0 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından
O kadar üzüldum ki şuan göz yaşlarımı tutamıyorum yavrusuna gün sayıyordu çok üzgünüm Allah o kaynanasının canını alsaydı keşke =(((((

11 Cevaplar

0 oy
(1,277 puan) tarafından

Bende demin okudum çok üzüldüm çokk:( 

-Reklam-
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Neolmuski yaa kime ne oldu sürekli boyle post cikiyo karsma birnz bisey desin gayri
(405 puan) tarafından
Covid yüznden gencecik bir anne ölmüş 2 gün önce burda hesabı vardı 7 aylık oğluna kavuşmak için gün sayıyordu içim yandı çocuğuna hasret gitti =(((
(1,475 puan) tarafından
Hmmm postlatina nasıl ulasiliyo
(1,423 puan) tarafından
Soru arama yerine ismini yaz en üstte cikiyor
(405 puan) tarafından
Elifsu34  yazın sorularına bakın
(1,475 puan) tarafından
Buldm cnm üzüldüm yaa bitsn artık bu virüs ulkemze gelmesn pis cinliler insanlarmzi aliyo bizden
0 oy
(1,423 puan) tarafından
Kaynanası hem korona bulaştırıp hem de merhamet etmemiş kıza ya nasıl bir gaddarlik aklım almıyor :(
(405 puan) tarafından
Evet şimdi başını nasıl yastığa rahat koyacak nasıl insanlık bu anlamıyorum sanki kendi basim gibi acıyor içim hele o evladını kavuşmadan ölmesi offf
(1,423 puan) tarafından
Korona anneleri çocukları mahvetti :(
0 oy
(992 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm ama tek taraflı dinledi şu cuma günü bence bilmediğimiz  kadına konuşmayalım. ALLAH ARKADASIMIZA RAHMRT EYLESIN
(405 puan) tarafından
Postlarını okumadın mı hasta kadına neler demiş şimdi nasıl başını yastığa rahat koyacak bu kaynanalar hep böyle heppp
0 oy
(552 puan) tarafından
Kayanansi o kirilasica g.otunu kırıp evinde otursaydi yavrum şuan kucağında bebeğiyle uyuyo olurdu gezme aşkına ölecekler pislikler 
(405 puan) tarafından
Kendi yavruma bakıp bakıp ağladım korona beni şuan daha da korkuttu bebeğime hasret kalmak aklıma geldi de Allahım sen yardımcımız ol lütfen =(((
(591 puan) tarafından
Gezme aşkına ölmüyolar canım öldürüyolar
(405 puan) tarafından
Aynen öyle çok üzgünüz hepimiz çok =(((
0 oy
(490 puan) tarafından
Sorma canim icim yandi benimde ne zor bir donemden geciyoruzz gezme derdine dustk birde valla hiccde kimseye gitmem hicc kimsede bana gelmesinn
(405 puan) tarafından
Bem de hiç bu kadar korkmamıştım koronadan bu kadar yavruma bakıp bakıp agladim burnumu bile çıkarmam artık dışarı yavruma hasret kalma düşüncesi mahvetti beni =(
0 oy
(15,598 puan) tarafından

Keşke yazsa şaka yaptım dese. Kızmam sevinirim bu durum çok kötü sabah sabah iyi olmadı :( Rabbim yavrusuna sevenlerine sabır versin lanet gelsin kurallara uymayanlara keyfi takılanlara

(405 puan) tarafından
Ahh keşke şaka yazsa bu sefer de mutulukuktan ağlarım hiç kizmam yavrusu onun bunun umuduna kaldı =((
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin ama tek tarafli dinlediginiz bisey icin boyle kotu yorum yapamamalisiniz. Ne demek keske kaynanasi olseydi. Oda bi anne degilmi nasil diliniz variyor. Herkes kaynanası ile sorun yasabilir ama ne yaprsa yapsin keske ölseydi demek olmaz. Heleki tanımadığımız birinin sadece bi kac postta kaynanasini kotuledi diye. 

Rabbim herşeyin en doğrusunu goruyor. O nun adaleti tartisilmaz. 
(7,402 puan) tarafından
Farkindaysaniz  ben kaynanasini savunmuyorum. Farkli tarafa çekmeyin. Yani sirf bu konu icin deglki burda kim ne yazarsa yazsin ben tek tarafli dinledigim cogu seye yorum yapmam. Sonucta o kisi kendine gore anlatıyor. Belki yanlis anladı yada sevmediği icin kotu naklediyor diye. O sekilde kimseningunahini alamam. Ben kadin kesin yalan söylüyor demiyorum ama dogru soyledigini bilemeyiz. Bazen sinir öfke halinde bazi seyleri yanls anlarız. Oda evladina hasret oldugu icin kaynanasi ne dese yanlis anlamis olabilir. Benim demek istedigim bu. Yoksa ikisinide tanimamm. Cok uzuldum kucucuk yavru anneisz kaldi.
Zaten dedigim gibi kaynanasi gercekten oyle biri ise Rabbim yanina koymaz asla
(7,402 puan) tarafından
Yani canim diyeceğim o ki bela okuma sadece Rabbime havale et. Sen ne kadar uzulduysen emin ol bende okadar uzuldum. Hepimiz anneyiz. Rabbim evlatlarımızı geride bıraktırmasin. Senide yargılamak degil amacim. Yanlis anlama lütfen.
(405 puan) tarafından
Yanlış anlamam ama sende biliyorsun ki kaynanaların % 90 ı bu şekilde =( oyuzden hiç düşünmeden böyle birşey olacağına inandım..Allahım sabırlar  versin kim bakacak şimdi o yavruya kimse annesi gibi bakamaz ki yavru onun bunun umuduna kaldı =(Allahım sen herşeyin iyisini bilirsin ama çok üzüldum hepimiz çok =(((((
(7,402 puan) tarafından
Canim gördün mu postlari.. kadin öldüm diye yalan soyledi kaynanasi icin dediklerine artik hic inanmam...
(405 puan) tarafından
Aynen gördüm ne insanlar var dünden beri ağlamaktan içimiz çıktı...dediğin gibi kaynanaların geneli bu şekilde olduğu için inanmamız çok normal
0 oy
tarafından

Gördüm gördüm :'( çook üzgünüm sadece diyecek kelime yok ALLAH o kaynanasını ahirette hesabını görsün

(405 puan) tarafından
Aminnnnnnnnnnnnnn
tarafından
Çok kötü bir durum yaa hele ki böyle bir pis hastalıktan ölmek de çok kötü :(
(405 puan) tarafından
Yavrusu onun bunun umuduna kaldı düşündükçe göz yaşlarımı tutamıyorum =((
0 oy
(391 puan) tarafından
Kronik hastalığı var miydi acaba 
0 oy
(5,557 puan) tarafından

Evet bende çok üzüldüm :'(