0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaslar ben eskiden beni yengemle yan yana gelmesinler konusmasinlar gibiseyler dusunuyorum sizce kotumu yani diyorum yan yana gelse beni kotulerle diye dusunuyorum bu benim pskolujimi bozdu 

4 Cevaplar

0 oy
(4,759 puan) tarafından
Kimi kıskanıyorsun kuzum 
tarafından
Yani yengelerim yan yana gelmesin kinusmasin diyorum neden boylecdusunuyorum bende evligim hamilegim onlari dahq dusunuyorum
(4,759 puan) tarafından
Anladım canısı haklısın kuzum
-Reklam-
0 oy
(7,120 puan) tarafından
Yazıyı anlayamadım  tahmin edeyim.  Yengenin seni kıskanıp millete lafını yapmasından çekiniyorsun sanırım. 
tarafından
Yok canım yenge Ellerim yani arkalarında birbirleri ile konuşuyorlar laf atıyorlar birbirlerine ama yan yana geldikleri zaman sanki hiçbir şey olmamış gibi daha bana ben de üzülüyorum Neden öbürlerinin hakkında benim yanımda büyüklerini kötülüyorlar konuşuyorlar Sonra yan yana geldikleri zaman hiçbir şey olmamış gibi davranıyorlar
(7,120 puan) tarafından
Uzak dur öyle insanlardan canım.
0 oy
tarafından
Yengelerin yab yana gelmesin mi istemiyosun 
tarafından
Evet ama neden boyle dysunuyorum
tarafından
İllaki beni dışlarlar diye düşünmüş olabilirsin ya canım
0 oy
(13,998 puan) tarafından
Troll müsün acaba?

