0 oy
163 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ciğer yapmak istiyorum.  Güzel yaptığınız.  Beğendiğiniz tarif varmı.   İnternette baktım un ile tarifler veriyor acaba güzel oluyormudur

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben bi tencerede ciğeri koyup üzerini hafif geçene kadar şu koyuyrm o orda pisiyo. 

Başka tarafta soğan biberleri pişirip salça ekliyim diğerleri ekliyorum tamamdir baharat falan işte çok lezzetli oluyo inan
tarafından
Canım hamilesin ama inan ben inanmazdım ciğer bebekte leke bırakıyo bence esin evdeyse o doğrasın benimkinin elinin üzerine var benim yüzümden
tarafından
Teşekkür ederim cnm
tarafından
Kızıma hamileyken çok doğradım. Kızımda hiç leke yoktu cnm eldivenle doguruyorum
tarafından
Eşim Hafta sonunda çalışıyor maalesef.  Ki
tarafından
Ne deyim canım ben söyledim sadece
-Reklam-
0 oy
(591 puan) tarafından
Canım zaten yıkayıp una bulayıp kızartıcaksın sonra uzerıne sogan maydanoz dogrucan al sana cıger ben sevmem eşin bayılır ama 
tarafından
Un ile hiç yapmadığım için sordum
(591 puan) tarafından
Ben tadına bakmıştım guzel oluyo ama ben cıgerı hıcbır turlu sevmedıgım İcin yemiyorum
0 oy
tarafından
Ben unla yapıorum arnavut ciğeri olarak geciyo çokta güzel oluyo
tarafından
Teşekkür ederim cnm. Bende gördüm ama acaba dedim
tarafından
Yanina bide küp küp patates kızart of yemede yaninda yat ay dur eşime diyim de bizde alalım:)
tarafından
Teşekkür ederim cnm.  Deniycem
0 oy
(16,123 puan) tarafından
Önce tencerede üstünü geçecek kadar su ekleyip haşlıyorum 15 20 dakika kadar. Sonra yağda soğan yeşil biber kırmızı biber soteliyorum. Onun üstüne hasladigim ciğeri ekliyorum biraz tuz toz biber kırmızı biber ekleyip altını kapatıyorum. 

Diğer türlü de domatesi yaparım. Yine aynı şekil haslarim ciğeri. Biberleri soğanı falan sotelerim. Ciğeri eklerim. On son küp küp dogradigim domatesi eklerim üstüne. Biraz daha pişirir altını söndürürüm 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
28 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Selmamustafa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
11 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Zlyh-a 22& (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 283 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
19 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu

381,599 soru

11,423,758 cevap

34,981 kullanıcı

...