0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Hamileyken hiç içmedim şimdide oğlum beş buçuk aylık burnuma kokuyor bazen maalesef;(

10 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Arkadaşm iciyor
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben günde yarım yarım 1 veya 2 tane içiyorum. İçtikten sonra ağzımı gargara yapıyorum 
(71 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğinz
(636 puan) tarafından
9 . Ama başından beri böyleyim
0 oy
tarafından
Arkadaşım içiyordu ama ben karşıyım 
(71 puan) tarafından
Alışkanlık mi deyim ne deyjm valla
tarafından
Kınamıyorım ama emziren bir anneye yakıştıramıyorum. Emzirmen bitince iç istediğin kadar
0 oy
(248 puan) tarafından

Malesef kötü bi anneyim sanırım 2 çocuğum var ikisininde hem hamileyken hem emzirirken içtim hala içiyorum :'( bırakabilsem bırakırdım ama yapamadım :'(

(71 puan) tarafından
Ben hamile olduğumj öğrendim bıraktım birazda bulantılar dan galiba ama şu bir iki aydır bilmiyrum yaaa doktora sordunnjz mu hiç çocuk doktoruna
(806 puan) tarafından
Yeteri kadar istemiş olsaydın birakirdin canım kararlı olmak çok önemli. Kötü anne deme kendine de yani sen en büyük kötülüğü kendine yapıyorsun
(248 puan) tarafından
Sormadım valla içiyor musun dediler içmiyorum dedim ki sadece doktorum değil eşim bile bilmiyor içtiğimi normalde hamile değilken veya emzirmiyorken içiyorum bisey demiyordu ama hamilelikte ve emzirme döneminde karşı haklı olarak
(248 puan) tarafından
Haklisin canım iradem zayıf biraz galiba
0 oy
(806 puan) tarafından
Bence hiç içmeyi düşünme canım sütünün kalitesi çok düşer ayrıca sigara zaten insanın yaşama kalitesini düşürüyor... Bende hamileyken bıraktım oğlum beşinci ayına yeni girdi benim de bazen canım istiyor ama içmemek de kararlıyım onca zaman içmedik niye tekrar icesin ki cebine de sana da zarar
0 oy
tarafından
Bırakmıştım emzirmediğim için balkonda içiyorum bazen emzirirken ağzıma sürmedim canım istediği halde 
0 oy
(476 puan) tarafından
Malesef hamileykende içtim su anda içiyorum ama öyle çok değil Allahtan günde 2 bazen iki günde 2 tane olabildiğince az tutmaya çalışıyorum 
0 oy
(591 puan) tarafından
Ben içiyorum hamileykende içtim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 194 göst.
13 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 361 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
0 oy
0 cevap 31 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,364 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,300 cevap

34,941 kullanıcı

...