0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

2 Ay önce oldum eskisi gibi belirtilerim yok ama boğaz acısı göğüsüm de ağrı başladı bugün hafif nefes darlığım var tat koku da çok hafif gibi eskisi gibi tam değil ya çok korkuyorum ya yine ise eşim de evham yapıyosun diyo doktora götürmüyor güya koruyor filan 3-4 Ay diyolar ona inanmak istiyorum ama belirtilerim var çok hafif psikolojik mi acaba ama ne yediysem fayda etmedi :'( kendimi o kadar korumama rağmen eğer olursam bu sefer kesin kimden olduğunu biliyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
6 ay bağışıklık kazanıldığını biliyorum şuan antikorların var hasta olmazsın olsanda ağır geçmez cnaom normal soğuk algınlığı olabilir grip ilacı alıp ihlamur vs tüket korkutma kendini bazı belirtiler psikolojik de olabilir 
tarafından
Bende bu şanssızlık varken çok ağır geçiririm kesin ıhlamur içiyorum kaç gündür sarımsak bile yuttum yok aynı oglum da var 2 yaşın da insAllah bisey yoktur halsizlik yok diğerinde aşırı bi halsizlik vardı olmadı doktora gidicem yarin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olur oldu da. Eşimin dayısı üst üste 2 ay arayla korono oldı
tarafından
Ya deme :( eşime söylüyorum inanmiyo geçen sefer de böyle dedi pozitif olunca şok olmuştu
tarafından
Oluyor canım bizzat gördüm yani. Adam bide yaşlı da değil 40 yaşında falan.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evet olabilirsin her bünye bir değil bı doktora git test yapilsin
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Ayda iki kere olan biliyorum
tarafından
Ya bende öyle diyorum eşim olmaz diyo yarın olmadı doktora gidicem yavrum var ona geçer
0 oy
(181 puan) tarafından
benim hastanede calisan tanidim 1 ay arayla oldu cok sasirmistim nerde aylarca koruyacak
tarafından
Antikor oluşuyor filan diyolar eşime söylüyorum inanmiyo ay bi yere de gitmedim hafta da 1 gün sadece markete gittim geçtiyse kesin kaynanamlar dan geçti aynı binadayz
(181 puan) tarafından
bebeklerde olmuyor diyolqr bebegimde oldu artik virus cok daha guclu kendini izole et saglik bakanligini ara eve gelip test yapiyolqr

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 173 göst.
0 oy
1 cevap 403 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 200 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu

380,311 soru

11,386,981 cevap

34,887 kullanıcı

...