0 oy
666 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından

Seviyonuzmu sevmiyonuzmu ?

Aşıkmısınız aşk kalmadımı?
Ben kendi duygularımı çözemiyorum bazen nefret bazen aşk dolu bazen sadece sevgi bazende ne aşık ne seviyo ne nefret ediyo nede sevmiyo :D bomboş hissediyorum :D 
Bazen canım sıkılıyor kavga ediyorum rahatlıyorum çok böyle vıcık vıcık sevgi dolu musmutlu kalamıyorum illa bi sorun çıkarmak istiyorum neden acaba yaa kavgasız tartışmasız hayat bomboş o ne öyle sürekli musmutlu :D Baharatsız tuzsuz yemek gibi :D sjsjsjjsjd
Hiçbişeyi takmayan sorgulamayan incelemeyen kırılmayan üzülmeyen bi insan olmak çok sıkıcıdır yaa :D

30 Cevaplar

0 oy
(2,257 puan) tarafından
Rahat batiyo bacimm bize:))) 
(260 puan) tarafından
Sorunlar çok ya bu kadar sorunun içinde aşırı mutlu olmak çok saçma geliyo bana o yüzden istesemde içten mutlu olamıyorum :D
(2,257 puan) tarafından
Bazen mutlu bazen mutsuz olabiliyoruz hepimiz ama napalim önemli olan bu evliliği en güzel şekilde yürütmek bnce hep pozitif bak bosver umutsuzluğa kapılma
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Seviyom ama bazen boğazını sıkasım geliyor :D

(260 puan) tarafından
Bazen aşırı ilgili olunca tutuyom yakasından sen hayırdır diyom niye bu kadar aşk dolusun ne b.oklar yedin dökül diyorum :D
0 oy
tarafından
Her şeye sorun çıkarıp adamları soğutmayın kendinizden
(204 puan) tarafından
Soguyosa sogusun durduk yeremi cikariyoruz sorunu onlarda bi bozukluk varki cikiyor
tarafından
Sen neden celallendin ki anlamadım arkadaş illa bir sorun çıkarmak istiyorum duramıyorum yazmış ona istinaden dedm
(204 puan) tarafından
Ozur dilerim canim suan kavgali oldugum icin olabilir :D k bakma hakkini helal et
tarafından
Olsun kuzum ne demek ya helal olsun
(204 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Yaradandan ötürüyor seviyorum 

Saygımdan seviyorum 

Çocuklarımın babası ❤️ seviyorum 

Bir dediğimi iki etmediği içinde aşıgım 

En önemliside 20 günde bir görüyoruz birbirimizi :D

(260 puan) tarafından
Ahahaha :D niyeki 20 gün nerde oluyo eşin ne işi
(1,262 puan) tarafından
TIR şöförü uluslararası ☺️
(1,262 puan) tarafından
Sürekli yanımda olsa sürekli kavga olur  hahaha
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Sevgi degismezki  o an kiza bilirsin   offf kafam karıştı yazdıklarından benim değişmiyor seviyom ben küçük  aptalimi <3

(260 puan) tarafından
Ahahah küçük aptalım mı :D :D
0 oy
tarafından
Çok seviyorum asigimda esimde bana öyle biliyorum çünkü hossettiriyo..

Çok zor yıllar geçirdik ama 2020 herkese kötü gelmiş olabilir ama 2020 bizim hayatımızın düzeldiği bi sene 
(260 puan) tarafından
Ne güzel canım bizimde maddi sorunumuzdan başka bi sorunumuz yok çok şükür
tarafından
Yeni zamdan snra oda kalmadı gibi bizde şükür
0 oy
(199 puan) tarafından

Seviyorum artık birbirimizi çok iyi tanıyoruz 5 senedir beraberiz 2 senedir evliyiz bazı şeyler oturdu artık arada tartışma kavga oluyor tabi herşey güllük gülistanlık evlilik nerde sadece çok büyük boyutta olmuyor.O zamanda boğasım geliyor ama sonra hemen yumuşayıveriyorum kıyamıyorum :D

(260 puan) tarafından
Bizde 4 senedir tanıyoruz birbirimizi ve 3 sene olacak evliyiz :) kavgamız meşhurdur etmeden duramıyoz :D
Ne kavgamız biter ne sevdamız ❤️
0 oy
(616 puan) tarafından
Hissizim ona karşı. Artık konuşmak onunla alıp vermek bile gelmiyor içimden. 
(260 puan) tarafından
Bende de oluyo bazen canım ama geri törpülleniyo tabi :D büyük sorunlar yoksa düzelir canım inşallah
(616 puan) tarafından
Büyük sorunlar yaşadık şu an sorunumuz yok ama duygular tükendi
0 oy
(347 puan) tarafından

benimki hiç aşik olmadım ama eşime hiç azalmayan deyışmeyen bir sevgim sevgimden büyük bir saygım varr<3

(260 puan) tarafından
Saygı çok önemli yaa ben biraz patavatsızım eşim çok sabırlı bi insan çok şükür :D Allah bozmasın canım saygınızı sevginizi inşallah
(347 puan) tarafından
eşim bana asla kırcı davranmaz bende ona 10 yıl oldu birgün yoksek sesle konuşmadı benle kusmedi kırmadı bişey saklamadı adam gibi koca baba gibi baba çocuklarıma
0 oy
tarafından
Cok seviyorum cok aşığım.. 

