0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar 48 gunluk bebegim var. Gecen ay SMA bitirdi bu ay tekrar aldik simdi hic almak istemiyor yeterli sutum de yok ne yapabilirim niye bu mamayi yemiyor 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normalde alması gerekir kuzum içmese hiç içmezdi bi ay kullanmış. Bebeklerin bi huyları var bazen istemiyorlar benimki öyleydi hala öyle bazen mamaya çıldırır bazen midesi bulanır icmez niye çözemedim 
(514 puan) tarafından
Mama bozukmu diycem bilmiyorum diger ayki mamanin tadina bakmamistim:d
tarafından
Kiz ben de şimdiye kadar hiç birinin tadına bakmadım ya ondan ben de anlamam. Ama dedigim gibi istemediği zaman biraz oyala verme bir saat içinde kullanılması gerekiyor bir saat içinde tekrar ver. Bi de benim manyak kizim bazen kucağımda içmez yatağa koyarım içer ya da yatakta içmez kucağa alırım içer. Seninki daha küçük ama bi dene
(514 puan) tarafından
Goguslerimi yara etti cok acitarak iciyor kaniyor surekli mama da istemiyor silikon baslik aldim midesjnj bulandiriyor sagiyorum biberonu ittiriyor ac aglayip duruyor kasilada 4 5 Kerr aliyor daha da almiyor
tarafından
Kıyamam kuzum ya benim gibi olmuşsun sen de ben de üç ay öyle çektim çok kötüydü bak öncelikle silikon asla kullanma ben de aldım bi kaç gün rahatlattı sonra iyice yara oldu kopup kızımın boğazına kaçıyordu o kadar kötüydü ki.
Madecassol krem al kuzum düzenli kullan her emzirmeden sonra sür emzirmeden yika ya da ıslak bezle sil. Ben öyle duzelttim mama veriyordum dediğin gibi yapıyordu sagip veriyordum düzgün içmiyordu biran önce düzel ki emzir yoksa daha sıkıntı yaşarsın. Biberonu değiş istersen kuzu bazen başlığı sevmiyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben Bebelac kullanıyorm şuan gaz yok çok şükür canım sende dene onu
(514 puan) tarafından
Bende onu deniycem galiba
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kaç saatte ve kaç ölçek veriyorsun canım önemli olan o bazen sık verince almıyorlar ben de yaşadım onu. 
(13,202 puan) tarafından
Şimdi her bebek farklı 48 günlükken ben 2 saatte bir üç ölçek yapardım 2. 3 ölçek bitmezdi. Doktor sık veriyorsun dedi. Eşimle çok kavga ettik bebek aç diye. Bir gün 5 ölçek verdik aç bırakıp dayanacağı kadar baktık 4 saatte acıktı. Şimdi 4 saatte bir 6 ölçek içiyor. Bu ara 6 ölçek yetmiyor 7 yapıyorum fazla geliyor. Reddediyor yani böyle dene bakalım.
(514 puan) tarafından
Uzun sure beni emmedi son 20 gundur emmeye basladi simdi de mama istemiyor sutymde artmiyor ne yaptiysam agliyor ac kaliyor
(13,202 puan) tarafından
Memeyi ağzından çıkarıp mama vermiyorsun dimi
(514 puan) tarafından
Yok oyle hic yapmadim
(13,202 puan) tarafından
Saat koy öyle takip et en güzeli mamaya ağladığı belli oluyor zaten.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
19 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gelbebegim (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beratcinar (2,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.

380,988 soru

11,405,893 cevap

34,944 kullanıcı

...