0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gidiyor geliyor kızım bana bakar diyor yaşlanınca yatalak olunca.yani benim kızımı kastediyor.Bebege bakmadan bebekten medet ummak nedir acaba?

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Torunum sana söylüyorum gelinim sen anla :angel:

tarafından
Yok kız torunu için konuşuyor benim bakmayacagimi bilir.
tarafından
Senden umudu kesmiş kızına yol yapiyo o zaman ☺️
(833 puan) tarafından
Neden bakmıyorsun kii elden ayaktan düştükten sonraa
tarafından
İş başa düşünce bakarız tabi cnm ama çalışıyorum ben.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hehe bakar çok bekle diyecen... 

Sana laf carptiriyo aklı sıra 
tarafından
He doğuma geldi baktı sen de bana bakacak msn bakalım diyordu.
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Niyeki yatalak mı istiyormuş her yaşlı yatalak mı oluyormuş, benim annem de kaynvaldem de hep bize duan Allah kimseye muhtaç etmesin kendi işimizi kendimiz görelim derler eşimin babaannesi var o da öyle diyor senin kaynvalde bi değişkmiş
tarafından
Kendi kaynanası yatalak yattı iki üç yıl onu düşünüyor galiba.ondan dertleniyor
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Aynii benimkisi valla benim oglum bana bakr babanne der kosar kosar gelir diyorr istedigimi alir diyor kendi ne yaptida ne bekliyos

Ben bi tasini surdan kaldirip baska yere koydurtmam ogluma kimin beslemeligini yapiyosa oba gitsin bakitsin kendini
0 oy
tarafından

Kaynanamın lafları. Büşra bakacak beni diye geziyor ortalıkta. Komşularına bile Büşra bakacak beni diyor ama ben açık açık. Ben bakmam git kocasından ayrılan kızınla yaşa diyorum 

tarafından
Ben direk bakmam diyorum zaten kırılmış kırılmamış umrumda değil. Kırdıkları na saysin
tarafından
Ben 20 gün aldım yanıma ilk evlendiğimizde.  Kayınpederim çok hastaydı.  Geçe eşimle uyurken sürekli odama geldi. Sabah kahvaltılarını verirdim kayınpederim. Git yat kızım derdi o zaman yeni beyin ameliyatı olmuştum.  Yarım saat yatmadan ve pat diye odama girerdi. Üzerimi değişirken pat girerdi baktım olacak gibi değil eşimle konuşup. Evlerine geri götürmüş tük kızları şuan bile umursamıyor elden ayaktan düşse hiç bakmazlar yine bana kalır diye korkuyorum
tarafından
Ben de eşimde çok konuştuk fayda etmedi beni gördü mü eşimin eski sevgililerini başlar anlatmaya
tarafından
Bu bütün kaynanamlar da var sanırsam
0 oy
(347 puan) tarafından

hee sana baksın diye döğürdüm de<3

0 oy
tarafından
Şöyle söyleyim zamanında rahmetli babaannem de bizler içim öyle demiş. Çok çektirmiş anneme. Benim şahit olduğumda muska vs yoluyla annemle babamı ayırmaya çalıştı. En son mide kanseri oldu. Annem herşeyi bir kenara bıraktı ve can candır dedi. Gittik yanında 1 hafta kaldık ellerimle çorbalar yaptım içirdim. İnsan ne kadar kötü olsa da Rabbim kimseyi ele ayağa düşürmesin. Son nefesini verirken kendi kızı, oğulları değil annem ve ben vardık. Takılmayın böyle şeylere. Ölüm korkusu sarıyor yaşlandıkça. Öyle ya da böyle göçüp gidecekler. O zaman da özlersiniz. Ama gidip göremezsiniz
tarafından
En son özleyeceğim insan kaynanam
tarafından
Evladın için öyle olmayabilir
tarafından
Eşimde. Aylar sonra geçen akşam gitti kadın başladı eşimin eski sevgililerini anlatmaya. Sen  degismeyecen yine aynısın dedi çıktık. Bozuldugumu anlayınca  eşimde. Üzülür ama ben herşeyden önce gelirim onun için
0 oy
tarafından

Benim kaynanacugumda buyuyunce beni arabasiyla gezdirir kiz arkadasini annenden once bana getir vs. 

Gobek yaristiriyoruz :getlost:

Amaaan bos laf torba dolsun hesabi bosver kiz 

0 oy
(119,380 puan) tarafından
lafı sana getiriyo sen yook anamm ben sana bakarım demeni bekliyo
0 oy
(670 puan) tarafından
Bakarsa baksın de sanki bakacak mı evladın bakmadığına torun hiç bakmaz 
0 oy
tarafından
Bacım herşeyi takma kafana valla ben taka taka artk sinirlerim bozuldu bundan sonra hiç kulak asmıcam he dicem gidicek valla kendimizi yıpratıyoz o güne kdr kim öle kim kala 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimkj surekli bana sorar bakar misin diye ama kendi ben doğum yaptigim gun evime butun akrabalarini topladı evin içine edip gitmisti ustelik mutfakta yemek gidip ordan al acıkınca diye getirmedi ama kendileri yapmadiklari şeyleri bizden bekliyorlar 
0 oy
tarafından
Amaaan sende bakar tabi de gecc. Belli de bakicak sevicek babannesini, sen sevmiyosun diye cocukda sevmicek degil ya
0 oy
tarafından
Cevap vermeye değmez kuzu bı daha derse sana baksın diyenmi doğurdum de gülerek geç :)
0 oy
(181 puan) tarafından
kaynanamin oyle bisey dedigini hic duymadim ama en ufak bir faydasi olmadi cocuklarima onlardan hicbisey isteyemez yaptirtmam da cocuklarim bu parasizlikta eline bisey alipta gelmeyen insanlar icin bisey yapsinlar kesinlikle musade etmem 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
torununun kaynanaya cevabı: he tm :) 
0 oy
tarafından

Benim kaynanam değil torunu hiçbirimize ümit bağlamıyor kendi kızına bile:D Allah ne oğlana ne geline ne kıza ne de damada düşürmesin inşallah beni diyip diyip duruyor:D bende amin diyorum boşa gitmesin diye:D

0 oy
(366 puan) tarafından
Benimkide söyler arada
0 oy
(874 puan) tarafından
Çok takılma canıma ya Allah korusun elden ayaktan düşürmesin de yeter duymak istediği belki budur insanlar bebek doğar olgunlaşır yeniden bebek gibi yaşar ve ölür zihniyeti bile bebeklesir kaygısı var demekki elden ayaktan düşsem bakanım yok gibi herşeyi şahsi algılamak senin için iyi olmaz yorarsin kalbini. Hem ölümün yaşı yok canım kaynanan yarın ölse boşa dertlenmis olacaksin

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 198 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 232 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 270419gokce (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 883 göst.
0 oy
5 cevap 213 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu