0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizimin uzerini degisirken farkettim sol gogsunun altindaki kaburga biraz çıkıntılı saga gore bende bastirdim agri var mi falan diye ama aglamasi falan olmadı cocuk doktorunu aradık biz de acaba bi sorun var mi diye hayır bazı bebeklerde olabilir dedi ama kokuyorum da biraz arastirdim normal diyorlar basina gelen var mi dr la gorustunuz mu ?

4 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Post uste ciksin
tarafından
Sağ ol canım ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor normal dediyse korkma canım 
tarafından
Hatta getirelim mi dedik özel di doktorumuz hayir gerek yok dedi . İçin biraz rahatladi şükür
tarafından
İyi bir doktorsa işini biliyorsa sıkıntı olmaz canım inşallah iyi duusn iyi olsun
tarafından
Ya bi kalca cikiklik testinde gördük rutin kontrol yapti baya bilgi verdi sohbet etti ilgilendi kızımla ama bilemiyorum
0 oy
(42 puan) tarafından
Bizimde sağ daha çıkıntılı doktora kontrol zamanında gösterdim bi sorun görmedi çok nadiren problem yaratabilirmis
tarafından
Yürürken falan dimi öyle bi yazi okumustum
(42 puan) tarafından
Detaylı konuşmadık ama 20li yaslardan bahsetti doktor hemen görünce anlıyor zaten. Bende cokpanik yapıp aramıştım banada hemen gelmene gerek yok demisti
tarafından
Bebeginiz ne kadar lik su an bi sıkıntı falan yok demi
(42 puan) tarafından
17 aylık hayır herhangi problemimiz yok.bi çok bebekte oluyormuş zaten
tarafından
Evet bende okudum inşallah bişey cikmaz ya aşırı evhamliyim kafama takmadan edemiyorum 6 ay kontrolu var göz muayenesi gostercem
0 oy
(202 puan) tarafından
Google a skolyoz yazar misiniz boyle bisey mi diye.  Hafife alinicak bi rahatsizlik degil. Umarim boyle bir rahatsizligi yoktur kizinizin. 
tarafından
Skolyoz sirtta oluyor ama
(202 puan) tarafından
Hem kaburgalar ayni hizada olmaz duz uatinca hem de egilince bi taraf daha yuksekte kalir. Brn skolyozluyum 4 yil korse tedavisi gordum. Ordan biliyorum :)
(202 puan) tarafından
Omurga S harfi gibi donuyor oyle dusunun. On tarafta hangi taraf ondeyse sirt kisimda diger taraf cikinti gibidir. Anlatabildim mi bilmiyorum. Cok dua ediyorum boyle bi sorun olmamasi icin. Dr normal dediyse kotuyu cagirmayalim hic
tarafından
İnsallah bisey yoktur canın 6 ay kontrolunde gostercem zaten xok tesekkur ederim :) cok gecmis olsun bu arada
(202 puan) tarafından
Tesekkur ederim bn tedavi oldum sikintim yok cok sukur ama cok zor bi donemdi. Benimki ergenlik doneminde olusan bi rahatsizlikti. Bebisini opuyorum.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 33 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Asafmuho (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde Edaecrin (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 186 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,153 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.