen kendini bildikten sonra gelen sana değil evinin temizliğine geliyosa zaten salla o komşuyu. Aşmak lazım artık bu eski fikirleri önemli olan biziz evimizin pisliği değil.
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Ev hali 4 duvar arasndan neoldgunu bilmeden yargı yapmam ben asla olabailir normaldir 
(1,451 puan) tarafından
Bncede öyle cnm da bazı insanlar öyle degil
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bugun de benim yan komşum ve gelini çat kapı geldi çocuk görmeye benim üstüm başım perişan pijama vardı ev de biraz dagınktı ne bilim inşallah hoş görmüşlerdir
(1,451 puan) tarafından
İşlh cnm
0 oy
tarafından
Olsun 2 cocukla normal bisey olmaz 
(1,451 puan) tarafından
İşlh oda normal görmüştür :)
0 oy
tarafından
Ben asla kınamam kimseyi bu konularda insan hasta Olabilir hamile olabilir vakti olmamış olabilir kınamışsa da onun ayıbı 
0 oy
(671 puan) tarafından
Ne var ki olabilir öyle şeyler begenmiyorsa gelmesinler yani ayıp değil ki iki çocuğun var oturacak yer bulduklarına sukretsinler ben asla öyle şeyleri kinamam da kafaya da takmam yani insanlık hali herşey olabilir 
(1,451 puan) tarafından
Burda arkadaşlık kurdugum yakın oldugum iki komşum var daha dogrusu bn buraya gelin geldigimde ilk bu eve gelmişti eşimin tarafından olsun bnim tarafımdan olsun kimsem yoktu o ikisi bna ablalık yaptı çokta severim onları ama temizlige çok takıntılı insanlar bnde yeni 1 aylık evliykn hamile kaldım sonra çocugum oldu o bir buçuk yaşındayken ikinciyi kucagıma aldım hep temizligimi yaptım ama titizlik derecesinde degildi diyorum acaba hakkımda ne düşünürler şimdi
0 oy
(119,461 puan) tarafından
İnsanlik hali daginiklik normaldir
0 oy
tarafından
Iki çocuğun var gayet normal 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne olursa olsun MİSAFİR YASAK... Millet anasının babasının karısının cenazesine gidemiyor ama komşu rahatça başsağlığına gelebiliyor, hayır demeyi artık bilelim insanlar ölüyor lütfen.... 
0 oy
tarafından
Çocuk olunca insan Lavaboya gitmeye fırsat bulamıyor. Çocuğu olanlar bilir.. Kınayacaksa da kendi ayıbı 
0 oy
(347 puan) tarafından
ya siz çok mu bişeyleri kafaya takıyorsunuz ya da ben çok rahat bir insanım ev hali çocukta var normal bence kınanıcak bişey yok yıpratmayın kendinizi 
0 oy
tarafından
Her zaman bir olmaz canım bazen de dağınık olur 
0 oy
tarafından
Saf değildir herhalde yeni kahvaltı ettiğinizi anlamıştır bence canım hem kınarsa da kınasın hiç takma 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 150 göst.
20 saat önce Diğer kategorisinde Asyahatunnn (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 244 göst.
21 saat önce Aile kategorisinde Bahar_6565 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.