0 oy
298 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (405 puan) tarafından

Kızım dört aylık anne sütü alıyor sadece. Süt ve süt ürünleri diyeti yapıyorum ben. Ayın on sekizinde randevumuz var gastroenterolojiye. Kafasını böyle yapınca şapka taktım. Acilde test falan yaparlar mı yoksa krem filan verip eve mi gönderirler?

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy kiyamam yaa tirnaklarini iyice kucultseydin randevu gunun gelene kadar belli ki alerji. Ama hala devam ederse bence acile git
tarafından
Kulagi agrisa aglardi ama ya agliyormu surekli huysuzmu
(405 puan) tarafından
Normal dururken birden sanki kafası kaşınıyor gibi eli oraya gidiyor. Ağlıyor bazen, bazen de mızmızlanıyor. Kafası kaşınmayınca gayet sakin.
tarafından
Allah Allah ya bize de haber ver
(405 puan) tarafından
Gitti canım alerji dedi ama neye olduğunu bilmiyorlar. Damla verdi. Hastane randevunuza da gidin dedi o kadar.
tarafından
Hic sasirmadim klasik acil
-Reklam-
0 oy
(488 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(405 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım tırnakları mı uzun bizimki de hep yüzünü çizerdi
(405 puan) tarafından
Kısa ama çok sert kaşıyor. Alerji oldu galiba. Acile gitsem mi virüs de var korkuyorum. Zaten on sekizinde gideceğiz.
(5,134 puan) tarafından
Acil de de ne yaparlar bilmiyorum çünkü acildeki doktor çok acil olanlara bakıyoruz ateş falan gibi dedi bana saçma geldi başka şikayetlerini de saymıştım randevu al gel demişti için rahat etsin diye bi git ister sen
(405 puan) tarafından
112yi arayıp sorsam mı acaba? Bilgi verirler mi?
(5,134 puan) tarafından
Ara tabi canım mutlaka bilgilendirler çok geçmiş olsun
(405 puan) tarafından
Sağol canım.
0 oy
(5,272 puan) tarafından

gastroenterolojiye niye gidiyorsun canm geçmiş olsun 

(405 puan) tarafından
Süt ve süt ürünleri alerjisi olabilir dedi çocuk doktoru. O bölüme yönlendirdi. Kakasında kan çıkmıştı.
(5,272 puan) tarafından
Benim kizimda kabız oluypr bizide oraya yonlendirdi
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum benim bir bilgim yok
(405 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Alerji gibi sanki canım benim yeğeniminde böyle olurdu kaşımaktan yara ederdi çocuk. Meğerse süte, yumurtaya alerjisi varmış ablam yediği zaman emzirdiği için ona geçiyomuş
(405 puan) tarafından
Çok zor bi dönem ya.
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Canim benim oğlumda uykusu geldiğinde ya da uykudan uyanırken böyle kafasını kasıyor tırnakları kisada olsa yine çiziyor bende fark edince hemen müdahele ediyorum öyle bir şey olabilir mi 
(405 puan) tarafından
Yok canım alerjik. Acile gittik, damla verdiler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 55 göst.
4 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nefessss123 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
5 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 596 göst.
1 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 204 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...