0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Ya sut dolmuyor ya da az doluyor anlamadim ama 31 haftalik hamileyim ve sag gogusum digerine gore baya buyudu sarkti hafif sol gogusum ise boş gibi hatta kahverengi kısmı bile digerine gore bariz kucuk sut kanallari mi acik degil sizce yoksa sut varda az mi benim gibi olan var mi varsa nasil cozcem bunu

3 Cevaplar

0 oy
(2,011 puan) tarafından
kız benim de öyle merak etme kızım 3 aylık oldu sol meme vıcık vıcık oluyo sağ meme arada sertleşiyor doluyo ama sol meme sanki hiç sut yok ama var yani emiyor baya soluda
(31 puan) tarafından
Oh cok sukur valla ya kac aydir diyorum son zamanlara dogru sut dolar dolar internette bakiyorum oyle bise yazmiyo asimetri aldi basini gitti zaten icime su serptin valla bi an dedim tek gogusle emzircem galiba
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sen doğum yap gör sütü inşallah<3

(31 puan) tarafından
Insallahh hayirlisiyla :))
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Çok normal büyük olan göğsünde süt olduğu ya da daha fazla süt olduğu anlamına gelmiyor bu.Sen bı doğumunu yal :D
(31 puan) tarafından
Peki gogus ucunun emzirmeyle ilgisi var mi belli boyuttan kucukse emziremezsiniz diyorlar kelebek baslik vs kullanmak gerek diyorlar dogru mu bunlar
(6,203 puan) tarafından
Onu kim dedi Allah aşkına.Bebegin seni emmesi için göğüs ucuna gerek bile yok göğüs ucun doğuştan içe dönük de o zaman silikon kullanırsın.Sen bir yeri örnek kolunu emmek için üç mu kullanıyorsun?hayır bebekler de aynı şekilde.Gogus ucun zaten emzirdikce cikiyor
(31 puan) tarafından
Ice donuk degil de cikintisi biraz kucuk yan komsum ilk soyledi sonra cevremdekilere sordum onlarda dogrudur falan dedi ama cok haklisin sagol valla soru isaretlerim kalkmis bi sekilde uyuyabilirkm artik :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 259 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
24 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 183 göst.