0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Şeçemdmdmrkdmrörmf

9 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Ah canm benim 1. Derece yanik oldu bisey olmadi
(241 puan) tarafından
Nerende oldu kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Doktora bı gözuksen cnm iyi olur sanki.   Çok geçmiş olsun 

(241 puan) tarafından
Ben kendimi düşünmüyorum kuzum isterse kabarsın iz kalsın da bebeğe iz falan yapar mı acaba ya
(866 puan) tarafından
Senin göbeğindeki yanık bebeğe nasil geçsin
tarafından
:))) ,,,,,,
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Çoooook gecmis olsun cnm bilgim yok offff nasi aciyodur simdi :((((((((((
(241 puan) tarafından
Acısın canım o umrunda değil bebekte iz falan yapar mı
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Hayır bebek yedi kat deri altında korkma sen kendin iyi misin? Tuz dökerim ben yanıklara birebir sizlamasini alıyor burdan birine demiştim yapmıştı geçmişti dene istersen.  İz kalırsa da  elma  soy koy orana özellikle kabuğu izini alıyor. 
(241 puan) tarafından
Şeker sürdüm bende canım ama benim umrumda değil iz kalırsa kalsın bebiste leke falan olmasın yaaa
(7,208 puan) tarafından
Canım batıl inanç onlar benim kızımın lekeleri oldu ama hiç yanmadim sonradan geçiyor zaten her bebek lekeli dogar
(241 puan) tarafından
Kalıcı bir leke olmaz demi
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum ❤️
(241 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(388 puan) tarafından
Silveron diye bı krem var kullanmanızı tavsiye ederim. Benim alnım yanmıştı iz falan kalmadı. Ama yinede bebek için bı doktora görünün . 
(241 puan) tarafından
Hareketinde falan sıkıntı yok benim aklıma takılan iz falan yapar mı bebeğe şu ciğer olayı gibi
(388 puan) tarafından
Bilemiyorum canim. Ama kese onu koruyor bı iz falan yapacağını sanmam. Ama kendine dikkat et . Yanık sonuçta derinde bı sorun olmaz inşallah.
(241 puan) tarafından
Inan kendim hiç umrumda değil bebişim iyi olsun
(388 puan) tarafından
Evet çok haklısın. Her gebe önce bebeğini düşünür. Ama sen iyi ol ki o da iyi olsun. Ne kadar yandı bilemiyorum ama. İlerleyen zamanda göbeğin büyüdükçe deri incelecek bu sorun olmasın. Sadece tahminde bulunuyorum .korkutmak istemem. Sadece tedbir açısından soyledim
0 oy
tarafından
Olmaz canim ama sılverdın sür
0 oy
(275 puan) tarafından
7 aylık hamileyken benim de karnım yandı çay dökğlmüştğ doktora sordum hamilelerin çoğu yanar bu dönemde göbekten dolayı denge bozulduğu için dedi ve hiç bir sıkıntı olmadı kızımda izde yok tabi yavrum da korkma ama kötü durumdaysan doktora git enfeksiyon falan kapmasın 
0 oy
tarafından
Bebeğe zararı olmax ama mavi renk hametan krem sür off çok acıyordur şimdi

İlgili bir soru bulunamadı

381,369 soru

11,417,589 cevap

34,970 kullanıcı

...