0 oy
254 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (806 puan) tarafından

Kızlar benim cildim temizdi, beyaz tenliyim hamileyken yüzümde kahverengi lekeler oluştu oda doğum lekesiymiş hamilelikten sonra geçer dediler ama geçmedi bir bilginiz var mı nasıl geçer ne yapayım ne alayım kullanayım artık düzelsin istiyorum kür,maske,krem işe yarar ne varsa söyleyin. Bilginize ihtiyacım var... :'(

5 Cevaplar

0 oy
(12,504 puan) tarafından
Benim de normal doğumda kırmızı kırmızı benekler olmuştu ya yüzümün her yerinde gördüm şok geçirdim. Annemlere sormuştum geçer dediler geçti çok şükür inşallah seninki de geçer 
(806 puan) tarafından
Darısı başıma artık inşallah geçer ya oğlum beşinci ayına girdi temiz de bakıyorum cildime ama geçmiyor gıcık aldım artık
(15,795 puan) tarafından
Normal doğumda çok ikinmaktan oluyor o kırmızı benekler. Kılcal damarlar çatlıyor. Bende de olmuştu annem görünce şok geçirdi resmen.
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Annem betnovate expigment acnelyse ( doğru yazdığından emin değilim) karıştırıp kullandı geçti 

Bide madecassol da iyi diyorlar
(806 puan) tarafından
Madecassol bende duydum denedim işe yaramadı bende canım diğer dediğine bakarım ama sağol ;)
(1,520 puan) tarafından
Kuzum duzenli kullandin mi madecassolu normalde cok guzel bi kremdir bir de bitkisel olusuda iyi
(806 puan) tarafından
Bir ay kullandım fark görmedim sıkıldım canım ya ne kadar süre kullanmam lazım acaba ben mi erken bıraktım şimdi sen öyle deyince kafam karıştı kuzum ://
(1,520 puan) tarafından
Uzun bir sure kullandin etkisini gormediyden bosver ozaman canim daha etkili krem vs dene bosa aynisiyla vakit kaybetme ozaman kuzum
(806 puan) tarafından
Tamam canım sağol yine de ☺️ inşallah kurtulurum
0 oy
(677 puan) tarafından
Anne sütü dene cnm İnternet'e okumuştum.normalde doğum esnasında saçında silersen geçiyor ama senin benis 5 aylık olmuş.emziriyorsan anne sütüyle sil insAllah faydasını görürsün 
(806 puan) tarafından
Sütüm yok kuzum malesef :(
0 oy
(347 puan) tarafından
cildiye ye gidin size bir kırem verir bir ay gibi bir surede geçer geçmiş olsun 
(806 puan) tarafından
Yaa :(  ben belki bu konuyu basit bulur bakmaz diye düşündüm bu pandemiden dolayı ama önyargılı oldum sanırım. Haklısın en net çözüm olabilir belki sağol canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 396 göst.
4 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
0 oy
4 cevap 138 göst.

377,347 soru

11,292,488 cevap