Ne yazdğn belli değil

Dalga mı geçysn
(6,136 puan) tarafından
Psikolojim bozuldu diyor ya normal
(13,998 puan) tarafından
Nerde kırık var bzi bulur :D 11 saat önce ksydolmuş buraya sorama kadar psikoloğa gitsin yengelerin işi gücü yok görümce mi konuşacak ya :D
(6,136 puan) tarafından
Size de yaranilmaz ki kız yeni üye olur cinsellik sorar taşlarsınız yeni üye olur psikolojisi bozuk olur dışlarsınız ne yapsın bu millet size:D normali nasıldır bu insanlarin
(13,998 puan) tarafından
Hem görümceym hem yenge.
 Hiç aklma gelmez yengem beni knuşcak mı diyr :D
Yada hiç görümcelerim gelmez aklma :D
(6,136 puan) tarafından
Benim başıma geldi ilk yengem 2. Yengeme hep bizi kötülemiş şimdi de ikisi anlaşamıyorlar. Bi nevi tecrübe bende eltilerime koz vermiyorum
(13,998 puan) tarafından
:D Allhmmm hiç iş güç dert tasa yok  aile içi dedikodu yapıyorlar :D çok sinir bozucu :D
(6,136 puan) tarafından
Aynen yengemin şimdi şimdi aklı başına geliyor size yaklaşamadım beni çok doldurdu diye. O zmnlar Biz duymadık ama rabbim mustakini veriyor simdi
(13,998 puan) tarafından
Bak komşu komşu binanın gieişnde oturuyruz bazen. Herkesn ilk hedefi eee kaynanan nr yAPMIŞTI ne almıştı nasıllar iyi davranıyılar mo sana falan filan :D yahu çok şükür iyiyim. Kötü olsam bile niye anlatyım? Madalya mı takacaksınız bana. İyi yada kötü kendi ailemin herşeyğ nasl özelse, eşmn ailesndekler de özel. Ailedir, herşey olur
(6,136 puan) tarafından
:))) kaynanamı dövecek misiniz diye sorsana dövün onu :))) hanı derler ya söz ağızdan çıkana kadar o senin esirin ağızdan çıkınca sen onun esirisin diye yarın kulağına gidecek büyük kavga Allah korusun
tarafından
Neden. Dalga. Geciyorum bisey sordum yorum yapmak zorunda degilsin canm zorla yorum yap demiyoruz sana ii gunler dusuncelerini kendine sakla
(13,998 puan) tarafından
Bi kere 5 6 arkadaşm bana geldi. O zaman hamilr dahi değildim. Hepsi eltisini görümceimi çekiştiriyo :D bnde verdim gazı :D vay dedim nasl sana öyle davranır, vay demek öyle dedi vay anasını demekki sana öyle baktı falan bunlar nasl köpüre köpüre anlatyolar ama bi görsen sanki hepsi kumadır birbirlerine fırsat vermeden  knuşuyolar coştular :D bnde sgara aldm mutfağa gittim içtim. Saloa geldim e dedi merve sn hiç anlatmadn :D dedm şük0r bnmkler çok iyi :D kadn dedi hay sen s.ç benim ağzım, hepimizi coşturdun şmdi kendin diysn bnm keyfim iyi :D
(13,998 puan) tarafından
NE YAZDIĞIN ANLAŞILMIYOR. BAK BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM İDRAK ET DİYE. ANLAYABİLSEYDİM BELKİ  BEN DE NORMAL YORUM YAPABİLİRDİM. NE YAZDIĞINI KONTROL ET SONRA YORUM EKLE YE TIKLA. ANLATABİLDİM Mİİİİİ?
(6,136 puan) tarafından
Yaaaaaniiii bak artık o düşman olan yengesine eltisine orda olanı anlatır o yayılır artik
(13,998 puan) tarafından
E öyle. Hele hele aile içinde dedikodu en kötüsü. Kimi kime kötülüysn. Arkadaş değilk bidaha görüşmem diyesin. Aile bu. Hep yüzyüze.
tarafından
Tmm bekli canm skkndi anlatmak istedim sizde dalga diyorsunuz simdi nw yasadigimi biliyormusun ki boyle diyorsun
(144 puan) tarafından
Kac defa okudum hic bisey anlamadim inanki:) var bu iste bi is
(13,998 puan) tarafından
Offf en nefret ettiğim şey SİZ BENİM NE YAŞADIĞIMI BİLİYOR MUSUNUZ cümlesi. Yeryüzündeki en iğrenç acıtasyon. Kız git başka şeyler düşün. Yengelerinin aklının ucundan bile geçmiyosundur emin ol. Kadınlar ne konuşcaklar seni. Hadi git bi felak nas falan oku kadınlarım yanyana gelmesini istemiyomuş. Evlenmişsin gitmişsin. Kendi yuvana bak artık.
(6,136 puan) tarafından
Dalga geçmedik ki biz kendimiz konuşuyoruz. Sen alındın sana bisey demedik ki
tarafından
Bak bende bunu dusunuyorum ama iste hala aklim onlarda neden hala onlari dusunuyorum diyorum kendime
tarafından
Bisey yok canm sadece evligim ama hala aklim yengemlerde onlari dusunuyorum
(6,136 puan) tarafından
Kafani başka şeylerle meşgul etmelisin onlarin haberi yok sen psikolojini bozuyorsun. Bunu postu başkası açsa sen ne düşünürsün
(13,998 puan) tarafından
Psikoloğa git psikoloğa. Ayıp değil. Deki kuruntularımdan kurtulamıyorum.
Yada al eline bi bez düş evin içine.  
 Çoluk çocuk var mı senin yengelerine kafayı takcak kadar boş vaktn var mı harbiden?
  Yada görümcen varsa sen onun dedikodusunu yapıyorsan, onu düşünüysndue. Şmdi yengelerimde beni knuşuyolardır diye
tarafından
Postu nerde onu anlamadim ama dedigin gibi ben kendimi dusunuyoru. Onlar mutlu mutlu yasiyorlar
(13,998 puan) tarafından
Kız napsınlar onlarda seni mi düşünsünler ey güzel Allahım neyle sınıyorsun insanı
tarafından
Ben 10 aydir evligim 6 hakfalik hamilegim zaten bende uzuluyorum allh kurusun bisey olma bebegime kim dusuncek sanki
(6,136 puan) tarafından
Seni cekistirseler ne olacak ki sen kötü biri misin sen kendinden eminsen bırak kendi hallerine
(13,998 puan) tarafından
Kaynanan falan yok mu söyle ben boş kalmaktan boş şeyler düşünüyorum. Bana iş söyle yapıyım de.

:D asadafsg :D
(6,136 puan) tarafından
Mervecim ben pes edip susuyorum...
tarafından
Is konusunda c9k iyiyim isimi yaparim ama sadecr bu dusunceler beni kurutular beni uzuuyor
(13,998 puan) tarafından
Buğlem ❤️ buğra cım  kaç kurtar kendini bacım(adının esra olduğunu düşünüyorum ama emin değilim :D)
(6,136 puan) tarafından
Evet evet o benim ta kendisi :)))))
tarafından
Neden kac kurtar diyorsun ki
(13,998 puan) tarafından
İnsan yengelerini kıskanır mı be?
Ben istiyorum ki yengem iyi olsun kocasıyla mutlu olsun evladına iyi annd olsun. Yeter dha ne.
 İşleri güçleri yok seni mi çekiştircekler?
 Kadınlar şmdi kahvaltı yapmış öğle yemeği falan hazırlıyolrdır. Keyiflerine bakıyolardır. Senle neden uğraşsınlr seni neden önemsesinler?
(13,998 puan) tarafından
Napcan bunudamı kafaya takcan :D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Fatmabcoskun (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 292 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Syma (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 260 göst.
24 Mart 2022 Aile kategorisinde Zeynepalyam (1 puan) tarafından soruldu