Boyu posu guzelligi zerre umrumda degil kalbine aşığım..
(260 puan) tarafından
En masum sevme şekli ❤️
tarafından
Òyle cok seviyorum onu ❤
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Kocamı çok seviyorum maşallah =)) birlikte sohbet  ederiz yeri gelir tartisiriz birlikte Herşey e karar veririz onunla vakit geçirmeyi çok seviyorum <3 

(260 puan) tarafından
Bende seviyorum ama onunla kavga etmeyi herşeyden çok seviyorum :D
(5,406 puan) tarafından
Biz de öyle ya ben vuruyorum =)) o da sen bi doğur göreceksin diyor =)))
(260 puan) tarafından
Ayy çok tatlı yaa :D
0 oy
(1,042 puan) tarafından

Ben eşimi çok seviyorum rabbimde bozmasın anlayışlı insandır sever sayar bazı huyları var onlara ayar oluyorum ama kimse kusursuz veya 4 4luk te değil zaten genel olarak o benim herşeyimmm ayy canım kocam :D

(260 puan) tarafından
Ayyy maşallah size o zaman canım :D bizde birbirimizi çok seviyoz bi o kadar da üzüyoz :D
(1,042 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum elbet tartışma didişme oluyor önemli olan sonuç iki tarafta sevgi saygıyı yitirmedigi sürece herşey çok güzel ilerler zaten ,:-)
0 oy
tarafından

Sevgide var saygıda.  Çok şükür.  Tartışmamız. Oluyor ama oda tadı tuzu diyoruz. Ben hatalıysam veya eşim hatalıysa az sakinleyince birbirimizden özür dileriz. Aynı anda ineleyici laf sokmam hayatta.   Benim kanatsız koruyucu meleğim o 

(260 puan) tarafından
Ayyy ben patavatsızım yaa direk söver sayarım bu huyumu terkedemiyom sinirliyken şanteller atıyo gözüm kararıyo :D
tarafından
İlk evlendigimde oyleydik eşimle ama zamanla toparladık ilk evlendiğimizde 3 CÜ kişilerden kavgamız olurdu. 3 cu kişileri hayatımızdan çıkarınca. Daha çok sevgi saygı arttı
0 oy
(10,356 puan) tarafından
Sonsuz bir sevgi elhamdülillah. 
(260 puan) tarafından
Maşallah ❤️
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Eskiden bende ota b.ka sorun çıkartırdım, şuan da düşününce ne kadar salakça geliyor bı bilsen. İnsan zamanla olgunlasiyor. Ha birde şimdi kızımız var öyle herşeye tartışmak doğru değil ki çok korkar kıyamam 
(260 puan) tarafından
Haklısın canım çocuğun yanında şaka bile yapsan korkuyor etkileniyor
0 oy
(2,264 puan) tarafından

Onu gördüğümde hala heyecanlanıyorum ❤️

Umarım antatabilmişimdir :silly::angel:

(260 puan) tarafından
Kız bizde heyecanın hesi kalmadı :D bazen kapıyı açıyom hoşgeldin kanka diyom :D o kadar rahatız yani
(2,264 puan) tarafından
Oo siz baya çökmüşünüz kaç yıllık evlisiniz
0 oy
tarafından

GÖRMEYİNCE GÖRESİN GÖRÜNCE ÖLDÜRESİN GELİYORSA KOCANDİR O :D

Ben aşığım kocama hamd olsun <3

(260 puan) tarafından
Bazen eşimi sevgiden boğasım ısırasım geliyo :D boğamıyom ısırıyom bende yanağını sakalından dişliyom :D
0 oy
tarafından
Bazen çok sinirleniyorum ama beş dk anca sürüyor geri hemen gidip sarılıyorum bana gösterdiği merhametligi ve sevgisini düşünerek ona karşı kızgın olamıyorum 
(260 puan) tarafından
Bende kendimi onun yerine katıyom diyom ulan o bana böyle yapsa ben onu yaşatmam diyom vicdan azabı çekiyorum gidip en sevdiği tatlıyı yapıyom ona :D
Kavga anında ben sayar söverim kırıp dökerim o ağlar af diler yalvarır hep bende bu huyunu çok seviyom çok sabırlı ve saygılı :D ama yaptığım temizliğe hiç saygısı yok hemen kirletir pislik :D
0 oy
(507 puan) tarafından
Valla bazen nefret ettiğimi düşünüyorum ama bağırıp çağırdığımda yüzüne bakınca kıyamıyorum öpüp sevesim geliyo :D
(260 puan) tarafından
He yaa kedi gibi oluyorlar yaa böyle işte o zaman çok şirin oluyorlar :D
0 oy
tarafından
Senin gibiyim bnde vallah
(260 puan) tarafından
Ruh ikizim benim ❤️

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 691 göst.
15 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy