0 oy
233 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (992 puan) tarafından

Kızlar çocuğum.nisan 20 gibi doğacak nasipse ilki.tmemuzdu rahat aldim bide yeni doğan  hiç  giymedi maasallah buda iyi gidiyor. Koronda indirim.var geçen e bebekte şunları aldim kaç ay alacağımı bilemedim. Ankarayada yeni taşındım soğukta gormedim evim sıcak  ama

image

6 Cevaplar

0 oy
(2,859 puan) tarafından
Kız senin koltuklar geldimi bu arada
(992 puan) tarafından
Bak yarama tuz bastım 3.taksidi ödedik daha gelmedi eşim çıldırıyor:)))
(2,859 puan) tarafından
Ahaha baya olmus beeaaa hemde kaya tuzu basayım :)
(992 puan) tarafından
Gelince atcam aklımda:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız benim bebeğimde Nisan 20 de doğacak kaç haftalıksın 
(1,761 puan) tarafından
Merhaba  asyanın annesi bende 24 haftalığım doğumun hangi aya denk geliyor acaba sezaryan olcam ben emin olamadım mart mı nisan mı
tarafından
Ecrnin annesi son adet tarihim 16 temmuz ama geç döllenme olduğu için doktorum son adet tarihimi 26 temmuz diye girdi ultrasonda 23 23 haftalık çıkıyor hiç yanılma olmadı
Ben geldim merhaba doğumum nisana denk geliyor ama sezeryan olacağım için doktor 20 Nisan gibi dedi
(1,761 puan) tarafından
Büyük ihtimal bana da o tarihlere gün verilir. Şuan 6 aylığız degilmi. Hayırlı doğumlar olsun hepimize insallah
tarafından
5.5 aylık hamile oluyoruz galiba bende Tam ay işlerinden anlamıyorum :D doktor ne derse tamam diyorum Amin inşallah ❤️
(992 puan) tarafından
Ya ben yerim  bende bilmiyroum kaç aylık işte 6 au bitti diyorum :-D bende 3-6 ay aldim bak asyanın annesi post açtım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
3-6 ları yazlık al canım. Ama uzun kollu da al Ankara hazirana kadar serin gidiyor. Yenidoğanlar standart zaten. Keşke ben de Ankaraya taşınsam yaaa. Çocukluktan beri hep içimde. 
(992 puan) tarafından
Ben çok nadir uzun kollu aldim almayada düşünmüyorum asli çocuk lahana gibi oluyor eskisi giji değil evler sıcak demi sagol canim . Ankaraliuim ben babamdan dolayı ama yıllarca kayseride yaşadık şimdi en son tayin yerimiz ankara cikti memnun musun dersen doğuda da yaşadık batıda da ankarayi sevemeidm sevmeyide gec ankara yabancı  geliyor sanki.memleketim değil e yaşamadık zaten babamla annemin olduğu icin onlarda tayini cikmis hiç taisnmamislar
(13,202 puan) tarafından
Evet canım ben de body ve tişört giydiriyorum hep insanlar kızıyorlar hatta boşuna külfet üstünde. İnsan nereye alışırsa oraya düşkün oluyor benim de 3. Şehrim burası ama hep en uzun yaşadığım yer zaten memleketim ama. Ankara herkes çok soğuk havası değil yaşantısı memur herkes sıkıcı der ama benim hep ilgimi çeker nedense.
(992 puan) tarafından
Doğrudur  insallah hayallerin gerçek olur kim bilir insan kuş misali ^.^
(13,202 puan) tarafından
Öyle canım hayırlısı olsun
0 oy
(188 puan) tarafından
0-3 ay az alın geriye kalanı 3-6 ay olarak alabilirsiniz 
(992 puan) tarafından
0-3 °> bana çok küçük geliyor aynen sagol canim
0 oy
(1,472 puan) tarafından

Benimde doğum günüm 20 nisan oğlumda 15 nisan doğumlu :) ben genelde uzun kollu giydirmiştim çünkü havalar hala ısınmamıştı adanada olmama rağmen doğum yaptığım gün yağmur yağıyordu hatta sen ankaradasın uzun kollu şeyler al fazla da kıyafet alma çabuk gelişiyor bebekler araya gitmesin 

(992 puan) tarafından
Allah bağışlasın canim aynen aldim bikac parca şey attim hatta posta başkada bisey almam gibi ihtiyaç oldukca
(1,472 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini inşallah canım aynen gelişimine göre al

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gamzeakarsu (1,006 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 763 göst.
0 oy
9 cevap 206 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu
0 oy