0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar 1 aydır donuyor suan 5 bucuk aylık ama hic hic durmuyor surekli yuvarlana yuvarlana kapiya geliyor parke soguk hep.parkeyw gidiyor iki dk birakamiyorum evi nerdeyse komple.halı yapacam az kaldi herseyi gectim 3 gecedir yeni yeni uykuda dönuyor yuzustu uyumak istiyor ama yapamiyor hic yuzustu uyumadı gozleri kapali oyle havada sallaniyor kafasi indiremiyor hem komik hem zor bir durum ve hemen uyaniyor kafasini indiremedigi icin ne yapayim nasil yatiraym vala cok guzel seyler bunlar ama uyku duzeni bozuluyor 3 gundur gece kac defa uyaniyorum sirf kafasini indiremiyor diye ben indirmeye calisiyorum o da olmuyor:(

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kundak yap canim fazla sıkmadan yarın kundak 
tarafından
Canm ilk 3 ay kundak yaptim.artik istemiyor uyaniyor onuda cok denedim kucuk besik vae yerde oturup salliyorum uyuyor sonra yanima aliyorum cunku aoguk battaniye atiyor ustunden ve besikteyken dönmuyor kucuk ya dönemiyor
-Reklam-
0 oy
(22 puan) tarafından
Yatırırken direk yüz üstü cevirip yatir farkli bir sekilde uyumak istiyor bellki 
tarafından
Ilk 3 ay verdim vala sonra biraktim aslinda haklisin bi vereyim rahatlatie zaten gazı bile daha bitmesu halen zorlanir
(22 puan) tarafından
Gececek bugunler canim buyudukce duzene girecek hersey Rabbim yardimcin olsun inşallah
tarafından
Amin canm Allah razi olsun cok sagol yakin bir arkadas gibi boyle cevap verdin aradan zaman gectigi halde❤
(22 puan) tarafından
Seni cok iyi anliyorum bu yüzden ben neler denediysem paylasmak istedim arkadaşız zaten inşallah ♥️
tarafından
Cok sagol canm benim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 168 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde gokce123 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu