0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde (71 puan) tarafından
Valla billa sabahtan beri ev ileri bitmiyo cocukla daha  zorlasti hersey resmen

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kaç çocuk var tatlım bu arada ev işi nankör bitmezzzzzz 
-Reklam-
+1 oy
(3,532 puan) tarafından
Hiç bitmiyo valla hele iki çocuk varsa:)
+1 oy
(12,840 puan) tarafından
Her gün bu tarz postlarda okuyorum çok mu çabuk kirleniyor dağılıyor benim evim her zaman temiz toplu duruyor hafta da bı gün dip köşe yaparım onun dışında günlük kahvaltıdan sonra mutfak salon antre süpürürüm yeterli oluyor 
(3,729 puan) tarafından
Demekki biz pasakliyiz. Her gün temizlik yapsam yinede tozlu oluyor her yer. Düzenli durması zaten imkansız arkamı dondugum an hoop eski haline geliyor
(1,186 puan) tarafından
Haftada 1 mi surekli temizlik yapyorm 2 cocgm War evim 1+1 ew eski olunca nkdar yapsan temzilik gorunmuyo bide giriş kat otobüs gecyo tozlarin haddi hesabı yk
(12,840 puan) tarafından
Evet dip köşe hafta bir yaparım
Yazın toz bende de çok oluyor kışın sabah on dakika havalandırıp kapatıyorum sonra süpürürüm oğluma mutfak dışında bir şey yedirmem belki de o yüzden kırıntı olmuyor çubuk kraker ye de bile oturup yer dolaşarak yemesine müsade etmiyorum canım
0 oy
(6,691 puan) tarafından

:ninja: bana iş deme. 4 gündür mutfak lavabosu patladı heryer sulak araziye döndü, dün gece 10 dan 02: 00 ye kadar usta yaptı boruyu açtı 400 tl miz gitti ev sahibi ödemem dedi tartıştık olaylar olaylar :ermm: Çok şükür az once mutfağımı  eskiki gibi serdim kurudu;) kolumu kaldıracak gücüm yok. Çöpleri de atarsam çocuk uyursa bitti. He bide yemeğimi de yaptım oturuyorum :D bittim yahu.

0 oy
(12,502 puan) tarafından
Valla bitmiyor... 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bitmeeez bitmez :(her gün yap.her gün aynı ufff:sick:

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 981 göst.
0 oy
9 cevap 324 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde Prensannesiii (33 puan) tarafından soruldu