0 oy
215 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5 puan) tarafından

Lütfen yardım edi  2 gündür neler cekiyodum ilk defa başıma geldi çok kaşınıyor yanıyor gece uykumdan kaldırdı beni ne iyi gelir ne yapmalıyım pazartesine randevu alcam ama bu kasıntının durması in illaki Bi doğal yöntem vardır yardımcı olurmusunuz:(

10 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Canım mantar ya da enfeksiyon var bol bol su iç 
(5 puan) tarafından
Su içerim ama suan nasıl geçecek ya su içsem 1 hafta surer herlde geçmesini beklemek ben ölürüm :(
(758 puan) tarafından
Öyle anlık Bi çözümü yok maalesef canım iç çamaşırını ütüle giy
-Reklam-
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Gebelikte bende de olmuştu. Doktorum elma sirkesi içebilirsin hatta elma sirkesini suyla karıştırıp silebileceğimi de söylemişti ama ben sadece içmiştim. Bir de bol bol su. Bol ve penye likralı olmayan bir iç çamaşırı. Allah yardımcınız olsun çok zor bilirim.. 
(5 puan) tarafından
Teşekkür ederim :(
0 oy
(660 puan) tarafından
Canım sık sık temizle temiz tutman çok önemli travazol yada mantazol krem al çok iyi geliyo bide temizlerken sirkeyle yıka braz yakar ama iyi geliyo geçmş olsun cnm cok zor bi  durum cok başima geldi 
(660 puan) tarafından
Ayrıca mantar olmuşun cnm çok kaşimamaya çalış kanarsa canın daha çok yanar
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Travazol krem varsa sür 
0 oy
(969 puan) tarafından
Canım batikon sürebilir sin 

Dayanabilir sen sirkeli su ile yika 
0 oy
(507 puan) tarafından
Malesef gebeliğin başından beri bendede oluyor genelde suyu az içtiğim günler de oluyor. Sirkeli su ve pamukla siliyorum sık sık o ise yariyo
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bendede vardı geçen doktora gittim ttavazol krem verdi ise yaradi
0 oy
tarafından
Benimde kaç gündür geçmedi önce elma sirkesini ılık suyla karıştırıp iyice yikar kurulardim bişey kalmazdi bu sefer atlatamadim ama sende dene yarım çay bardağı elma sirkesini 4 su bardağı sıcağa yakın olan ılık suya koy iyice yıka kurula sonrada temiz bir iç çamaşırı giy iç çamaşırını utuleyincede fayda ediyor bı kaç kere yap geçer inşallah ben öyle atlattım hep
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sirkeli su ile taharetlen

0 oy
tarafından
Önce güzelce temzln cnm sonra travazol krem sür ondan sonra da bebek pudrasını sür kaşıntını alr pudra bnmde vardı kaşıntım Bnde tmzlndktn sonra pudra sürdm geçirdi ama akıntı hala var onun içinde fitil kullanıyorum fitilden sonra daha çok akıntı olmaya başldı=(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
7 cevap 161 göst.
0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
3 cevap 65 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu

379,592 soru

11,363,249 cevap