0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
Merhaba kızlar 12 günlük oğlum bezinde en ufak kakadan rahatsız oluyor inanın günde kaç bez değiştiriyorum sayamadim bile kakası cisi çok iyi maşallah ama en ufacik kakada hemen o bez değişilcek yani dolu dolu kakasini yapamıyor bezine azar azar sık sık yapıyor bu normalmi acaba ?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tabiki normal cnm altında pokla kim yatar:D

(258 puan) tarafından
Ama canım bu nokta kadar etse bile rahatsız oluyor bir gör ondan dolayı :)))
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Alıştırma öyle doldursun bezi baş edilmez valla

(258 puan) tarafından
Canım yok valla öyle huysuz oluyor ki bir gör ama altını değiştirince rahatliyor
(27,352 puan) tarafından
Hmm cildi hassas dmeekki
(258 puan) tarafından
Olabilir canım aynen
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kakalı bez zaten tutulmaz pişik olur canım ilk aylarda haftada bir paket biterdi ben de saat başı değiştirirdim. 2 aydan sonra normale döner. 
(258 puan) tarafından
Anladım canım inşallah benim oğlan da alışır yoksa yandık anca fabrika açarsak bu çocuğa yeter :)
(13,202 puan) tarafından
12 tane değiştiriyordum ben. Alışır canım merak etme. Sadece çişli bezi beklet kaka kokusundan zamanla anlaşılıyor o zaman değiştirirsin yine de.
(258 puan) tarafından
Cisli bezde pişik olmazmi canım peki
(13,202 puan) tarafından
Olabilir ek gıdadan daha çok oluyormuş ama.anne sütünde daha çok olurmuş annem öyle dedi bana da bizimki mama içiyor da çok nadir bacakları kilodan kızarıyor poposu azıcık oluyor kremi bile kaka dan sonra bir iki kere sürüyorum ben.
(258 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
tarafından
Ağlamasa dolana kadae bez bekliyecek sana göre yeni doğan bebeler çok sık kaka yapar ama düzeliyor sonradan annesi 
(258 puan) tarafından
Sağol canım anladım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 193 göst.
0 oy
2 cevap 51 göst.
3 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
0 oy
1 cevap 61 göst.