0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından

Kızlar 2015 de 1.5 yaşında oğlumu kaybettim :( Şuna 13 haftalık hamileyim Eğer evladım erkek olursa ölen oğlumun ismini koymak istiyorum eşimin babasının ismi eşim babasını kaybetmiş 20 sene olmuş Cevrem aynı isimden 2 kişi öldü ise aynı ismi Bi daha koyma diyorlar Sizce doğrusu varmıdir bunun Ben oğlumun ismini bu evladimda Yaşatmak istiyorum :'(

10 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından

Başın sağolsun canım, bilemedim ki...

(26 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ♡♡
-Reklam-
0 oy
(983 puan) tarafından
Basin sagolsun canim ölenin ismini koyunca öteki ahirette isimsiz kaliyo diye duymustum ama dogru olmayabilir 
(26 puan) tarafından
Hmmmm bnde  duydum bunu canım
(983 puan) tarafından
Saglikla kucagina al insallah
(26 puan) tarafından
Amin inşallah canım ♡♡
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Başka isim tercih et canım bende ölen kişinin kaderini yaşarlar diye biliyorum bizde koyduk ama ben hiç istemedim
(26 puan) tarafından
Allah korusun:( ozman başka ismi dusunelim
(12,852 puan) tarafından
Öyle yapmak en doğrusu canım herkes kendi ismiyle doğar bebeğinin ismi neydi
(26 puan) tarafından
Enver di canım
(12,852 puan) tarafından
Eren Emir olabilir kuzum yakın isimler envere
(26 puan) tarafından
Kızımın ismi buğlem oglumun ismi buğra bakalım düşünrumm yinede teşekkür ederim ❤❤
0 oy
(84 puan) tarafından
Koyma kuzum isim agır gelebiliyor. Demek ki agır bir isim. Rabbim evlat acısı yaşatmasın bir daha. 
(26 puan) tarafından
Amin cumlemize canım
0 oy
tarafından
Canım bence başka bı isim koy çünkü onu severken ölen çocuğun da aklına gelir aynı isim olunca başka isimle yasasin bence 
(26 puan) tarafından
Haklısın sanırım
(26 puan) tarafından
teşekkür ederim  cnmm❤
tarafından
Rica ederim canım ♥️
0 oy
tarafından
Başın sağ olsun canım..tarif edilmez bir acı ..ama bu oğlan.olursa eğer ismi verdiğinde hep hatırlatacak..çocuk ilerde büyüdüğünde abisinin yerine sevildiğini bile düşünebilir....
(26 puan) tarafından
Aminnnn allah razı olsun canimmm❤❤
0 oy
tarafından
Koyma bence kuzum basın sağolsun
(26 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ❤
0 oy
tarafından
Bişey olacagindan değil ama hep korkuyla yaşamaktansa ya bişey olursa diye koymazdim ben 
(26 puan) tarafından
haklısın canım saolll❤
0 oy
tarafından
Basin sagolsun cok zor olmali benimde bebegim 1 yasina grmek uzere icime oyle bir korku dustuki acini hatrlatmak istemem ama sebebi neydi ki  canm tabi soylemek istersen rabbim sabir versin bencede baska isim koy 
(26 puan) tarafından
Nasıl anlatsam bilemedim :( Benim oglumun rahatsizligi 1 yasinda başladı Karaciger buyumesi var dediler Gitmedigim şehirr gitmedigim hastane Doktor kalmadı bi ilaç verdiler ilacı turkiyede bir defa bulabildim başkada bulamadim sağlık bakanligini aradığım zaman fransyaya gideceksin dedi burda yok Bigun evde rahatsizlandii acilen goturduk Demezlermi Akcigerden kalbe giden damar tikalı dünyam yikildi bunu bilemediler doktorlar Kalp krizi gecirdi kuzum kucagimda Anne aciyorr diyerekkkk Ahhhh ahh en acisidaaa ilk kez o gün anne dedi bana :((((( çok zorrrr rabbim düsmanimin başına vermesinnn evlat acısını:((
tarafından
Okurken agladimm canim ne buyuk imtihandan gecmissin Hatirlattigim icin kusura bkma helal et hakkini benimde en buyuk.korkum evladima birsey olmasi o.yuzden sordum rabbim birdaha yasatmasin sana insan mahvolur
tarafından
En kotusu de ilaclarin bulunmamasi
tarafından
Icim yandi paramparca oldu
(26 puan) tarafından
Ne demek canım helali hos olsun
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Başın sağolsun canım rabbim kimseye yaşatmasın inşallah 

Başka isim düşün canım ilerde abisinin yerine sevildiğini kendinin sevilmediğini düşünür hem ona hem sana yazık ismini söyledikçe aklına gelir unuttuğunda değil ama

(26 puan) tarafından
Aynen canım şimdi düşününce mantıklı geldi allah razı olsun ❤

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 396 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nrtn123 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 161 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde PrensAnnesi_0 (3 puan) tarafından soruldu