0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Yardım :(

4 Cevaplar

0 oy
(1,091 puan) tarafından
Ya geç döllenme olmuştur. 

Ya bebeğinizi besleyen damarlardan az kan gidiyordur

Ya da genetik olarak minyondur. 

Kaç hafta geriden geliyor? 
(138 puan) tarafından
2.300 normal  mi 35 haftada
(1,091 puan) tarafından
Dediğim gibi minyon olabilir. Sizin tansiyon falan problemleriniz var mı?  Beslenmenize daha özen gösterirseniz belki biraz daha artar kilosu.
(1,579 puan) tarafından
Benimde 6 hafta geriden geliyodu  2 kilo dogdu önemli bişey olmadığını soylems doktor canm eğer önemsencek bişey olsa mutlaka derlerdi kafana takma
(226 puan) tarafından
Kuzum bende 35+5 günlükken gittim kilosu 2300 gramdı ama doktor haftasıyla uyumlu dedi 1-2 hafta geriden gelmesi sorun değil dedi
(1,579 puan) tarafından
Benimkinin bütün organları geri kalmıştı acil sezeryana alındım ben senin öyle değilmiş
-Reklam-
0 oy
(476 puan) tarafından
Olması gereken haftadan geri olması ama 2 haftaya kadar geeilik normal kabul ediliyor. Benim bebeğim 2 hafta geriden geliyordu hep 38+5 de doğum yaptım 37 haftalık bebek gibiydi 2900 doğdu ama sağlığı gayet yerinde hala biraz kilo olarak geriden geliyor ama bir problem teşkil etmiyor bizim ki genetikmiş doktorun dediğine göre. Seninde öyle olabilir ayrıca bir sorun olsaydı mutlaka söylerdi daha yakın takip isterdi. Kendini sıkma biraz daha beslenmene dikkat et yeter.
0 oy
(834 puan) tarafından
Bebeğim tam 1 ay geri çıkıyor. Bugün tam 39+0ım  ama 35, 36 haftayla uyumlu çıkıyor. Kilosu zar zor 3050 oldu. Dopplerle bakıldığında beyin damarlarından birinde kan akımı bozukluğu çıktı. Son 5 gündür de hareket etmiyordu, tazmanya canavarı gibi çocuk süt dökmüş kedi gibi oldu. Cuma bi kontrol etsinler diye hastaneye geldim. Ama nstler kötü çıktı kaç kere yemek yedirip yedirip ölçtüler :/ kötü çıkınca yatış verdi hiç beklemiyordum. Günde beş altı kere nst bakıyolar. Evde 18 aylık bir oğlum var ve ilk kez ondan ayrıyım 3 gündür. Yüreğim yırtılacak gibi oluyor :'( eve gidip bi koklasam yanyana uyusak yavruma çok bağlıyım çok özledim. 

Bu sabah güzel kızım hareket etti. Nst kaç gündür ilk kez güzel çıktı. Bu sabah umutluyum. Yarın beni salarlar diye düşünüyorum. Yanıma geleni sezeryana alıyolar geleni alıyolar. Fe hep de panik insanlar denk geldi. Psikolojisini bozuyo insanın. Burda durmak istemiyorum. Ben gerilirsem bebeğim gerilir. Artık burdan çıkmak istiyorum. İnşallah sağ salim evlatlarımıza kavuşuruz. ❤ Rabbim kimseye acısını yaşatmasın 
0 oy
(169 puan) tarafından
Bnde az kiloda doğmuşum ama tombiş tombismisim. Boyum kisaymis :D bişi olmz cnm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 191 göst.
0 oy
2 cevap 135 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Senakorkmaz27 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde MadamBovary (1,296 puan) tarafından soruldu