0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (1,064 puan) tarafından

Kuaforde boytck param olmadigi icn evde kendim boyamak istyorum daha once kuaforluk kursuna gitmislgm var ayrımları yapmayi biliyorum ama boya falan blmyorum saçımı açıp boyamak istyorum ombre seklinde volümler falan blgsi olan varmi rengede karar veremedim ;)

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tarakla yapabilirsin keşke ben orda olsaydım ne güzel yapardık :D

(1,064 puan) tarafından
Neyle yapcgmi blyorumda kac volüm oksidan boya falan onu blmyorum:D sonra dibi baska ucu baska olmasinda:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
hangi renk yapicksn ?
(1,064 puan) tarafından
9 ay once siyaha boyamıştm normalde saçım kumral. Ucuda dibide ayni renkte canm
tarafından
siyah zor bir renktir canım açıcı ile zamanıni kisaltp az acip ışıltı gbi yapicksn yada istedgn boya rengini yüksek volumle girip renk vericksn veya açıp istedgn renk kadarıyla üstüne boya yi nrml volumle mesela 20ile boyucksn
(1,064 puan) tarafından
Acici 20 volumle degilmi canm. Daha once 4 sene oncesi yani kucuk bi kisminda acici denedim arkadasm yaparken turuncu olmustu yani o bi renk vermez sanirim. Simdi ben sacimi acsam 20 volumle sonra istedgm boyayi karistrp actiktan sonra ombre seklinde sürsem tutarmi?
tarafından
bide aciciyi nekdr bekletrsen okdr rengi acar canım ben beline kadar uzun saçı acmistim siyahdi kramel yaptım :) yanmda olsan negzl okurdu hallederdm terinlerni vs bilmem ama elimden gelir. saçını actikdan snra ne surersen sür tutar canım
(1,064 puan) tarafından
Tamam kuzum saolasin en iyisi once annemin sacinda denemek :)
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Sacini acacaksan diplerden degil uclardan basla. Cunku dip isisi diye bisey var . Dipten baslarsan acmaya uclar acilana kadar dipler cok fazla acilir ve yanma riski var sacin. Ombre yi nasil yapacagini bilmiyorum canim. Ama youtube de bir dunya video vardir . Onlari izleyebilirsin.
(1,064 puan) tarafından
Izledim de canm istedgm rengi nasil elde edcm onu  blmyorum zaten saçımın uclarni acmayi dusunyorum ama kac volümle onuda blmyorm
(1,567 puan) tarafından
Video da bilgi vermiyo mu canim. Onu bnde bilmiyorum okadar canim ya.
0 oy
(887 puan) tarafından
Bnde istiyorum bakalim bende burda bkleyim
(1,064 puan) tarafından
Bekle canim:))
0 oy
(43 puan) tarafından

Saçın doğalda yüksek volümlü oksidan kullanma canım hatta güzel bir tondaysa diplerine hiç bulaşma derim uçlarına ombreyide eğer kestane ve kumral tonundaysa saçın bal köpügünü öneririm açıcıya gerek kalmadan yapabilirsin dogal saça tutar <3 he açıcıyla yapıcam diyorsan saçını önce dörde ayır sonra her dört bölümüde dörde ayır uçlarından tutarak sık dişli tarakla hatta bit taragı süper kırpıyor:D diplerden ufak ufak diplere dogru tarayatak uçlarına kadar in her birini tek tek yap ama elinde kalan tutamların hepsi eşit olsun eldivenini tak oksidanını hazırla ve uçlarına sür istersen tek tek folyo yerine açıkta bırakabilirsin dibe yakın olmadıgı sürece folyo aşırı fark etmiyor zaten aman diyip poşette geçirme yakar 8-) öncelikle volüm üzerinde genel bekleme süreleri var ona göre bekle elinle azıcık sırınca istediğin tondaysa yıkarsın zaten ama açtıktan sonrada mor şampuanlar var onu kullan derim çünkü açıcı üç beş yıkamaya yumurta sarısına dönüyor mor şampuan onu engelliyor

(43 puan) tarafından
Çok uzun oldu ama umaeım yardımcı olurum
(1,064 puan) tarafından
Guzel anlatmissin canm ama saçım dogal degil 9 ay once siyaha boyamistm. 20 volüm saçımı acarmi acaba baka baka actysa hemen yikarm ama yanarsa dye de korkyorm, evde folyoda var. Siyah boyaliysa smdi nasil renk ortaya cikar onu da blmyorm guneste açılmış gbi bi renk olsun istyorum. Birde saçı actiktan sonra biyayi kac gun sonra yapmam gerekir zaten kapalym annemlerdeym esim gormez bekleme şansım var.
(43 puan) tarafından
Canım 20 volüm yüksek ama dikkat et 15 volüm bile yakıyor saçı alıcagın yerede danış derim ben.. Açma işleminden sonra 3 gün bekle kremle bakımda yapmanı öneririm çok fazla yıpranmaz
(1,064 puan) tarafından
Tamam canim tesekkur ederim.
0 oy
tarafından
Canım saçında siyah boya varmış akmıştır büyük ihtimal. Toz açıcı ve 30 Luk oksidan al saçının bir tutamina sur 20 dakika beklet ilk başta portakal kabuğu rengini alicak 20 dakikanın sonunda sarıya yakın bir açılma yok ise turuncu kaldıysa anla ki istediğin sonucu alamicaksin daha fazla tutarsan yıpranma olur ama sarıya yakın bir açılma varsa tüm saçında devam edebilirsin. Evde folyo falan kullanma normal şekilde açmayı dene çok yipranir yoksa. 
(1,064 puan) tarafından
Aynen kucuk bi kisminda deniycem once

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 345 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
3 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 195 göst.
29 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu